Vyhledávání zájezdu
Orava, Roháče, termály Oravice - Slovensko - Orava

Orava, Roháče, termály Oravice

Slovensko » Orava

, Hotel starstarstarOrava, Roháče, termály Oravice

Počet termínů:

2 termíny / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

autobus -

Počasí:Popis
Dovolená s turistikou a koupáním
Zájezd pro každého do nádherného kraje v podhůří Roháčů. Téměř každodenní návštěva termálního koupaliště v Oravici
Ubytování
V 3* hotelu Tatrawest, 2 a 3 lůžk. pokoje s kompl. soc. zařízením, TV.
Další informace
Důležité: Vstupné ve staré části termálního koupaliště v Oravici je jen cca 6 € na celý den.
Stravování
Polopenze, snídaně (švédské stoly) a večeře
Doprava
Zájezd. autobusem s klimatizací
Trasa A
Program
1.den: Odjezd z nástupních míst do Vrátné doliny, naučná stezka Jánošíkovy diery. Nádherná, bezpečná a lehká 4 km túra světem vodopádů, kaskád, po bezpečných chodnících a železných lávkách. Přejezd na ubytování, večeře.
2.den: 1.skupina celodenní termály v Oravici, 2.sk. busem do Roháčské doliny, procházka Roháčskou dolinou k Ťatliakove chatě. Zdatnější - Roháčský vodopád, Roháčská plesa (nádherné scenérie).
3.den: Prohlídka Oravského hradu, odpoledne plavba na vorech řekou Oravou. Cestou zpět Podbiel, skanzen 64 dřevěnic z 19. století. Po večeři odjezd do termálů v Oravici.
4.den: Volno v místě ubytování, pěšky Muzeum oravské dědiny v Zuberci v krásné přírodě, odpoledne prohlídka Zuberce.
5.den: 1.skupina celodenní termály v Oravici, 2.sk. výlet do Zakopaného, města s unikátní architekturou a krásnými dřevěnicemi. Navštívíme skok. můstky „Wielka Krokew”, místní tržiště, centrum města ulice Krupowki (stánky, obchody, stylové hospůdky aj.), lanovkou na vrch Gubalowka. Turisté mají možnost nádherné túry z Chocholovské doliny do Oravice.
6.den: 1.skupina celodenní termály v Oravici, 2.skupina výlet k Oravské přehradě - plavba na Slanický ostrov umění s kostelem, přesun do Tvrdošína, volno na oběd, možn. prohlídky hřbitovního kostela (Unesco). Odjezd k termálům v Oravici. Turisté - okruh přírodní rezervací Juráňova dolina (9 km, 3-4 hod. ↑269 m, ↓254 m).
7.den: Odjezd domů, cestou se zastavíme ve skanzenu Vychylovka, kde si vyzkoušíme jízdu unikátní historickou lesní úvraťovou železnicí.
Cena zahrnuje
6x ubytování ve 3* hotelu Tatrawest, 2 a 3 lůžk. pokoje, dopravu zájezd. autobusem s klimatizací včetně všech výletů, polopenzi, průvodce CK,pojištění CK na úpadek.
Cena nezahrnuje
Povinné cest. pojištění léčeb. výloh a storna - zrušení zájezdu z vážných zdravotních důvodů (viz tabulka na straně 46), místní (lázeňský) poplatek 0,5 € na osobu a den (platí se na místě), vstupy do objektů a NP, plavba a pod. Důležité: Vstupné ve staré části termálního koupaliště v Oravici je jen cca 6 € na celý den.
Slevy
Skupiny nad 10 osob mají různé výhody - přijedeme za vámi, určíte si nástupní místo (po trase) a pod. Informujte se v CK na slevy pro skupiny.
Slevy: 200 Kč za rez. do 31.12., 150 Kč/os. do 15.3. Další sleva - stálý klient - min.3x na našem zájezdu – sleva 150 Kč/os. 7x a více - sleva 250 Kč/os.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.