Thermal Kesov, Hotel Termál, Slovensko, Jižní Slovensko, 17.6.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 128891496

Thermal Kesov, Hotel Termál

Slovensko » Jižní Slovensko

, Hotel starstarstarThermal Kesov, Hotel Termál

Termín:

17.6.2018 - 23.6.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Lázeňský

Délka:

7 dní

Doprava:

autobus  -6 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
7 950 Kč ()


Adresa:

CESTOVNÍ KANCELÁŘ A-Z TOUR s.r.o.

Staroměstská čp.592, 739 61 Třinec

(U autobusového stanoviště naproti restaurace Záchytka)

Pondělí – Pátek: 9:00 – 17:00 hodin

Tel.:  558 986 800
tel.:  558 551 187-9
fax.: 558 551 190

Popis
Celoročně otevřený nově zrekonstruovaný areál termálního koupališ-tě Thermal Kesov se nachází v obci Poľný Kesov nedaleko Nitry. Jak napovídá název obce, je pobyt v těchto termálech určen pro klienty, kteří vyhledávají kvalitní a účinnou termální vodu, klid a pohodu. Blahodárně působící léčivá minerální voda je málo chlorovaná a díky vydatnému prameni se napouští každý den nová. Její chemické složení je velmi podobné vodě v Podhájské
a v Piešťanech, působí příznivě na pohybové ústrojí, centrální nervový systém, klouby, revma a poúrazové stavy. Nově otevřená třípodlažní bazénová hala má 2 vnitřní bazény a jeden výplavový, který spojuje vnitřní prostor s venkovním prostorem. Hala je vybavena také vířivým a zážitkovým bazénem s vodními tryskami a dětským bazénem se skluzavkou. Ve venkovním areálu koupaliště se nacházejí dva termální bazény. Jeden vnitřní bazén s teplou minerální vodou je přímo v hotelu Termal.
Ubytování
Ubytování: 2 a 3 lůžkové pokoje, s kompletním soc. vybavením, SAT/TV, Wi-Fi (zdarma), župan, restaurace a bar:
Vybavení a služby
Vybavení hotelu: Recepce, restaurace, bar, letní terasa, Jánošíkův salonek, retro pokoj, dětský koutek, biliár. Wellness: Masáže (na objedn.), finská sauna.
Sport a zábava
Další vybavení - tenis, petangue, hřiště na plážový volejbal, kulečník. Pro děti je zde dětské hřiště.
Stravování
Polopenze,snídaně - švédské stoly, večeře servírovaná
Doprava
Doprava zájezdovým autobusem
Trasa A: Karviná, Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek, Český Těšín, Třinec, Jablunkov, Čadca.
Možnost zakoupení místenky na sedadlo v autobusu za cenu 50 Kč na osobu.
Program
Jak napovídá název obce – Polný Kesov, je pobyt v těchto termálech určen pro klienty, kteří vyhledávají kvalitní a účinnou termální vodu, klid a pohodu.
Cena zahrnuje
Ubytování (1. a 2. patro), polopenze, doprava zájezd. autobusem, neomezený vstup do všech bazénů po celý den, Wi-Fi, župan (zdarma), delegát CK, pojištění CK proti úpadku.
U pobytů na 5 a 6 nocí navíc: 2x cvičení v termálním bazénu a 1x výlety naším autobusem - Nitra, Nitrianský hrad.
Cena nezahrnuje
Povinné cestovní pojištění léčeb. výloh a storna - zrušení zájezdu z vážných důvodů (viz tabulka na straně 46), místní poplatek 1 €/ os./den (platba na místě).
Slevy
Upozornění: v termínu 27.09. - 30.09. může být jeden z venkovních bazénu uzavřený.
Pořadatelem tohoto zájezdu je A-Z TOUR s.r.o., IČ 28638565.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK