Transsibiřská magistrála a jezero Bajkal - Letecký poznávací zájezd, Rusko, Bajkal, 29.6.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 133754007

Transsibiřská magistrála a jezero Bajkal - Letecký poznávací zájezd

Rusko » Bajkal

, Hotel starstarstar

FM


Transsibiřská magistrála a jezero Bajkal - Letecký poznávací zájezd

Termín:

29.6.2018 - 7.7.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

9 dní

Doprava:

kombinovaná  Praha0 odjezdových míst

Cena od:

35 950 Kč  -10 %
32 350 Kč ()


Adresa:

CESTOVNÍ KANCELÁŘ A-Z TOUR s.r.o.

Staroměstská čp.592, 739 61 Třinec

(U autobusového stanoviště naproti restaurace Záchytka)

Pondělí – Pátek: 9:00 – 17:00 hodin

Tel.:  558 986 800
tel.:  558 551 187-9
fax.: 558 551 190

Popis
Transsibiřská magistrála je nejdelší a nejslavnější železniční cesta na světě - 9288 km. My pojedeme 2 dny a 2 noci komfortním vlakem Rossia, asijskou a sibiřskou částí z Irkutska do Jekatěrinburgu (cca 3450 km). Projíždět budeme mnoha známými městy, např. Krasnojarsk, Omsk, Novosibirsk, Ťumeň aj. Tajemné jezero Bajkal je největší, nejhlubší (1642m) a nejúžasnější sladkovodní jezero na světě.
Ubytování
5x ubytování v hotelech s polopenzí na úrovni našich 3*,
2 noci ve vlaku - lůžkové kupé pro 4 osoby
Stravování
5x ubytování v hotelech s polopenzí na úrovni našich 3*,
2 noci ve vlaku - lůžkové kupé pro 4 osoby s jedním teplým jídlem denně
Doprava
Letecká doprava z Prahy do Irkutska a z Jekatěrinburgu do Prahy (odbavená zavazadla 20-23 kg)
Transfery z letiště na hotel a na nádraží, doprava minibusy v místech, lanovka, plavba lodí po Bajkalu, jízda Krugobajkalkou.
Program
1. den: Před polednem odlet z Prahy do Irkutska s 1 mezipřistáním (doba letu 6:10+2:25 hod.).
2. den: Ráno přílet do Irkutska, odjezd na hotel, krátký odpočinek. Vyjížďka lanovkou na Kámen Čerskogo s vyhlídkou na jezero Bajkal, prohlídka Muzea Bajkalu. Večer navštívíme rybářskou vesničku Listvjanku s dřevěnými domky na břehu Bajkalského jezera a ochutnáme i místní rybu Omul.
3. den: Výlet lodí na ostrov Olchon, posvátné místo zdejších šamanů, Šamanská skála s jeskyní.
4. den: Jízda slavnou Krugobajkalka (UNESCO) ve skalách okolo jezera - tunely, viadukty, mosty, ČS legie zde v srpnu 1918 vybojovaly jedinou námořní bitvu v českých dějinách.
5. den: Památky v Irkutsku, Znaměnský klášter, kostel, klášter, mešita, nábřeží řeky Ankary. Nástup do vlaku, odjezd.
6. den: Jízda vlakem.
7. den: Odpoledne příjezd do Jekaterinburgu, přesun na hotel, ubytování. Večer prohlídka osvětleného Chrámu na krvi který stojí na místě Ipaťjevova domu, v jehož sklepě byl v roce 1918 zavražděn car Mikuláš II. s celou rodinou.
8. den: Po snídani vyrazíme na hranici Evropy a Asie, poté navštívíme Památník, kde je pochováno na 400 padlých českých legionářů z let 1918 – 1919. Projdeme se okolo Sverdlovské filharmonie, Operního divadla k Byznys centru Vysockij s výškou 188 metrů (nejvyšší mrakodrap v Rusku), synagoga, Svatotrojický chrám, klášter, Dům obrany, pravoslavný kostel Velký Zlatoústý, Náměstí roku 1905 se sochou Lenina, nábřežní promenáda s Nultým kilometrem a kaplí sv. Kateřiny. památník Beatles.
9. den: Odlet brzy ráno, přílet do Prahy v 8:00 hod. (doba letu 4:50).
Cena zahrnuje
Letecká doprava z Prahy do Irkutska a z Jekatěrinburgu do Prahy (odbavená zavazadla 20-23 kg), 5x ubytování v hotelech s polopenzí na úrovni našich 3*, 2 noci ve vlaku - lůžkové kupé pro 4 osoby s jedním teplým jídlem denně. Veškerá další doprava, která je součástí programu - transfery z letiště na hotel a na nádraží, doprava minibusy v místech, lanovka, plavba lodí po Bajkalu, jízda Krugobajkalkou, český průvodce CK A-Z TOUR, pojištění CK na úpadek
Cena nezahrnuje
Vše, co není uvedené v ceně, dále vízum - 2500 Kč, vstupné do jednotlivých objektů (cca 5000 ru - 1500 Kč.), povinné cest. pojištění léčebných výloh a storna do Asie - zrušení zájezdu z vážných důvodů 83 Kč/den. V každém vagonu je samovar - možnost přípravy čaje, kávy, instantních jídel. Ve vlaku je jídelní vůz a na zastávkách jsou prodejci (prodejny) s potravinami. Pozor! Na zájezd se je možno přihlásit nejpozději 2 měsíce před termínem. Možnost přikoupení kupé ve vlaku pro 2 osoby a 2 teplá jídla denně za 4 000 Kč na osobu.
Slevy
Aktuální slevy First Minute jsou na www.ckaztour.cz.
Nyní sleva 5% do 31.12.2017 !
Sleva navíc pro naše stálé klienty - min. 3x na našem zájezdu – 500 Kč/os.
Pořadatelem tohoto zájezdu je A-Z TOUR s.r.o., IČ 28638565.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK