Dolomity, Lago di garda, hotel Rubino, Itálie, Lago di Garda, Nago - Torbole, 15.7.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 128772856

Dolomity, Lago di garda, hotel Rubino

Itálie » Lago di Garda » Nago - Torbole

, Hotel starstarstarDolomity, Lago di garda, hotel Rubino

Termín:

15.7.2018 - 21.7.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

7 dní

Doprava:

autobus  -8 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
9 550 Kč ()


Adresa:

CESTOVNÍ KANCELÁŘ A-Z TOUR s.r.o.

Staroměstská čp.592, 739 61 Třinec

(U autobusového stanoviště naproti restaurace Záchytka)

Pondělí – Pátek: 9:00 – 17:00 hodin

Tel.:  558 986 800
tel.:  558 551 187-9
fax.: 558 551 190

Popis
Dolomity – krása tohoto ráje uchvátí každého návštěvníka. Nikde jinde nenajdeme takovou koncentraci divoké horské krásy, kde na jedné straně stojí fantastické horské útvary se svěže zelenými loukami, a naproti tomu jiskřivé ledovce pokrývající nejvyšší vrcholky. Největší a nejkrásnější italské jezero Lago di Garda s teplým středomořským klimatem je obklopené horskými masívy Dolomitů Brenta. Najdeme zde citroníky, oleandry, magnólie, bouganville, vinice, olivy aj. Jezero lemují nejen štíty okolních hor, ale i kouzelná středověká města a městečka s hrady a pevnostmi. V jezeře možnost koupání, potápění a dalších vodních sportů.
Ubytování
Pokoje: 2,3 a 4 lůžkové - všechny s kompletním sociálním zařízením a TV. Na pokojích nejsou lednice.
Poloha
Hotel Rubino leží v centru obce Nago u Torbole s nádherným výhledem na jezero Lago di Garda. Do centra Torbole a k jezeru je asi 1,5 km.
Vybavení a služby
Vybavení hotelu recepce, bar/kavárna, jídelna a Wi-Fi (hotel nemá bazén).
Stravování
Polopenze - snídaně (švédské stoly), večeře (3 chody).
Doprava
Doprava luxusním zájezdovým autobusem s klimatizací.
Trasa C - Karviná, Č.Těšín, Třinec, F. Místek, Havířov, Ostrava KD, Ostrava – Jih, Olomouc, Brno.
Možnost zakoupení místenky na sedadlo v autobusu za cenu 150 Kč na osobu.
Program
1.den: Ráno odjezd z ČR, večer příjezd na ubytování.
2.den: Plavba vyhlídkovou lodí z Torbole do malebného městečka Malcesine, odtud lanovkou na Monte Baldo (14 Eur), a dále možno pěšky na vrchol Monte Altissimo (nádherné výhledy), zpět opět lanovkou.
3.den: Výlet do oblasti Dolomiti di Brenta - jezero Lago di Molveno, městečko Molveno, procházka kolem jezera, koupání - nádherná oblázková pláž, čistá, teplá voda. Lanovkou z obce Andalo na vrchol La Paganella (2128 m, výhledy), pěšky (3 hod) nebo 1 hod. a lanovkou zpět do Andala.
4.den: Výlet do Pesarinských Dolomitů, hora Monte Pasubio, 52 tunelů z 1. sv. války. 5.den: Výlet do města a na hrad Arco, vodopády Cascata Varone, prohlídka města Riva del Garda, nákupy, možnost koupání v jezeře.
6.den: Volný den pro řidiče, výlet do městečka Limone, koupání v jezeře. K večeru odjezd domů. Příjezd 7.den ráno.
Pozor! v termínu pro seniory 09.09. - 14.09. je 4.den místo Pesar. Dolomitů, návštěva Rovereta - města míru, kultury a umění, prohlídka Muzea války na hradě Rovereta, hist. centrum aj.
Cena zahrnuje
5x ubytování v hotelu, doprava, polopenze, průvodce CK, pojištění CK na úpadek.
Cena nezahrnuje
Povinné cestovní pojištění léčebných výloh a storna - zrušení zájezdu z vážných důvodů (viz tabulka na str. 46), místní popl. 2€/os./den, obědy, vstupné, jízdenky (lanovky) - cca 55 €.
Pořadatelem tohoto zájezdu je A-Z TOUR s.r.o., IČ 28638565.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK