Slovinsko, Jaderské moře - Hotel Žusterna, Slovinsko, 26.8.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 128800138

Slovinsko, Jaderské moře - Hotel Žusterna

Slovinsko

, Hotel starstarstarSlovinsko, Jaderské moře - Hotel Žusterna

Termín:

26.8.2018 - 1.9.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

7 dní

Doprava:

autobus  -8 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
9 950 Kč ()


Adresa:

CESTOVNÍ KANCELÁŘ A-Z TOUR s.r.o.

Staroměstská čp.592, 739 61 Třinec

(U autobusového stanoviště naproti restaurace Záchytka)

Pondělí – Pátek: 9:00 – 17:00 hodin

Tel.:  558 986 800
tel.:  558 551 187-9
fax.: 558 551 190

Popis
Poznávací dovolená s pobytem u moře
Ubytování
5x ubytování v hotelu Žusterna, 2lůžk. pokoje s kompletním soc. zařízením, klimatizací, TV, minibarem,fénem a volným vstupem do aquaparku.
Poloha
***hotel Žusterna s vlastním aquaparkem se nachází jen 100m od Jaderského moře a 1,5km od města Koper.
Sport a zábava
Aquapark (volný vstup pro ubytované) - 3 venkovní a 5 vnitřních bazénů s vyhřívanou mořskou i sladkou vodou, sauny, solárium, masáže, thajské masáže, římskoirské koupele, fitness, animace.
Stravování
Polopenze - snídaně (šv. stoly), večeře.
Doprava
Doprava luxusním zájezdovým autobusem s klimatizací.
Program
1.den: Ráno odjezd z nástupních míst přímo na místo ubytování, večeře, procházka po okolí.
2.den: Volno, koupání, procházky po okolí.
3.den: Po snídani odjezd do vesničky Črni Kal s architekturou istrijského Krasu a kostelem sv. Valentina, který se stále více naklání. Nad obcí zřícenina hradu Črni Kal z 11. stol. Přesun na prohlídku jeskyně Škocjanska jama (UNESCO) - podzemní labyrint s propastmi, soutěskami i přírodními mosty, vodopády, jezírky a ponory. Lipica - chov lipicánských bílých koní již od 16. stol., prohlídka hřebčína, odjezd do údolí Vipavy na ochutnávku místních vín.
4.den: Prohlídka italského přístavního města Terst a významného sídla Habsburků zámku Miramare a jeho překrásných zahrad, poté prohlídka nedaleké jeskyně Grotta Gigante - největší navštěvovaný jeskynní prostor na světě.
5.den: Prohlídka pobřežních městeček Izola (kostel sv. Maura), Piran - starobylé městečko s typickými uličkami a hradbami (točil se zde film Účastníci zájezdu), Tartiniho nám. s Benátským domem, radnice, stará soudní budova, katedrála sv. Jiří s klášterem, nábřeží s benátskými domy, kostel sv. Klementa, Portorož (pláž, koupání), Sečovlje - Muzeum solných polí.
6.den: Volno, koupání v aquaparku Žusterna do odpoledních hodin, prohlídka městečka Koper - Prétorský palác, katedrála Nanebevz. P. Marie a rotunda sv. Jana Křtitele, procházka po nábřeží, nákupy, večer odjezd do ČR.
7.den: Ráno příjezd na Ostravsko.
Cena zahrnuje
5x ubytování v hotelu Žusterna, 2lůžk. pokoje s kompletním soc. zařízením, klimatizací, TV, minibarem,fénem a volným vstupem do aquaparku, doprava lux. zájezd. autobusem s klimatizací, polopenze, průvodce CK, pojištění CK.
Cena nezahrnuje
Vše co není v ceně, dále povinné cest. pojištění léčebných výloh (viz tabulka na straně 46), místní popl. 1 €/os./den, obědy, vstupné (celkem asi 30 EUR).
Slevy
Skupiny nad 10 osob mají různé výhody - přijedeme za vámi, určíte si nástupní místo (po trase) a pod. Informujte se v CK na slevy pro skupiny.
Slevy: 300 Kč za rez. do 31.12. , 250 Kč/os. do 15.3. Další sleva - stálý klient - min. 3x na našem zájezdu – sleva 200 Kč/os. 7x a více - sleva 300 Kč/os.
Pořadatelem tohoto zájezdu je A-Z TOUR s.r.o., IČ 28638565.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK