Jižní Čechy, památky, příroda - hotel CB Royal, Česká republika, Jihočeský kraj, 17.6.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 128898242

Jižní Čechy, památky, příroda - hotel CB Royal

Česká republika » Jihočeský kraj

, Hotel starstarstarJižní Čechy, památky, příroda - hotel CB Royal

Termín:

17.6.2018 - 23.6.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

7 dní

Doprava:

autobus  -8 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
6 550 Kč ()


Adresa:

CESTOVNÍ KANCELÁŘ A-Z TOUR s.r.o.

Staroměstská čp.592, 739 61 Třinec

(U autobusového stanoviště naproti restaurace Záchytka)

Pondělí – Pátek: 9:00 – 17:00 hodin

Tel.:  558 986 800
tel.:  558 551 187-9
fax.: 558 551 190

Popis
Pohodová poznávací dovolená
Ubytování
6x ubytování v hotelu CB Royal České Budějovice ve 1,2 a 3 lůžkových pokojích
Stravování
6x polopenze - snídaně i večeře formou švédských stolů
Doprava
BUS - Trasa C: Karviná, Český Těšín, Třinec, Frýdek-Místek, Havířov, Ostrava, Olomouc, Brno.
Program
1.den: Zastávka v Táboře (prohlídkový okruh, Husitské muzeum, středověké podzemí, městský hrad).
2.den: Prohlídka Č. Budějovic pěšky - nám. Přemysla Otakara II., muzeum, observatoř, Černá věž, kostel sv. Mikuláše, Muzeum koně-spřežky, volno, nákupy, koupání, možnost exkurze v pivovaru Budvar a projížďky lodí po Vltavě.
3.den: Třeboň - prohlídka centra lázeňského města, odjezd do Jindřichova Hradce - historické jádro, městská památková rezervace, gotický hrad, renesanční zámek, rybník Vajgar. Odpoledne jízda historickým vláčkem krásnou krajinou České Kanady z Jindřichova Hradce do Kunžaku.
4.den: Sedačkovou lanovkou na Kleť (rozhledna, horská chata, observatoř a věž vysílače, nádherné výhledy). Český Krumlov (UNESCO) - prohlídka centra města, zámku a jeho zahrad, večer návštěva divadla s otáčivým hledištěm v zahradě zámku Č. Krumlov.
5.den: Exkurze v jaderné elektrárně Temelín, zámek Hluboká nebo ZOO.
6.den: Zlatá Koruna - prohlídka nádherného kláštera, Lipno, rekreační centrum, Stezka v korunách stromů, vyhlídková plavba lodí po VN Lipno, příp. koupání.
7.den: Odjezd domů se zástavkou v Telči (náměstí, zámek, historické centrum - UNESCO).
Cena zahrnuje
6x ubytování v hotelu, 6x polopenze, veškerá doprava zájezdovým autobusem s klimatizací včetně všech výletů (kromě dopravy do divadla v Č. Krumlově), průvodce CK, pojištění CK na úpadek.
Cena nezahrnuje
Místní poplatek 15 Kč/os./den, obědy, pojištění storna zájezdu (viz str. 46), vstupy (zámky),doprava autobusem do divadla v Č.Krumlově a zpět. Vstupné do divadla s otáčivým hledištěm Český Krumlov - 20.6. horor Drákula - 850 Kč + doprava 50 Kč. 30.8. detektivní komedie Pes Baskervilský - 830 Kč + 50 Kč. Pozor! Počet vstupenek do divadla s otáčivým hledištěm v Č. Krumlově je limitován (do vyprodání).
Požadované vstupenky musí zájemce uvést již přímo do smlouvy a zahrnout je do ceny zájezdu.
Slevy
Skupiny nad 10 osob mají různé výhody - přijedeme za vámi, určíte si nástupní místo (po trase) a pod. Informujte se v CK na slevy pro skupiny.
Slevy: 250 Kč za rez. do 31.12., 200 Kč/os. do 15.3. Další sleva - stálý klient - min. 3x na našem zájezdu – sleva 150 Kč/os. 7x a více - sleva 200 Kč/os.
Pořadatelem tohoto zájezdu je A-Z TOUR s.r.o., IČ 28638565.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK