Rusko, Moskva, Petrohrad - letecký pohodový poznávací zájezd, Rusko, Moskva, 17.7.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 128771674

Rusko, Moskva, Petrohrad - letecký pohodový poznávací zájezd

Rusko » Moskva

, Hotel starstarstar

FM


Rusko, Moskva, Petrohrad - letecký pohodový poznávací zájezd

Termín:

17.7.2018 - 24.7.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

8 dní

Doprava:

letecky  Praha0 odjezdových míst

Cena od:

29 950 Kč  -10 %
26 950 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Adresa:

CESTOVNÍ KANCELÁŘ A-Z TOUR s.r.o.

Staroměstská čp.592, 739 61 Třinec

(U autobusového stanoviště naproti restaurace Záchytka)

Pondělí – Pátek: 9:00 – 17:00 hodin

Tel.:  558 986 800
tel.:  558 551 187-9
fax.: 558 551 190

Popis
Letecký pohodový poznávací zájezd do srdce Ruské federace
Ubytování
7x ubytování v 3* hotelech - 2 lůžk. pokoje s kompletním sociálním zařízením
Stravování
7x snídaně formou švédských stolů, 6x večeře (mimo 3.den - večerní příjezd do Petrohradu), servírované.
Doprava
Letecky - Praha - Moskva a + Petrohrad - Praha + transféry
Program
1.den: V dopoledních hodinách odlet z Prahy do Moskvy, transfer do 3* hotelu, ubytování, večerní prohlídka okolí osvětleného Kremlu, Rudého náměstí s chrámem Vasila Blaženého a mauzoleem.
2.den: Prohlídku Moskvy, hlavního města Ruské Federace, (přes 12 mil. obyvatel) začneme v samém jejím srdci - na Rudém náměstí s chrámem Vasila Blaženého, mauzoleem V.I.Lenina, obchodním domem GUM a Chrámem matky boží Kazaňské. Kolem národního muzea před, kterým uvidíme jezdeckou sochu maršála Žukova k Velkému divadlu. Dále okolo Ruské státní Dumy, hrobu neznámého vojína přes Manéžní náměstí přijdeme k hlavní dominantě Moskvy a celého Ruska – Kremlu. Sídlo ruského prezidenta, Car puška, 200 tunový Zvon Car Kolokol, zvonice Ivana Velikého, Uspecký chrám a Kateřinský palác. Prohlédneme si rovněž katedrálu Nanebevstoupení se slavnými freskami, katedrálu sv. Archanděla Michaela, chrám Krista spasitele s nádherným výhledem na Kreml a pomník Petra I. Návštěva českého domu v Moskvě.
3.den: Prohlídka Vrabčích hor se slavnou Lomonosovou universitou, Moscow city, s moderními výškovými budovami, Olympijský stadion v Lužnikách se nám ukáže v celé své kráse. Dále navštívíme Novoděvičí klášter. Přesun na nádraží a odjezd rychlovlakem do Petrohradu, ubytování v hotelu. Večerní prohlídka nábřeží Něvy s půlnočním otvíráním mostů, možnost projížďky lodí po řece Něvě případně individuální volno.
4.den: Prohlídka Petrohradu a jeho nepřeberného množství památek. Co památka to neopakovatelný zážitek. Prohlédneme si Kazaňskou katedrálu, Něvský prospekt, Yusupův palác, náměstí Isaac s chrámem svatého Isaaca, náměstí Děkabristů, jezdeckou sochu Petra I. Velikého, budovu Admirality, Zimní palác s galérií Ermitáž s 3 mil. exponátů (doporučujeme individuální prohlídku), palácové náměstí s Alexandrovým sloupem, Chrám spasitele v krvi (Chrám Kristova vzkříšení).
5.den: Michajlovský zámek, Martovo pole, Letní zahrada s Letním zámkem, Muzeum Leningradské blokády, klášterní komplex Smolný, křižník Aurora, dům Petra Velikého, Petropavlovská pevnost s katedrálou sv. Petra a Pavla s více než 120 m vysokou zvonicí a hrobkami dynastie Romanovců, včetně posledního cara Mikuláše II. zavražděného bolševiky.
6.den: Carskoje selo – nyní Puškin, bylo letní rezidencí ruských carů od 18. století až do Únorové revoluce 1917. Zde se rovněž nacházela více než 200 let světoznámá jantarová komnata, která byla při blokádě Leningradu odvezena a od konce druhé světové války je nezvěstná. V Kateřinském paláci se nyní nachází její věrná kopie. V okolí je mnoho parků a paláců, z nichž nejhonosnější je Kateřinský palác.
7.den: Plavba lodí přes Finský záliv do Petrodvorce, bývalé rezidence carů z dynastie Romanovců. Město nechal postavit car Petr I. Veliký, inspirací mu bylo francouzské Versailles. Ve zdejším pozoruhodném palácovém a parkovém celku z 18. a 19. století, který se rozkládá ve Finském zálivu na pobřeží Baltského moře, je umístěno přes 170 fontán různých velikostí. Nejznámější fontány jsou např. socha Samsona bojujícího se lvem, kaskády Zlatá hora, Šachová hora, Velká kaskáda, Římské fontány a fontána Slunce. Překrásný Velký palác rozděluje areál na Horní a Dolní park. Dále je k vidění palác Petra II., paláce Marli a Monplaisir. Petěrgof byl výrazně poničen a rozkraden německými vojáky za druhé světové války. V dnešní době je už obnoven do své původní krásy (UNESCO).
8.den: Odhlášení z hotelu v dopoledních hodinách, odjezd na letiště, odlet.
Cena zahrnuje
Letenky Praha - Moskva a + Petrohrad - Praha (odbavená zavazadla 23 kg), 7x ubytování v 3* hotelech, 7x snídaně formou švédských stolů, 6x večeře (mimo 3.den - večerní příjezd do Petrohradu), transfery z letiště v Moskvě a Petrohradě na hotel a zpět, veškerá doprava na místa, která jsou v programu zájezdu - vlak, autobusy, metro, plavba lodí, český průvodce CK, pojištění úpadku CK.
Cena nezahrnuje
Vše co není uvedené v ceně, dále vízum - 2500 Kč, vstupy do jednotlivých objektů, povinné cest. pojištění léčebných výloh a storna - zrušení zájezdu z vážných důvodů (viz tabulka v katalogu na str. 46),

Balíčky vstupů: Kreml: Zbrojnice moskevského Kremlu, Diamantový fond a návštěva teritoria moskevského Kremlu vč. sluchátek - nutná rezervace předem v CK min. 1 - 2 měsíce před odletem - příplatek: 2300 Kč.

Carskoje Selo i Jantarová komnata - cena zahrnuje vstup do zámeckého parku, zámku i návštěvu Jantarové komnaty vč. povinného místního průvodce a sluchátek) - nutná rezervace předem v CK min. měsíc před odjezdem - příplatek: 900 Kč.
Ermitáž: Briliantová a Zlatá klenotnice, Ermitáž a protilehlé budovy Generálního štábu, Zimní palác vč. povinného průvodce a sluchátek - nutná rezervace předem v CK - min. 2 měsíce před odletem - Balíčky vstupů Carskoje selo jsou za 1300,-
Pořadatelem tohoto zájezdu je A-Z TOUR s.r.o., IČ 28638565.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK