Vyhledávání zájezdu
Termální lázně Velký Meder, penzion Tara - Slovensko

Termální lázně Velký Meder, penzion Tara

Slovensko

, PenzionTermální lázně Velký Meder, penzion Tara

Počet termínů:

6 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

autobus -

Počasí:Popis
Velký Meder, dříve Čalovo, se nachází v jižním cípu západního Slovenska. Město je známé díky místním termálním lázním Ther-mal Corvinus. Návštěvníci mají k dispozici celkem 9 bazénů s teplotou 27 - 38°C a vodní plochou 3 400 m². Celý areál je umí-stěn v lesoparku, který skýtá příjemný stín v teplých letních dnech. Termální voda obsahuje sodík, draslík, železo, hořčík
a mnoho dalších užitečných a léčivých prvků, a proto je vhodná k léčbě pohybového ústrojí, nemocí kloubů, bolesti zad, revmatických potíží. Má dobré regenerační účinky na celý organismus. Součástí komplexu je také Sauna centrum se 4 druhy saun (parní, bylinková, finská a infrasauna), restaurace, masážní salon, solná jeskyně, magnetoterapie, termoakupresurní masážní terapie nebo dětský koutek.
Ubytování
Komfortní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky.
Poloha
Penzion Tara se nachází pouhých 50 metrů od lázní Thermal Corvinus. Promenáda s obchody je vzdálená pouhých 50 metrů.
Vybavení a služby
Všechny pokoje mají kompl. zařízenou kuchyňku s vařičem, troubou, ledničkou, koupelnou s WC, fénem, TV-SAT, Wi-Fi a velkým balkonem.
Stravování
Vlastní. Možnost zajištění stravování ve vedlejším hotelu.
Snídaně 6 €, večeře 8 €.
Doprava
Zájezdovým autobusem s klimatizací
Trasa A: Karviná, Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek, Český Těšín, Třinec, Jablunkov, Čadca.
Cena zahrnuje
Ubytování, doprava zájezdovým autobusem s klimatizací, 1x zájezd do okolí, delegát CK (v hotelu Elenka – 300m), pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění léčebných výloh (strana 46), vstupné do areálu termálního koupaliště (možnost 1x denně opustit areál a opět se vrátit), místní poplatek 0,7€/os./den na místě
Slevy
Klienti vlastní dopr. - jen mimo termíny našich autobus. zájezdů, min. 3 noci, 6.- 8. měsíc 6 nocí. V ceně pobytu mají jen ubytování a nemají slevy.
Slevy: 200 Kč za rez. do 31.12. , 150 Kč/os. do 15.3. Další sleva - stálý klient - min.3x na našem zájezdu – sleva 100 Kč/os. 7x a více - sleva 150 Kč/os.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.