Dolomity v okolí D'Ampezzo - hotel Al Sasso di Stria, Itálie, Jižní Tyrolsko - Trentino, Dolomity Superski, Cortina d'Ampezzo, 1.7.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 128773077

Dolomity v okolí D'Ampezzo - hotel Al Sasso di Stria

Itálie » Jižní Tyrolsko - Trentino » Dolomity Superski » Cortina d'Ampezzo

, Hotel starstarstarDolomity v okolí D'Ampezzo - hotel Al Sasso di Stria

Termín:

1.7.2018 - 7.7.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

7 dní

Doprava:

autobus  -8 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
9 950 Kč ()


Adresa:

CESTOVNÍ KANCELÁŘ A-Z TOUR s.r.o.

Staroměstská čp.592, 739 61 Třinec

(U autobusového stanoviště naproti restaurace Záchytka)

Pondělí – Pátek: 9:00 – 17:00 hodin

Tel.:  558 986 800
tel.:  558 551 187-9
fax.: 558 551 190

Popis
Dovolená s turistikou

Oblastem Dolomit, které navštívíme, vévodí věhlasné skalní štíty Tofana di Rozes, Monte Cristallo, Civetta, Marmolada, Sella, Monte Pelmo, věže Tre Cime di Lavaredo a olympijské město Cortina d'Ampezzo. Podíváme se i do míst, kde se za 1.sv. války odehrávaly kruté boje. Většinu našich výletů je možné zkrátit, využít lanovky nebo je vynechat a udělat si volno s vlastním programem.
Ubytování
5x ubytování ve 3* hotelu, 2 a 3 lůžk. pokoje s kompletním sociálním zařízením, TV – SAT.
Stravování
5x polopenze, snídaně (švédské stoly), večeře (3 chody)
Doprava
Doprava luxusním zájezdovým autobusem
Trasa C: Karviná, Český Těšín, Třinec, Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Olomouc, Brno.
Program
1.den: Ráno odjezd z ČR, k večeru příjezd na ubytování.
2.den: Náročnější turistika nad nádherným jezerem Misurina, které bývá označováno jako perla Dolomit v oblasti mezi horskými chatami Col de Varda a Fratelli (2359 m). Pro méně zdatné možnost lehké turistiky nad jezerem Misurina, případně procházka kolem jezera.
3.den: Snadná nebo náročnější varianta (dle výběru) túry v okolí Tre Cime di Lavaredo (impozantní tříčlenná skupina skalních štítů - symbol Dolomit), vrcholu Monte Paterno a okolních chat. Túra začíná a končí u chaty Auronzo (2320 m) a patří mezi nejoblíbenější trasy v oblasti Sextenských Dolomit.
4.den: Prohlídka Cortiny d‘Ampezzo – známého lyžařského střediska, kde se v roce 1956 konaly zimní olympijské hry. Možnost výjezdu lanovkou do oblasti Tofany di Mezzo.
5.den: Výstup na Averau (2649 m) a Nuvolau (2574 m) ze sedla Passo Falzarego (2105 m) – snadná túra. Možnost sestupu kolem Cinque Torri s využitím lanovky.
6.den: Turistika v oblasti průsmyku Passo Falzarego (2105 m) - výstup na PiccoloLagazuoi (2778 m), v jehož vrcholu se nachází mnoho chodeb, zákopů a dalších pozůstatků z bojů v letech 1915 až 1917. Štolami z této doby povede i náš sestup. Možnost využití lanovky. K večeru odjezd do ČR.
7.den: Ráno příjezd na Ostravsko.
Cena zahrnuje
5x ubytování ve 3* hotelu, 2 a 3 lůžkové pokoje s kompl. sociálním zařízením, TV – SAT, doprava lux. zájezd. autobusem, 5x polopenze, snídaně (šv. stoly), večeře (3 chody), průvodce CK, poj. CK.
Cena nezahrnuje
Povinné cestovní pojištění léčeb. výloh a storna - zrušení zájezdu z vážných důvodů (viz tabulka v katalogu na straně 46), místní poplatek 2 € /osoba/den, obědy, vstupné, jízdenky (lanovky) – celkem asi 50 €.
Pořadatelem tohoto zájezdu je A-Z TOUR s.r.o., IČ 28638565.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK