Centrální Dolomity - hotel Bucaneve, Itálie, 24.6.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 128773081

Centrální Dolomity - hotel Bucaneve

Itálie

, HotelCentrální Dolomity - hotel Bucaneve

Termín:

24.6.2018 - 30.6.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

7 dní

Doprava:

autobus  -8 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
9 550 Kč ()


Adresa:

CESTOVNÍ KANCELÁŘ A-Z TOUR s.r.o.

Staroměstská čp.592, 739 61 Třinec

(U autobusového stanoviště naproti restaurace Záchytka)

Pondělí – Pátek: 9:00 – 17:00 hodin

Tel.:  558 986 800
tel.:  558 551 187-9
fax.: 558 551 190

Popis
Dolomity – krása tohoto ráje uchvátí každého návštěvníka. Nikde jinde není taková koncentraci divoké horské krásy, kde na jedné straně stojí fantastické horské útvary se svěže zelenými loukami, a naproti tomu jiskřivé ledovce pokrývající nejvyšší vrcholky.
Ubytování
5x ubytování na úrovni 3* v hotelu Bucaneve u městečka Moena, 2 a 3 lůžkové pokoje s kompletním sociálním zařízením, TV.
Poloha
Hotel Bucaneve stojí v lyžařské oblasti Tre Valli, 5 km od Moeny.
Vybavení a služby
Nabízí saunu, neplacené parkoviště a bezplatný vstup do hotelové posilovny.
Stravování
Polopenze – snídaně (šv. stoly) a večeře).
Bucaneve Hotel provozuje restauraci, kde se podávají typické pokrmy z regionů Jižní Tyrolsko a Emilia Romagna.
Doprava
Doprava luxusním zájezdovým autobusem
Trasa C – Karviná, Český Těšín, Třinec, Jablunkov, Frýdek-Místek, Havířov, Ostrava, Olomouc, Brno
Možnost zakoupení místenky na sedadlo v autobusu za cenu 100 Kč na osobu.
Program
1.den: Ráno odjezd z ČR, k večeru příjezd na ubytování.
2.den: „Růžová zahrada krále Laurina”, srdce Dolomit - z Pery mikrobusem údolím Vaiolet k horské chatě Gardeccia, pod vrcholy masívu Rosengarten, odtud pěšky (1 hod.) k chatám Preuss a Vaiolet (2246) a přes sedlo delle Zigolade 2550 m na chatu Roda di Vael ( 2 hod.). Lehčí varianta: naučná stezka od Ciampedie a zpět
3.den: Skupina Sella – busem přes Val Gardenu k průsmykům Passo di Sella a Sasso Pordoi (2.239 m), lanovkou na Pordoi Spitze s nejkrásnější vyhlídkou v Dolomitech, které se říká Terasa Dolomit, odtud asi 3 hod. pěšky na Piz Boe (3152 m). Lehčí varianta: Procházka k Rifugio Force (cca 2 hod.) s výhledy na Marmoladu (nejvyšší vrchol Dolomit).
4.den: Túra + program v okolí hotelu.
5.den: Busem do Predazzo, lanovkou k chatě Passo Feude, výstup k chatě Torre di Pisa (výhledy), dále k chatě Baita Latemar a k soutěsce Forcella Campanili a zpět k horní stanici lanovky – krásná túra v srdci Dolomit. Lehčí varianta - lanovkou do průsmyku PassoFeudo na Monte Agnello, poté sestup do Pampeago.
6.den: Výlet k nádhernému jezeru Lago di Garda, nejdříve si prohlédneme úchvatné vodopády Cascata Varone a poté i město na břehu samotného jezera - Riva del Garda, nákupy, možnost koupání v jezeře. K večeru odjezd domů.
7.den (sobota): Ráno příjezd do ČR.
Cena zahrnuje
5x ubytování na úrovni 3* v hotelu Bucaneve u městečka Moena, doprava luxusním zájezdovým autobusem, polopenze, průvodce CK, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
Povinné cestovní pojištění léčeb. výloh a storna - zrušení zájezdu z vážných důvodů - tabulka v katalogu na str. 46), místní poplatek 2 € /os./den, obědy, vstupné, jízdenky (lanovky) – celkem asi 60 €.
Slevy
Skupiny nad 10 osob mají různé výhody - přijedeme za vámi, určíte si nástupní místo (po trase) a pod. Informujte se v CK na slevy pro skupiny.

Slevy: 300 Kč za rez. do 31.12., 250 Kč/os. do 15.3. Další sleva - stálý klient: min.3x na našem zájezdu – sleva 150 Kč/os. 7x a více - sleva 200 Kč/os.
Pořadatelem tohoto zájezdu je A-Z TOUR s.r.o., IČ 28638565.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK