Jizerské hory, poznávací dovolená - Hotel Pytloun, Česká republika, Jizerské hory, 15.7.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 128898240

Jizerské hory, poznávací dovolená - Hotel Pytloun

Česká republika » Jizerské hory

, HotelJizerské hory, poznávací dovolená - Hotel Pytloun

Termín:

15.7.2018 - 21.7.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

7 dní

Doprava:

autobus  -6 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
6 550 Kč ()


Adresa:

CESTOVNÍ KANCELÁŘ A-Z TOUR s.r.o.

Staroměstská čp.592, 739 61 Třinec

(U autobusového stanoviště naproti restaurace Záchytka)

Pondělí – Pátek: 9:00 – 17:00 hodin

Tel.:  558 986 800
tel.:  558 551 187-9
fax.: 558 551 190

Popis
Pohodová poznávací dovolená s turistikou pro každého
Ubytování
Hotel Pytloun*** 6 nocí, 2 a 3 lůžkové pokoje s kompletním sociálním zařízením, TV.
Poloha
Pytloun Hotel*** Liberec s elegantně zařízenými pokoji a vlastní restaurací se nachází nedaleko centra města Liberec, v regionu Jizerské hory.
Děti
Hotely Pytloun jsou přátelské k dětem. V zahradě hotelu je pro děti připraven dětský park s trampolínou, houpačkami a dalšími atrakcemi. Na recepci je možno zapůjčit řadu dětských her. Výhodné ceny pro děti a možnost zapůjčení dětské postýlky.
Stravování
Polopenze (snídaně – švédské stoly, večeře 3 chody (výběr ze 2 menu).
Doprava
Voprava zájezd. autobusem s klimatizací
Trasa H: Karviná, Český Těšín, Třinec, Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Olomouc, Mohelnice.
Program
1.den: Odjezd z nástupních míst, cestou prohlídka zříceniny hradu Frýdštejn, ubytování, večeře.
2.den: Z osady Smědava na Paulovou paseku a na horu Jizera (1122m) s přírodní rezervací prales Jizera. Poté skalní vyhlídky Polední kameny, Frýdlantské cimbuří, Hajní kostel, vodopád Černého potoka, Bilý Potok (15,5km, ↑600, ↓900 - možnosti zkrácení túry). Na závěr prohlídka baziliky Navštívení P. Marie (český Mariazell).
3.den: Město Liberec, lanovkou na horu Ještěd, prohlídka okolí, rozhledna, restaurace, návrat lanovkou nebo pěšky. Prohlídka známé ZOO nebo botanické zahrady (nejstarší v České republice - dnes moderní areál), zábavní centrum Babylon s aquaparkem.
4.den: Prohlídka impozantního zámku a hradu Frýdlant (nejstarší hradní muzeum ve stř. Evropě). Poté polské lázeň. městečko Swieradow zdroj, lanovkou na horu Stok Izerski, odkud pěšky na nejvyšší vrchol české části Jizerských hor - Smrk (1124m) s rozhlednou a nádhernými výhledy a pak stále dolů - přes vyhlídky Tišina, Kočičí prameny a osadu Hubertka do Lázní Libverda (celkem 12km ↑170, ↓820). V restauraci Obří sud ukončíme program dne.
5.den: Protržená přehrada (tragédie v r. 1916), krátká prohlídka známé osady Jizerka a Muzea Jizerských hor a poté naučnou stezkou přír. rezervací přes čedičový vrch Bukovec s dalekými výhledy (2km), nebo delší túra k Pytláckým kamenům (8,5km)
6.den: Ski areál Bedřichov, dějiště významných zimních závodů, výšlap k rozhledně Královka, Muzeum skla a bižuterie Jablo-nec, lanovkou na Tanvaldský Špičák s rozhlednou a turistickou chatou, na závěr prohlídka malého pivovaru Světoběžník v Příchovicích.
7.den: Odjezd domů se zástavkou na oběd.
Cena zahrnuje
Ubytování – hotel Pytloun*** 6 nocí, 2 a 3 lůžk. pokoje, doprava zájezdovým autobusem s klimatizací, polopenze, průvodce CK, pojištění CK proti úpadku. V ceně zájezdu je rovněž 4x výlet autobusem.
Cena nezahrnuje
Místní poplatek 10 Kč /os./den, obědy, pojištění storna zájezdu (viz str. 46), vstupy (zámky), lanovky.
Slevy
Skupiny nad 10 osob mají různé výhody - přijedeme za vámi, určíte si nástupní místo (po trase) a pod. Informujte se v CK na slevy pro skupiny.
Slevy: 250 Kč za rez. do 31.12. 200 Kč/os. do 15.3. Další sleva - stálý klient: min. 3x na našem zájezdu – sleva 150 Kč/os. 7x a více - sleva 200 Kč/os.
Pořadatelem tohoto zájezdu je A-Z TOUR s.r.o., IČ 28638565.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK