TERMÁLNÍ LÁZNĚ HAJDÚSZOBOSZLÓ – HOTEL JÁRJA, Maďarsko, Východní Maďarsko, 3.6.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 128615963

TERMÁLNÍ LÁZNĚ HAJDÚSZOBOSZLÓ – HOTEL JÁRJA

Maďarsko » Východní Maďarsko

, Hotel starstarstar

FM


TERMÁLNÍ LÁZNĚ HAJDÚSZOBOSZLÓ – HOTEL JÁRJA

Termín:

3.6.2018 - 9.6.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Lázeňský

Délka:

7 dní

Doprava:

autobus  -6 odjezdových míst

Cena od:

7 950 Kč  -6 %
7 450 Kč ()


Adresa:

CESTOVNÍ KANCELÁŘ A-Z TOUR s.r.o.

Staroměstská čp.592, 739 61 Třinec

(U autobusového stanoviště naproti restaurace Záchytka)

Pondělí – Pátek: 9:00 – 17:00 hodin

Tel.:  558 986 800
tel.:  558 551 187-9
fax.: 558 551 190

Popis
Hajdúszoboszló je město ve východním Maďarsku, které dnes je nazýváno mekkou revmatiků. Město proslavil areál termálních lázní Hungarospa a Aquapalace s unikátní alkalickou, hydrogenuhličitanovou vodou, který patří k největším lázním v Evropě. Je zde 19 krytých i otevřených bazénů s čirou vodou i termální léčivou vodou Gyógyfürdő (34 až 38°C) o celkové ploše 10 000 čtverečních metrů a 2000 hodin slunečního svitu ročně. Pára s obsahem solí jódu vystupující z hladiny bazénů vytváří speciální léčivou mikroklimu lázní. Největší senzací je tzv. středozemní mořská pláž - největší ve střední Evropě, písečná pláž a palmy budí dojem koupání na mořském pobřeží. Nahnědlá termální voda má unikátní složení. Obsahuje velké množství jodu, bromu, železa, manganu, fluoridů, solí a více než dvacet dalších minerálních látek Ojedinělý je obsah ženského hormonu estrogenu. K léčebným účelům se zde používá rovněž horké léčivé bahno. Léčí se zde kloubová a revmatická onemocnění, bolesti páteře, plotének, Bechtěrejova choroba a kožní onemocnění, dále nemoci imunitního systému a nemoci způsobenými hormonálními poruchami (například štítná žláza, gynekologické problémy). Uvnitř areálu jsou bufety, restaurace, stánky, kavárny, drobní prodejci, masáže, vířivky a další lákadla. Ceny jídel jako u nás, a hlavně nemusíte umět maďarsky, ani německy, nebo anglicky, obstojně rozumí jak česky, tak polsky, dokonce mají i nápisy v polštině a jídelní lístky v češtině. V Hajdúszoboszló to žije ve dne i v noci, žádné nudné lázně! Společenský život je protkán neobyčejnou atmosférou.
Ubytování
Prostorné komfortní pokoje jsou vybavené kompletním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, umyvadlo, WC), klimatizací, Wi-Fi (zdarma), TV-SAT, ledničkou a trezorem. Na lázeňské promenádě, která začíná u hotelu je nespočet restaurací a zahrádek. Odevšad zní živá hudba. Restaurace a čardy nabízí jak tradiční maďarská jídla, tak speciality mezinárodní kuchyně a rovněž vynikající vína z nedaleké tokajské nebo egerské oblasti.
Poloha
Oblíbený hotel Járja*** s příjemnou rodinnou atmosférou se nachází na nejvýhodnějším místě v Hajdúszoboszló - přímo u lázeňské promenády a zároveň cca 80m od vchodu do známých lázní Hungarospa Hajdúszoboszló s unikátní léčivou vodou.
Vybavení a služby
Recepce, restaurace, bar, nově vybudované wellness (infračervená a finská sauna, masážní místnost) a posilovna, jejichž využívání je pro hotelové hosty zdarma. Zajímavé je umístění vířivky v kopuli nad hotelem. Hotelová restaurace, nabízí nejen velký výběr jídel maďarské kuchyně, ale i živou hudbu s večerními programy téměř každý den.
Stravování
Polopenze: snídaně formou jednoduchého bufetu, 2 chodová večeře.
Doprava
Doprava zájezd. autobusem s klimatizací,
Trasa A: Karviná, Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek, Český Těšín, Třinec, Jablunkov, Čadca.
Cena zahrnuje
Ubytování - hotel Járja***, doprava zájezdovým autobusem s klimatizací, polopenze, využívání hotelového wellness centra (infrasauna, finská sauna, fitness), delegát CK po celou dobu zájezdu, pojištění CK proti úpadku.
Klienti CK A-Z TOUR mají v ceně 1x denně vstupné do termálních lázní Hungarospa! (mimo první a po-slední den pobytu).
Cena nezahrnuje
Vše, co není uvedeno v ceně zájezdu a dále: místní daň z návštěvní-ků, která je 500,- HUF/ osoba / noc od 18 let (platí se na místě), cestovní pojištění léčebných výloh a storna - zrušení zájezdu z vážných důvodů (viz tabulka na straně 46).
Pořadatelem tohoto zájezdu je A-Z TOUR s.r.o., IČ 28638565.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK