Polské Tatry, Zakopane - penzion Telimena, Polsko, Tatry, 8.7.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 128599107

Polské Tatry, Zakopane - penzion Telimena

Polsko » Tatry

Polské Tatry , Zakopane, PenzionPolské Tatry, Zakopane - penzion Telimena

Termín:

8.7.2018 - 14.7.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

7 dní

Doprava:

autobus  -6 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
6 550 Kč ()


Adresa:

CESTOVNÍ KANCELÁŘ A-Z TOUR s.r.o.

Staroměstská čp.592, 739 61 Třinec

(U autobusového stanoviště naproti restaurace Záchytka)

Pondělí – Pátek: 9:00 – 17:00 hodin

Tel.:  558 986 800
tel.:  558 551 187-9
fax.: 558 551 190

Popis
Zakopane je nejdůležitějším střediskem turistiky v Polsku. Má sice jen 30 000 obyvatel, ale ročně ho navštíví až neuvěřitelné 3 milióny turistů. Malebné město s unikátní a výjimečnou podhalanskou architekturou, které dominují nádherné stylové dřevěnice. Výhodná poloha pod štíty polských Vysokých Tater, husté lesy v okolí a čistý horský vzduch mají příznivé účinky na zdraví rekreantů. I proto má Zakopane statut lázní již od roku 1886
Ubytování
6 nocí, 1, 2 a 3 lůžkové pokoje s kompletním sociálním zařízením (WC, sprcha, um.), TV.
Poloha
stylový penzion Telimena se nachází v centru města Zakopane, cca 10 min. pěšky od známé hlavní ulice Krupowki, kde je velké množství různých zajímavostí: tržiště, stánky, obchody, kavárny, stylové hospůdky s místn. specialitami, malíři, hudebníci aj.
Stravování
Polopenze - snídaně (šv. stoly) a večeře
Doprava
Doprava zájezd. autobusem s klimatizací
Trasa A – Karviná, Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek, Český Těšín, Třinec, Jablunkov, Čadca
Možnost zakoupení místenky na sedadlo v autobusu za cenu 100 Kč na osobu.
Program
každodenní vycházky, túry a výlety (účast je dobrovolná) - Výlety na „Mořské oko“, do Chocholovské doliny a do Pieninského NP (možnost plavby na vorech kaňonem řeky Dunajec). Túry do doliny Pěti polských ples (Pięciu Stawów Polskich) a z Kondratowé doliny na Giewont.
Cena zahrnuje
Ubytování - penzion Telimena 6 nocí, doprava zájezd. autobusem s klimatizací, polopenze, 3 zájezdy - do Pieninského NP, na „Mořské oko“ a do Chocholovské doliny, průvodce CK, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
Povinné cest. pojištění léčebných výloh a storna - zrušení zájezdu z vážných zdravotních důvodů (viz tabulka na straně 42), místní (lázeňský) poplatek cca 2 zł na osobu a den (platí se na místě), lanovka na Gubalowku – 15 zl, plavba na vorech v Pieninském NP - 10 eur (děti do 15 let - 7 eur).
Slevy
Slevy: 250 Kč za rez. do 31.12. 200 Kč/os. do 15.3.
Další sleva - stálý klient: min.3x na našem zájezdu – sleva 200 Kč/os. 7x a více - sleva 300 Kč/os.
Pořadatelem tohoto zájezdu je A-Z TOUR s.r.o., IČ 28638565.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK