Bodamské jezero, Německo, Rakousko, Švýcarsko - hotel Goldener Hirsch, Německo, 29.7.2018, Snídaně
Číslo zájezdu: 128800124

Bodamské jezero, Německo, Rakousko, Švýcarsko - hotel Goldener Hirsch

Německo

Bodamské jezero, Salzburg, Hotel starstarstarstarstarBodamské jezero, Německo, Rakousko, Švýcarsko - hotel Goldener Hirsch

Termín:

29.7.2018 - 4.8.2018
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

7 dní

Doprava:

autobus  -8 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
9 950 Kč ()


Adresa:

CESTOVNÍ KANCELÁŘ A-Z TOUR s.r.o.

Staroměstská čp.592, 739 61 Třinec

(U autobusového stanoviště naproti restaurace Záchytka)

Pondělí – Pátek: 9:00 – 17:00 hodin

Tel.:  558 986 800
tel.:  558 551 187-9
fax.: 558 551 190

Popis
Malebné Bodamské jezero je přírodní skvost pod Alpami ležící na území tří států Švýcarska, Německa a Rakouska.
Ubytování
5x ubytování v hotelu Goldener Hirsch
Poloha
Friedrichshafen u Bodamského jezera.
Stravování
Snídaně formou bufetu
Doprava
Doprava luxusním zájezdovým autobusem s klimatizací
Trasa C – Karviná, Český Těšín, Třinec, Jablunkov, Frýdek-Místek, Havířov, Ostrava, Olomouc, Brno
Možnost zakoupení místenky na sedadlo v autobusu za cenu 150 Kč na osobu.
Program
1.den: Odjezd z nástupních míst k Bodamskému jezeru, ubytování.
2.den: Kostnice, prohlídka města včetně Husova muzea a Husova kamene, místa - kde byl upálen, návštěva soukromého ostrova Mainau s překrásným květinovým parkem a motýlím domem s jedinečnými exempláři, ostrov klášterů Reichenau (UNESCO), benediktinský klášter a několik kostelů a muzeí).
3.den: Jízda okolo jezera do Stein am Rhein, jednoho z nejpůvabnějších švýcarských měst s množstvím malovaných domů v malebné krajině, poté pokračování k nádherným vodopádům Rýna v Schaffhausenu, možnost projížďky lodí pod vodopádem, zpáteční cesta přes St. Gallen, historické město s benediktinským klášterem a obsáhlou knihovnou.
4.den: Snídaně, odjezd do Churu, hlavního města největšího švýcarského kantonu, výlet vlakem do vysokohorského střediska Arosa (výškový rozdíl 1.000 m), možnost výjezdu lanovkou na Weisshorn, návrat do Churu, po prohlídce města odjezd do Vaduzu, hlavního města knížectví Liechtenstein, prohlídka, návrat na ubytování.
5.den: Odjezd do údolí Brandnertal, vysokohorskou silnicí do výšky 1.565 m, lanovkou k Lunnersee, přehradnímu jezeru ve výšce 1.970 m. které je možno pohodlně obejít, návrat do Bregenz, historického města na Bodamském jezeře s festivalovou Jezerní scénou, návrat na ubytování.
6.den: Snídaně, prohlídka Friedrichshafenu s návštěvou Zeppelinmuzea, možnost koupání nebo výletu lodí do květinového města Lindau, večer odjezd do ČR.
7.den: Ráno příjezd na Ostravsko.
Cena zahrnuje
5x ubytování v hotelu, doprava luxusním zájezdovým autobusem s klimatizací, snídaně formou bufetu, průvodce CK, pojištění CK.
Cena nezahrnuje
Vše, co není v ceně a dále - povinné cestovní pojištění léčeb. výloh a storna - zrušení zájezdu z vážných důvodů (viz tabulka v katalogu na str. 46), místní poplatek 1 €/os./den, obědy, vstupné, jízdenky (lanovky) – celkem asi 50 EUR + 45 CHF. Možnost objednat 5x večeři v hotelu za příplatek 2750 Kč.
Pořadatelem tohoto zájezdu je A-Z TOUR s.r.o., IČ 28638565.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK