Vyhledávání zájezdu
Termální lázně Dudince - hotel Minerál - Slovensko - Bánskobystrický kraj

Termální lázně Dudince - hotel Minerál

Slovensko » Bánskobystrický kraj

Lázně Dudince , okres Krupina, Bánskobystrický kraj, Hotel starstarstarstarTermální lázně Dudince - hotel Minerál

Počet termínů:

5 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Plná penze

Doprava:

autobus -

Počasí:Popis
Městečko Dudince proslavila hlavně celosvětově známá unikátní silně mineralizovaná léčivá voda, jejíž účinky jsou známé už stovky let. Svědčí o tom bazénky vytesané do travertínu, dnes nazývané "Římské lázně", které se dochovaly v okolí města. Jako jediná léčivá voda na Slovensku a ve střední Evropě léčí současně onemocnění pohybového aparátu a kardiovaskulárního systému. A to díky ojedinělé kombinaci oxidu uhličitého a sirovodíku se zvýšeným obsahem fluoridů, lithia, bóru, vápníku a hydrogenuhličitanů v minerální vodě typu zemito-alkalicko-slaných a glauberovských sirných kyselek. Vodu podobného složení najdete v Evropě jen výjimečně. Kromě vanových a bazénových koupelí v minerální vodě o teplotě 32-38°C, které tvoří základ léčby, mají klienti k dispozici pestrou škálu cca 70 procedur. Léčí se zde nemoci pohybového ústrojí, nemoci nervové soustavy, ischemické choroby srdeční, stavy po infarktech, vysoký krevní tlak, neurologické a kožní nemocí.
Lázně Dudince se vyznačují příjemným klimatem s nejvyšším počtem slunečních dní v roce na Slovensku.
Ubytování
Lázeňský hotel Minerál **** je po rozsáhlé rekonstrukci nejluxusnějším hotelem v Dudincích. Nachází se v centru města v těsné blízkosti lázeňského areálu. Má k dispozici 139 lůžek v moderně zařízených pokojích a jako jediný v Dudincích má i klimatizované pokoje. Klienti hotelu Minerál mají v ceně léčebného pobytu, kromě procedur přímo v hotelu Minerál, i procedury a koupele v originální léčivé dudinské termální vodě v léčebném domě Rubín (400m, 7min. volnou chůzí).
Vybavení a služby
recepce, výtah, směnárna, pedikú-ra, manikúra, kosmetické studio, kadeřník, Wi-Fi, lobby bar, noční bar, velká restaurace a slender studio se 7 rekondičními stroji. Hote-lové wellness disponuje suchou a parní saunou, vířivkou, masážní sprchou a masážním centrem. V letních měsících mohou hosté vyu-žívat i koupaliště Dudinka (350m), kde jsou bazény jak s dudinskou termální vodou (32°C), tak i s vodou pramenitou – rekreační bazén 25m (32°C), bazén s vodními atrakcemi - tobogán, skluzavka, vodní kanál s tryskami, dětský bazén
Další informace
Vybavení pokojů - všechny pokoje jsou moderně vybaveny a mají klimatizaci, koupelnu se spr. koutem, umyvadlem, WC a fénem, LCD TV-SAT, telefon, bezplatné Wi-Fi, minibar a trezor.
Stravování
Plná penze (snídaně formou bufetu, oběd
a večeře - výběr z menu, salátový bufet),
Doprava
Dopravu zájezdovým autobusem,
Trasa A: Karviná, Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek, Český Těšín, Třinec, Jablunkov, Čadca.
Program
Povinná lékařská konzultace, 10 léčebných procedur za pobyt (dle doporuč.lékaře).
V hotelu Minerál - 2x klasická masáž částečná, 2x parafínový zábal, 2x elektroléčba.
Cena zahrnuje
Dopravu zájezdovým autobusem, ubytování ve 4* hotelu Minerál, 1x výlet na zajímavé místo, delegáta CK A-Z TOUR (ubytovaný v hotelu Jantár), pojištění CK proti úpadku. V ceně pobytu je rovněž: welcomedrink, plná penze (snídaně formou bufetu, oběd
a večeře - výběr z menu, salátový bufet), povinná lékařská konzultace, 10 léčebných procedur za pobyt (dle doporuč.lékaře).
V hotelu Minerál - 2x klasická masáž částečná, 2x parafínový zábal, 2x elektroléčba.
Cena nezahrnuje
Povinné cestovní pojištění léčebných výloh a storna - zrušení zájezdu z vážných důvodů (viz tabulka na straně 42), místní poplatek 1 €/os./den (platba na místě).
Slevy
Skupiny nad 10 osob mají různé výhody - přijedeme za vámi, určíte si nástupní místo (po trase) a pod. Informujte se v CK.
Slevy: 150 Kč/os. za rez. do 31.3. Další sleva: Stálý klient (min. 3x v posl. 3 letech) – 250 Kč/os. Slevy neplatí pro vlastní dopravu a děti.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.