Alpy, Solnohradsko, Rakousko, Německo - Hotel Goldene Traube, Rakousko, 10.6.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 128773079

Alpy, Solnohradsko, Rakousko, Německo - Hotel Goldene Traube

Rakousko

, Hotel starstarstarAlpy, Solnohradsko, Rakousko, Německo - Hotel Goldene Traube

Termín:

10.6.2018 - 15.6.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

6 dní

Doprava:

autobus  -8 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
8 950 Kč ()


Adresa:

CESTOVNÍ KANCELÁŘ A-Z TOUR s.r.o.

Staroměstská čp.592, 739 61 Třinec

(U autobusového stanoviště naproti restaurace Záchytka)

Pondělí – Pátek: 9:00 – 17:00 hodin

Tel.:  558 986 800
tel.:  558 551 187-9
fax.: 558 551 190

Popis
Pohodový poznávací zájezd nejkrásnější přírodou rakouských a německých Alp.
Ubytování
6x ubytování na jednom místě, 2 a 3 lůžkové pokoje s kompletním sociálním zařízením
Poloha
Hotel Goldene Traube se nachází v centru městečka Golling an der Salzach.
Vybavení a služby
Vybavení hotelu - restaurace, výtah, WI-FI. Aquapark Aqua Salza je 5 min. od hotelu.
Stravování
Polopenze (snídaně - švédské stoly, večeře),
Doprava
Doprava luxusním zájezdovým autobusem s klimatizací
Trasa C: Karviná, Český Těšín, Třinec, Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Olomouc, Brno.
Program
1.den: Cestou jízda údolím Wachau z Kremsu do Melku, zastávka u jezera Traunsee, návštěva vodního zámečku Orth, odjezd na ubytování.
2.den: Prohlídka jednoho z nejkrásnějších městeček v Solné komoře - Hallstattu (UNESCO) a prohlídka místního unikátního solného dolu, odjezd na ubytování, pěšky k nádhernému Gollingskému vodopádu,
3.den: Výlet historickou parní zubačkou od jezera Wolfgangsee na horu Schafberg, unikátní zážitek, úžasné výhledy na celou Solnou komoru, prohlídka městečka na břehu jezera - St. Wolfgang, soutěska Salzachöfen.
4.den: Berchtesgadenské Alpy, Německo, návštěva Hitlerova Orlího hnízda (Kehlsteinhaus), horské jezero Königsee, plavba lodí ke kapli sv. Bartoloměje.
5.den: Salzburg, historické centrum a zahrady zámku Mirabel, pevnost Hohen-salzburg, Mozartův dům, klášter sv. Petra, Františkánský kostel, klášterní pivovar. Noční přejezd do ČR.
6.den: Příjezd na Ostravsko časně ráno.
Cena zahrnuje
6x ubytování na jednom místě, doprava luxusním zájezd. autobusem s klimatizací včetně všech výletů. Polopenze, průvodce CK, pojištění CK na úpadek.
Cena nezahrnuje
Povinné cest. pojištění léčebných výloh (viz tabulka na straně 46), místní popl. 1.10€/os./den, obědy, vstupné, jízdenky cca 100 € (ceny v roce 2016): Hohensalzburg 12€, Salzburg cca 20€, lanovka Schafberg 27€, solný důl Hallstatt 23,50€ + audio 2€, Orlí hnízdo 15€, plavba na Königsse 12€.
Slevy
Skupiny nad 10 osob mají různé výhody - přijedeme za vámi, určíte si nástupní místo (po trase) a pod. Informujte se v CK.
Klienti vlastní dopravou - jen mimo termíny našich autobusových zájezdů. V ceně pobytu nemají výlety a delegáta CK.
Slevy: 200 Kč/os. za rez. do 15.3. Další sleva: Stálý klient (min.3x v posl. 3 letech) – 250 Kč/os. Slevy neplatí pro pobyty vlastní dopravou
Pořadatelem tohoto zájezdu je A-Z TOUR s.r.o., IČ 28638565.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK