Termální lázně Podhájska - penzion Energy II, Slovensko, Jižní Slovensko, Podhájska, 20.8.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 128624796

Termální lázně Podhájska - penzion Energy II

Slovensko » Jižní Slovensko » Podhájska

, PenzionTermální lázně Podhájska - penzion Energy II

Termín:

20.8.2018 - 26.8.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Lázeňský

Délka:

7 dní

Doprava:

autobus  -6 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
7 950 Kč ()


Adresa:

CESTOVNÍ KANCELÁŘ A-Z TOUR s.r.o.

Staroměstská čp.592, 739 61 Třinec

(U autobusového stanoviště naproti restaurace Záchytka)

Pondělí – Pátek: 9:00 – 17:00 hodin

Tel.:  558 986 800
tel.:  558 551 187-9
fax.: 558 551 190

Popis
Další oblíbený penzion Energy II se nachází přímo u zimního vstupu do termálního koupaliště a wellness centra Aquamarín, cca 80m od penzionu Energy I. Oba penziony mají stejného majitele, proto mohou hosté kteří jsou ubytování v penzionu Energy II, využívat zdarma i wellness centrum v antickém stylu ve vedlejším penzionu Energy I, které je vybavené termálními bazény se stejným složením term. vody jako na TK. Další procedury ve wellness centru jsou za zvýhodněné ceny (sauny, vířivky, koupele, masáže, zábaly aj.). K vybavení penzionu Energy II patří stylová restaurace v suterénu, vlastní vnitřní termální bazén s unikátním soukromím (volný celodenní vstup, pouze pro ubytované), s hydromasážními tryskami. wifi v celém objektu zdarma, možnost zapůjčení fénu.
Ubytování
2 lůžk. pokoje s možn. jedné přistýlky a kompl. sociálním zařízením.
Všechny pokoje mají TV s českými programy.
Vybavení a služby
recepce, stylová restaurace v suterénu, penzion má vlastní vnitřní termální bazén s hydromasážními tryskami a kromě toho mohou klienti z Energy II využívat i nové wellness centrum
v antickém stylu ve vedlejším penzionu Energy I, které je vybavené termálními bazény se stejným složením termální vody jako na TK. Vnitřní bazén je vybaven hydromasáž. tryskami, u venk. jsou lehátka (zdarma).
Stravování
je v restauraci v suterénu penzionu, snídaně švédské stoly (teplý bufet), večeře - výběr ze dvou jídel.
Doprava
Doprava zájezd. autobusem s klimatizací,
Možnost zakoupení místenky na sedadlo v autobusu za cenu 50 Kč na osobu.
Trasa F: Třinec, Český Těšín, Karviná, Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek, Frýdlant n. O., Bílá, Makov, Bytča.
Cena zahrnuje
Ubytování, doprava zájezdovým autobusem s klimatizací, polopenze (snídaně a večeře), 1x zájezd do okolí. V ceně pobytu pro ubytované v penzionu Energy II je i neomezený celodenní vstup do wellness centra v antickém stylu a venkovní bazén ve vedlejším penzionu Energy I, Wi-Fi na recepci, delegát CK, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
Povinné cestovní pojištění léčebných výloh (viz tabulka na straně 42), místní popl. 0,7€/os./den.
Pořadatelem tohoto zájezdu je A-Z TOUR s.r.o., IČ 28638565.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK