Vyhledávání zájezdu
Sigma - Bulharsko - Burgas - Kiten

Sigma

Bulharsko » Burgas » Kiten

, Hotel starstarstarstar

FM


Sigma

Počet termínů:

26 termínů / 0 Last minute / 26 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

letecky Brno, Ostrava

Počasí:

Dnes Počasí v Kiten - transparent 9°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: hotel Sigma
Kategorie hotelu: **
Popis
Hotel Sigma je 3 poschoďový hotel s příjemnou atmosférou min. na úrovni 3*, cca 70 m od severní pláže Atliman a cca 200 m od centra letoviska Kiten. Ve středisku jsou dvě pláže – severní (Atliman) a jižní (Morski), obě jsou písečné a pozvolně se svažující do moře. Lehátka a slunečníky na těchto plážích jsou za poplatek.
Ubytování
Ubytování: dvoulůžkové pokoje s možností dvou při-stýlek mají sprchu/WC, fén, SAT TV, minibar, telefon, klimatizaci a balkon. Pokoj typ A: 2 francouzské postele šířka 120 cm + rozkládací pohovka (možnosti ubytování 2+1, 3+0, nebo 2+2 a 3+1). Pokoj typ B: 1 francouzská postel šířka 120cm + 1 klasic-ká postel šířka 90cm (možnosti ubytování - 2+0,1+1 nebo 2+1).
Vybavení a služby
Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, výtah, restaurace, venkovní bazén s letní zahradou, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, denní a noční bar. Další služby v ceně pobytu: WiFi v přízemí hotelu, fitness, st.tenis. Služby za poplatek: trezor, sauna, masáže.
Sport a zábava
Sport a zábava: ve středisku vodní sporty, vodní kola, windsurfing, motorové rogalo, tobogan – severní pláž, občerstvení, bary, diskotéky.
Tip
Hotel Sigma je vhodný pro středně náročné klienty, pro všechny věkové kategorie, ale i pro klienty, kteří ocení výbornou polohu hotelu blízko pláže a pěkné prostředí parku.
Další informace
Pláž – severní pláž Atliman, vzdálená 70m, písečná, prostorná s poz-volným vstupem do moře. Půjčovna lehátek a slunečníků na pláži za poplatek. Vodní sporty, tobogán, občerstvení, bary, diskotéky.
Stravování
snídaně a večeře formou bufetu, široký sortiment zeleniny, sýry, salámy, saláty, polévky, teplé předkrmy, pokrmy z masa, ryb, dezerty, ovoce, mléčné výrobky a další. Nápoje u snídaně - minerální voda, džusy, čaj, káva, nápoje u večeře - minerální voda.
Doprava
Letecká doprava z Brna nebo Ostravy do Burgasu a zpět
Cena zahrnuje
Leteckou dopravu z Ostravy nebo Brna do Burgasu a zpět včetně všech poplatků (letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek), transfery z letiště a zpět v místě pobytu, ubytování s uvedenou stravou, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
Komplexní cest. pojištění léčeb. výloh a pojištění storna – zrušení zájezdu z vážných důvodů viz katalog str. 46.
Slevy
12% z ceny při rezervaci do 31.3.2018.
Další sleva: Pro stálé klienty (min. 3x v posl. 3 letech) – 300 Kč/os.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...