Baltské moře, Miedzyzdroje - penz. Polonia a Viktoria, Polsko, 12.8.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 128872210

Baltské moře, Miedzyzdroje - penz. Polonia a Viktoria

Polsko

, PenzionBaltské moře, Miedzyzdroje - penz. Polonia a Viktoria

Termín:

12.8.2018 - 18.8.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

7 dní

Doprava:

autobus  -8 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
9 650 Kč ()


Adresa:

CESTOVNÍ KANCELÁŘ A-Z TOUR s.r.o.

Staroměstská čp.592, 739 61 Třinec

(U autobusového stanoviště naproti restaurace Záchytka)

Pondělí – Pátek: 9:00 – 17:00 hodin

Tel.:  558 986 800
tel.:  558 551 187-9
fax.: 558 551 190

Popis
Pohodová dovolená u moře s výlety
Ubytování
Penziony Polonia a Viktoria , Komfortní 1, 2 a 3 lůžkové pokoje s možností přistýlky
Poloha
Międzyzdroje – městečko, které se nachází na pobřeží ostrova Wolin 20 km od německých hranic, má přezdívku „Perla Baltského moře“. Je obklopeno lesy Wolinského národního parku a díky čistému vzduchu a širokým plážím je vyhledáváno pro léčení nemocí horních cest dýchacích a oběhového systému. Je to jedno z nejkrásnějších lázeňských a rekreačních letovisek na Baltu.
Vzdálenosti
Oblíbené penziony Polonia a Viktoria pro nenáročné klienty se nacházejí 100m od moře, na klidném a přesto výhodném místě u hlavní lázeňské kolonády.
Vybavení a služby
Koupelna (sprcha, WC, umyvadlo, ručníky), TV a lednice.
Stravování
Polopenze v blízkém hotelu Posejdon (cca 150m), snídaně švédské stoly, večeře 2 chodová
Doprava
Doprava luxusním zájezdovým autobusem s klimatizací bez nočních přejezdů (+ min. 2x výlet autobusem)
Trasa B: Karviná, Český Těšín, Třinec, Frýdek-Místek, Havířov, Ostrava, Bohumín, Polsko.
Program
Program zájezdu 2.- 6. den:
Okružní vyhlídková plavba Baltským mořem s mezipřistáním v německých přístavech - kdysi císařských lázních Bansin, Heringsdorf a Ahlbeck. Výlety autobusem na nejzajímavější místa: Wolinski NP (rezervace Bialowieskich zubrů, vyhlídka na Zielonce, Tyrkysové jezero), nejvyšší maják v Polsku, pevnost Gerharda (Świnoujście), prohlídka města Świnoujście, výlet do Německa – Muzeum raketových zbraní v Peenemünde (kdysi vývojové středisko nacistických raket, vč. V-2), prohlídka ruské ponorky. .
Cena zahrnuje
Ubytování – penziony Polonia a Viktoria, doprava luxusním zájezdovým autobusem s klimatizací bez nočních přejezdů,polopenze v blízkém hotelu Posejdon (cca 150m), snídaně švédské stoly, večeře 2 chodová, min. 2x výlet autobusem, průvodce CK, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
Povinné cestovní pojištění léčebných výloh a storna - zrušení zájezdu z vážných zdravotních důvodů (viz tabulka na straně 46), vstupné do různých objektů, místní (lázeňský) popl. 2,5 zł na os. a den. Výlet do Peenemünde - příplatek 150 Kč/os. (min. 20 osob).
Slevy
Ozdravné pobyty pro skupiny dětí – 5.900 Kč s dopravou, průvodcem, výlety, celodenní stravou a pojištěním CK.
Pořadatelem tohoto zájezdu je A-Z TOUR s.r.o., IČ 28638565.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK