Termální lázně Podhájska - penzion Energy, Slovensko, Jižní Slovensko, 20.8.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 128624797

Termální lázně Podhájska - penzion Energy

Slovensko » Jižní Slovensko

, PenzionTermální lázně Podhájska - penzion Energy

Termín:

20.8.2018 - 26.8.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Lázeňský

Délka:

7 dní

Doprava:

autobus  -6 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
8 250 Kč ()


Adresa:

CESTOVNÍ KANCELÁŘ A-Z TOUR s.r.o.

Staroměstská čp.592, 739 61 Třinec

(U autobusového stanoviště naproti restaurace Záchytka)

Pondělí – Pátek: 9:00 – 17:00 hodin

Tel.:  558 986 800
tel.:  558 551 187-9
fax.: 558 551 190

Popis
Termální koupaliště Podhájska na jižním Slovensku je známé svou zázračnou vodou, která má blahodárné účinky na celý lidský organismus. 10 bazénů, vyhřívací s termální léčivou vodou - 38°C i plavecké s užitkovou vodou. Restaurace, mnoho bufetů a stánků.
Ubytování
2 lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky a kompletním sociálním zařízením a 4 lůžkové apartmány (2 samostatné 2lůžkové pokoje se společnou předsíní se sociálním zařízením, vhodné hlavně pro rodiny a rodiny s dětmi. Všechny pokoje mají TV-SAT s českými programy. Pokoje v nejvyšším podlaží jsou vybaveny klimatizací, která je v ceně pobytu.
Vybavení a služby
Penzon Energy 1 se nachází přímo u term. koupaliště, má vlastním vnitřní termální bazén s tryskami, malý venkovní bazén 4 sauny, masáže a řadu dalších procedur. V ceně pobytu je celodenní vstup do vnitřního termál. bazénu ve wellness, WiFi.
Další informace
Voda v Podhájské léčí: nemoci dýchacích cest, průdušky, revma, bolesti kloubů, artrózu, osteoporózu, dnu (lithium), doléčení zlomenin (fosforečnany a vápník), bolesti zad/páteře (bromidy tišící bolest), štítnou žlázu (jodidy), astma, kožní nemoci, lupénku a ekzémy (voda veškeré bakterie ničí).
Stravování
Polopenze: snídaně a večeře
Doprava
Zájezdovým autobusem s klimatizací,
Trasa F: Třinec, Český Těšín, Karviná, Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek, Frýdlant n. O., Bílá, Makov, Bytča.
Cena zahrnuje
Ubytování, doprava zájezdovým autobusem s klimatizací, polopenze: snídaně
a večeře, volný vstup do wellness, Wi-Fi na re-cepci Energy I, delegát CK, 1x zájezd do okolí. pojištění CK proti úpadku. Klienti A-Z TOUR mají slevu 10 % ve stylové restauraci ENERGY II.
Cena nezahrnuje
Povinné cest. pojištění léčebných výloh (viz tabulka na straně 42), místní poplatek 0,7€/os./den.
Pořadatelem tohoto zájezdu je A-Z TOUR s.r.o., IČ 28638565.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK