Termální lázně Dudince - hotel Minerál, Slovensko, Bánskobystrický kraj, 3.6.2018, Plná penze
Číslo zájezdu: 128604837

Termální lázně Dudince - hotel Minerál

Slovensko » Bánskobystrický kraj

Lázně Dudince , okres Krupina, Bánskobystrický kraj, Hotel starstarstarstarTermální lázně Dudince - hotel Minerál

Termín:

3.6.2018 - 9.6.2018
Další termíny

Strava:

Plná penze

Typ zájezdu:

Lázeňský

Délka:

7 dní

Doprava:

autobus  -6 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
9 450 Kč ()


Adresa:

CESTOVNÍ KANCELÁŘ A-Z TOUR s.r.o.

Staroměstská čp.592, 739 61 Třinec

(U autobusového stanoviště naproti restaurace Záchytka)

Pondělí – Pátek: 9:00 – 17:00 hodin

Tel.:  558 986 800
tel.:  558 551 187-9
fax.: 558 551 190

Popis
Městečko Dudince proslavila hlavně celosvětově známá unikátní silně mineralizovaná léčivá voda, jejíž účinky jsou známé už stovky let. Svědčí o tom bazénky vytesané do travertínu, dnes nazývané "Římské lázně", které se dochovaly v okolí města. Jako jediná léčivá voda na Slovensku a ve střední Evropě léčí současně onemocnění pohybového aparátu a kardiovaskulárního systému. A to díky ojedinělé kombinaci oxidu uhličitého a sirovodíku se zvýšeným obsahem fluoridů, lithia, bóru, vápníku a hydrogenuhličitanů v minerální vodě typu zemito-alkalicko-slaných a glauberovských sirných kyselek. Vodu podobného složení najdete v Evropě jen výjimečně. Kromě vanových a bazénových koupelí v minerální vodě o teplotě 32-38°C, které tvoří základ léčby, mají klienti k dispozici pestrou škálu cca 70 procedur. Léčí se zde nemoci pohybového ústrojí, nemoci nervové soustavy, ischemické choroby srdeční, stavy po infarktech, vysoký krevní tlak, neurologické a kožní nemocí.
Lázně Dudince se vyznačují příjemným klimatem s nejvyšším počtem slunečních dní v roce na Slovensku.
Ubytování
Lázeňský hotel Minerál **** je po rozsáhlé rekonstrukci nejluxusnějším hotelem v Dudincích. Nachází se v centru města v těsné blízkosti lázeňského areálu. Má k dispozici 139 lůžek v moderně zařízených pokojích a jako jediný v Dudincích má i klimatizované pokoje. Klienti hotelu Minerál mají v ceně léčebného pobytu, kromě procedur přímo v hotelu Minerál, i procedury a koupele v originální léčivé dudinské termální vodě v léčebném domě Rubín (400m, 7min. volnou chůzí).
Vybavení a služby
recepce, výtah, směnárna, pedikú-ra, manikúra, kosmetické studio, kadeřník, Wi-Fi, lobby bar, noční bar, velká restaurace a slender studio se 7 rekondičními stroji. Hote-lové wellness disponuje suchou a parní saunou, vířivkou, masážní sprchou a masážním centrem. V letních měsících mohou hosté vyu-žívat i koupaliště Dudinka (350m), kde jsou bazény jak s dudinskou termální vodou (32°C), tak i s vodou pramenitou – rekreační bazén 25m (32°C), bazén s vodními atrakcemi - tobogán, skluzavka, vodní kanál s tryskami, dětský bazén
Další informace
Vybavení pokojů - všechny pokoje jsou moderně vybaveny a mají klimatizaci, koupelnu se spr. koutem, umyvadlem, WC a fénem, LCD TV-SAT, telefon, bezplatné Wi-Fi, minibar a trezor.
Stravování
Plná penze (snídaně formou bufetu, oběd
a večeře - výběr z menu, salátový bufet),
Doprava
Dopravu zájezdovým autobusem,
Trasa A: Karviná, Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek, Český Těšín, Třinec, Jablunkov, Čadca.
Program
Povinná lékařská konzultace, 10 léčebných procedur za pobyt (dle doporuč.lékaře).
V hotelu Minerál - 2x klasická masáž částečná, 2x parafínový zábal, 2x elektroléčba.
Cena zahrnuje
Dopravu zájezdovým autobusem, ubytování ve 4* hotelu Minerál, 1x výlet na zajímavé místo, delegáta CK A-Z TOUR (ubytovaný v hotelu Jantár), pojištění CK proti úpadku. V ceně pobytu je rovněž: welcomedrink, plná penze (snídaně formou bufetu, oběd
a večeře - výběr z menu, salátový bufet), povinná lékařská konzultace, 10 léčebných procedur za pobyt (dle doporuč.lékaře).
V hotelu Minerál - 2x klasická masáž částečná, 2x parafínový zábal, 2x elektroléčba.
Cena nezahrnuje
Povinné cestovní pojištění léčebných výloh a storna - zrušení zájezdu z vážných důvodů (viz tabulka na straně 42), místní poplatek 1 €/os./den (platba na místě).
Pořadatelem tohoto zájezdu je A-Z TOUR s.r.o., IČ 28638565.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK