Lázně Luhačovice - hotel Harmonie, Česká republika, Jižní Morava, 3.6.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 128896784

Lázně Luhačovice - hotel Harmonie

Česká republika » Jižní Morava

, Hotel starstarstarLázně Luhačovice - hotel Harmonie

Termín:

3.6.2018 - 9.6.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Lázeňský

Délka:

7 dní

Doprava:

autobus  -6 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
7 450 Kč ()


Adresa:

CESTOVNÍ KANCELÁŘ A-Z TOUR s.r.o.

Staroměstská čp.592, 739 61 Třinec

(U autobusového stanoviště naproti restaurace Záchytka)

Pondělí – Pátek: 9:00 – 17:00 hodin

Tel.:  558 986 800
tel.:  558 551 187-9
fax.: 558 551 190

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: LÁZNĚ LUHAČOVICE, HOTEL HARMONIE
Popis
Lázně Luhačovice jsou největší moravské lázně s dlouhou tradicí lázeňské léčby dýchacích cest, trávicího ústrojí, diabetu a pohybového aparátu. Proslulé jsou přírodními léčivými prameny, příznivými klimatickými podmínkami a pěknou přírodou. Na území Luhačovic vyvěrá 16 hydrouhličitanochlorido-sodných kyselek a jeden sirný pramen (Vincentka, Aloiska, Ottovka, Pramen Dr. Šťastného a Sv. Josefa aj). Luhačovické vody jsou považovány za jedny z nejúčinnějších v Evropě (vysoký obsah miner. látek).
Ubytování
Vybavení pokojů: kompl. soc. zařízení, SAT TV, telefon a bezplatná Wi-Fi.
Poloha
Hotel Harmonie s celoročním provozem se nachází v krásném prostředí lesoparku v údolí říčky Horní Olšavy v polovině cesty mezi rekreační přehradní nádrží a lázeňským centrem s kolonádou, které je vzdáleno 10 minut chůze.
Vybavení a služby
Recepce 24 hod., česká restaurace, denní bar, letní otevřená terasa., rehabilitační centrum, bazén, fitness centrum, sauna, tělocvična, kongresový sál, půjčovna kol.
Tip
Možnost dokoupení lázeňských procedur (se slevou): uhličitá koupel, kyslíková terapie, masáže: klasická, sportovní, aroma olejem, lávovými kameny, medová, baňková, perličková a bylinná koupel, rašelinové obklady, inhalace Vincentkou.
Stravování
Polopenze - Snídaně formou studeného a teplého bufetu. Večeře - 3 chody, výběr ze 3 jídel.
Pobyt začíná večeří 1.den a končí snídaní 7.den.
Doprava
Trasa L – Karviná, Český Těšín, Třinec, Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín
Možnost zakoupení místenky na sedadlo v autobusu za cenu 50 Kč na osobu.
Cena zahrnuje
Ubytování v hotelu Harmonie***, 1, 2 a 3 lůžkové pokoje, polopenze, doprava autobusem (staví 100m od hotelu), delegát CK, pojištění CK na úpadek. V ceně pobytu jsou rovněž procedury - 1x rašelinový zábal částečný, 1x masáž klasická – částečná, 2x inhalace Vincentkou, 1x vířivá koupel, 4x vstup do rehabilitačního bazénu na 1 hod, neomezený vstup do fitness a tělocvičny.
Cena nezahrnuje
Lázeňský poplatek 15 Kč/ os./den – platba na místě (mimo os. do 18 a nad 70 let) a cestovní pojištění viz str. 46. Možnost zapůjčení županu - 30 Kč/den a pronájmu ledničky 30,-Kč/den.
Slevy
Skupiny nad 10 osob mají různé výhody - přijedeme za vámi, určíte si nástupní místo (po trase) a pod. Informujte se v CK na slevy pro skupiny.
Slevy: 200 Kč za rez. do 31.12., 150 Kč/os. do 15.3. Další sleva - stálý klient: min. 3x na našem zájezdu – sleva 200 Kč/os. 7x a více - sleva 300 Kč/os.
Pořadatelem tohoto zájezdu je A-Z TOUR s.r.o., IČ 28638565.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK