Vyhledávání zájezdu
Okruh Rakouskem, příroda, památky Unesco - Rakousko

Okruh Rakouskem, příroda, památky Unesco

Rakousko

, PenzionOkruh Rakouskem, příroda, památky Unesco

Počet termínů:

2 termíny / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

autobus -

Počasí:Popis
Pohodový poznávací zájezd na nejzajímavější místa našich jižních sousedů.
Ubytování
5x ubytování ve 2 a 3 lůžkových pokojích s kompletním sociálním zařízením
Stravování
5x snídaně, 4x večeře (1.den z vlastních zdrojů)
Doprava
Luxusním zájezdovým autobusem s klimatizací
Program
1.den: Cestou Kittenberské zahrady, Krems, údolí Wachau, klášter v Melku, odjezd na ubytování.
2.den: Salzburg, historické centrum a zahrady zámku Mirabel, pevnost Hohen-salzburg, Mozartův dům, klášter sv. Petra, Františkánský kostel, klášterní pivovar. Cestou na ubytování vodopád Golling.
3.den: jezero Wolfgangsee, odkud historickou parní zubačkou od jezera Wolfgangsee na horu Schafberg, unikátní zážitek, úžasné výhledy na celou Solnou komoru. Po návratu odjezd do z nejkrásnějšího městečka v Solné komoře - Hallstattu (UNESCO)
4.den: dopoledne pěší výstup a výjezd lanovkou na prohlídku největší ledové jeskyně na světě - Eisriesenwelt, odpoledne hrad Hohenwerfen - jeden z nejstarších a nejrozsáhlejších hradů v Rakousku, na závěr procházka soutěskou Lichtensteinklamm. Odjezd na ubytování v okolí Grazu.
5.den: Graz - druhé největší město Rakouska (UNESCO). Navštívíme pevnost Schlossberg (pěšky nebo kolejovou lanovkou), prohlídka památek v historickém centru: Hlavní náměstí - Hauptplatz s radnicí, věžovými hodinami z r.1570, kašnou arcivévody Johanna, Zemským a Malovaným domem, zbrojnicí (Muzeum brnění a zbraní) a jinými památkami, galeriemi a muzei. Odpoledne se přemístíme k mohutnému středověkému hradu Forchtenstein tvořící dominantu kraje. Odjezd na ubytování u Neziderského jezera.
6.den: navštívíme vodní zámek Franzensburg v Laxenburgu, který nechal, postavit Císař František II pro císařovnou Sisi a který obklopuje 25 hektarů rybníků a vodních kanálů. Poté si prohlédneme nádherný zámecký park Laxenburg (zapsán na seznamu Natura 2000). Odpoledne nás bude čekat plavba po největším podzemním jezeře v Evropě Seegrotte Hinterbrühlu, kde byla za 2.sv. války podzemní továrna na letadla.
Večer návrat do ČR..
Cena zahrnuje
5x ubytování, doprava luxusním zájezdovým autobusem s klimatizací včetně všech výletů. 5x snídaně, 4x večeře (1.den z vlastních zdrojů), průvodce CK, místní poplatky, poj. CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
Povinné cestovní pojištění léčeb. výloh (viz tabulka na straně 42), obědy, vstupné, jízdenky cca 90 €.
Slevy
Skupiny nad 10 osob mají různé výhody - přijedeme za vámi, určíte si nástupní místo (po trase) a pod. Informujte se v CK.
Slevy: 300 Kč za rez. do 31.12. 200 Kč/os. do 15.3. Další sleva - stálý klient: min.3x na našem zájezdu – sleva 200 Kč/os. 7x a více - sleva 300 Kč/os.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.