Krkonoše - Špindlerův Mlýn, Harrachov, Benecko, Pec pod Sněžkou, Česká republika, Krkonoše, 12.8.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 128898239

Krkonoše - Špindlerův Mlýn, Harrachov, Benecko, Pec pod Sněžkou

Česká republika » Krkonoše

, Hotel starstarstarKrkonoše - Špindlerův Mlýn, Harrachov, Benecko, Pec pod Sněžkou

Termín:

12.8.2018 - 18.8.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

7 dní

Doprava:

autobus  -6 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
6 550 Kč ()


Adresa:

CESTOVNÍ KANCELÁŘ A-Z TOUR s.r.o.

Staroměstská čp.592, 739 61 Třinec

(U autobusového stanoviště naproti restaurace Záchytka)

Pondělí – Pátek: 9:00 – 17:00 hodin

Tel.:  558 986 800
tel.:  558 551 187-9
fax.: 558 551 190

Popis
Krkonoše jsou nejvyšší, nejkrásnější a nejnavštěvovanější české hory s neuvěřitelně pestrou přírodou. Najdeme tu ledovcová jezera, kvetoucí horské louky, skalnaté hřebeny, malebná údolí i populární krkonošské horské boudy.
Ubytování
6 nocí: Hotel Diana, 2, 3 a 4 lůžkové pokoje s kompletním sociálním zařízením a TV-SAT
Poloha
Hotel Diana*** s nádhernými výhledy do okolí je umístěn v jedné z nejkrásnějších částí Krkonoš – Benecku.
Vybavení a služby
V každém z pokojů Hotelu Diana naleznete vlastní sociální zařízení a televizi se satelitním příjmem. V hotelu můžete dále využít společenskou místnost s dětským koutkem a billiárem, šipky, stolní tenis, stolní fotbal, solárium, saunu, vířivou vanu, posilovnu, půjčovnu horských kol a lyží, letní terasu a houpačky.
Stravování
Polopenze - snídaně formou bufetu a večeře 3 chodová – výběr ze 3 menu
Doprava
Trasa H: Karviná, Č.Těšín, Třinec, F. Místek, Havířov, Ostrava, Olomouc.
Možnost zakoupení místenky na sedadlo v autobusu za cenu 100 Kč na osobu.
Program
1. den: Odjezd z nástupních míst, cestou zastávka v Janských Lázních, výjezd lanovkou na Černou horu, odjezd na ubytování.
2.den: Špindlerův Mlýn. Ze Sv. Petra, lanovkou pod vrchol Stohu a odtud pěšky na Výrovku, z Výrovky Dlouhým dolem, okolo Svatopetrského potoka do Špindlerova Mlýna. Zdatnější na Luční boudu a odtud rovněž sestup do Špindlu. Neturisté si mohou užívat pohodu v místních cukrárnách a kavárnách.
3.den: Z Harrachova k pramenům Labe, exkurze ve sklárnách, pak okolo Mumlavského vodopádu k rozcestí U Čtyř pánů a dále Labskou loukou k prameni Labe. Poté přes Dvoračky do Rokytnice n.J., kde bude čekat náš autobus (celkem 19 km). Skupina č.2: Lanovkou okolo mamutího skokanského můstku na Čertovu horu, odtud na Dvoračky (tur. chata – občerstvení) a dolů do Rokytnice n.J.(celk. 11 km). Neturisté - lanovkou na Černou horu a zpět, prohlídka Harrachova, volno, nákupy.
4.den: Sněžka z Pece p.S.novou lanovkou na Sněžku, poté sestup k turist. chatě na polské straně (Sląski dom) a pak Obřím dolem do Pece (7 km/2 hod.). Pokud si chce někdo přidat, může to vzít přes Výrovku (+ 4km). Neturisté - lanovkou zpět do Pece p. Sněžkou.
5.den: Benecko a okolí - pěšky od hotelu vystoupáme na Přední Žalý (1,7 km), výstup na rozhlednu, návrat k hotelu stejnou nebo jinou trasou (4,2 km).
6.den: Lanovkou na Medvědín, odtud k Vrbatově boudě a k mohyle Hanče a Vrbaty a dále k Labské boudě a Labskému vodopádu. Následuje sestup do Labského dolu a trasa nádherným údolím okolo řeky Labe do Špindlerova Mlýna (celk. 14 km).
7.den: Odjezd domů.
Cena zahrnuje
Ubytování - 6 nocí: Hotel Diana, 2, 3 a 4 lůžk. pokoje s kompl. soc. zařízením, doprava zájezd. autobusem s klimatizací, polopenze. V ceně zájezdu jsou i všechny výlety naším autobusem, průvodce, CK, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
Obědy, cestovní pojištění viz str. 46, místní poplatek 15 Kč/os./noc (vybere průvodce), exkurze ve sklárnách a pivovaru -120,-Kč, lanovky cca 300,-Kč.
Slevy
Skupiny nad 10 osob mají různé výhody - přijedeme za vámi, určíte si nástupní místo (po trase) a pod. Informujte se v CK na slevy pro skupiny.
Slevy: 250 Kč za rez. do 31.12. 200 Kč/os. do 15.3. Další sleva - stálý klient: min. 3x na našem zájezdu – sleva 150 Kč/os. 7x a více - sleva 200 Kč/os.
Pořadatelem tohoto zájezdu je A-Z TOUR s.r.o., IČ 28638565.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK