Lázně Dudince, Wellness Hotel Jantár, Slovensko, 3.6.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 128604834

Lázně Dudince, Wellness Hotel Jantár

Slovensko

Dudince, Hotel starstarstar

FM


Lázně Dudince, Wellness Hotel Jantár

Termín:

3.6.2018 - 9.6.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Lázeňský

Délka:

7 dní

Doprava:

autobus  -6 odjezdových míst

Cena od:

6 550 Kč  -3 %
6 350 Kč ()


Adresa:

CESTOVNÍ KANCELÁŘ A-Z TOUR s.r.o.

Staroměstská čp.592, 739 61 Třinec

(U autobusového stanoviště naproti restaurace Záchytka)

Pondělí – Pátek: 9:00 – 17:00 hodin

Tel.:  558 986 800
tel.:  558 551 187-9
fax.: 558 551 190

Popis
Městečko Dudince proslavila hlavně celosvětově známá unikátní silně mineralizovaná léčivá voda, jejíž účinky jsou známé už stovky let. Svědčí o tom bazénky vytesané do travertínu, dnes nazývané "Římské lázně", které se dochovaly v okolí města. Jako jediná léčivá voda na Slovensku a ve střední Evropě léčí současně onemocnění pohybového aparátu a kardiovaskulárního systému. A to díky ojedinělé kombinaci oxidu uhličitého a sirovodíku se zvýšeným obsahem fluoridů, lithia, bóru, vápníku a hydrogenuhličitanů v minerální vodě typu zemito-alkalicko-slaných a glauberovských sirných kyselek. Vodu podobného složení najdete v Evropě jen výjimečně. Kromě vanových a bazénových koupelí v minerální vodě o teplotě 32-38°C, které tvoří základ léčby, mají klienti k dispozici pestrou škálu cca 70 procedur. Léčí se zde nemoci pohybového ústrojí, nemoci nervové soustavy, ischemické choroby srdeční, stavy po infarktech, vysoký krevní tlak, neurologické a kožní nemoci.
Lázně Dudince se vyznačují příjemným klimatem s nejvyšším počtem slunečních dní v roce na Slovensku.
Dudince jsou jedny z nejkrásnějších a nejvyhledávanějších lázní na Slovensku a patří mezi oblasti Slovenska s nejteplejším podnebím. Během roku mají 50 letních dní s teplotami přesahujícími 25 °C. Dobrá poloha a teplé stabilní klima vytváří ideální podmínky pro příjemný oddych a jsou ideálním místem pro rehabilitaci a relaxaci. Lázně Dudince jsou jedinečné díky složení přírodních léčivých zdrojů, které se vyznačují vysokým obsahem plynů jako je sirovodík a oxid uhličitý, který se používá při léčbě revmatických a srdečně-cévních nemocí, stejně tak stavech po úrazech a operacích.
Ubytování
Pokoje - 2lůžkový bez možnosti přistýlky, malý apartmán s přistýlkou (2 lůžka + rozkládací gauč), velký apartmán (2x 2lůžk. pokoj).
Vybavení pokojů - kompl. soc. zařízení, fén, TV-SAT, telefon, chladnička, balkon.
Poloha
Wellness hotel Jantár*** na konci pěší zóny, byl nedávno kompletně zrekonstruovaný podle norem EU.
Vybavení a služby
Vybavení hotelu - recepce, výtah, směnárna, pedikúra, manikúra, kadeřník, Wi-Fi, lobby bar, noční bar, velká restaurace a slender studio se 7 rekondičními stroji. Hotelové wellness disponuje suchou a parní saunou, vířivkou, masážní sprchou a masážním centrem. V letních měsících mohou hosté využívat i koupaliště Dudinka (350m), kde jsou bazény, jak s dudinskou termální vodou (32°C), tak i s vodou pramenitou – rekreační bazén 25m (32°C), bazén s vodními atrakcemi - tobogán, skluzavka, vodní kanál s tryskami, dětský bazén. Vybavení pokojů - všechny pokoje jsou moderně vybaveny a mají klimatizaci, koupelnu se spr. koutem, umyvadlem, WC a fénem, LCD TV-SAT, telefon, bezplatné Wi-Fi, minibar
a trezor.
Stravování
Polopenze, snídaně švédské stoly, večeře výběr ze 3 menu, salátový bufet.
Doprava
Zájezdovým autobusem, min. 1x výlet do okolí.
Trasa A
Cena zahrnuje
Dvě kvalitní léčebné procedury /osoba/den (mimo 1. a poslední den), ubytování s polopenzí,, doprava zájezd. autobusem, 1x výlet do okolí. Vlastní výběr z 15 procedur (např. solux, oxygenoterapie, skot. střiky, přísadové koupele sírové a s mořskou solí, perličková koupel, vířívá masáž noh, parafín, rašelin. zábal, masáže aj.). V ceně pobytu je rovněž: Volný vstup do bazénu kdykoliv od 7:00 do 22:00 každý den - zdarma, použití fitness, stol. tenisu, kulečníku, minigolfu, tenis. kurtů, Wi-Fi ,1x zábav. večer, 1x ochutnávka vína, delegát CK, pojištění CK na úpadek.
Cena nezahrnuje
Povinné cestovní pojištění léčebných výloh a storna - zrušení zájezdu z vážných důvodů (viz. tabulka na straně 42), místní popl. 1 €/ os./den (platba na místě), dopl. za obědy 5 €, župan 1€/den.
Pořadatelem tohoto zájezdu je A-Z TOUR s.r.o., IČ 28638565.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK