Velký Meder hotel Elenka - termály, Slovensko, 10.6.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 128893490

Velký Meder hotel Elenka - termály

Slovensko

, Hotel starstarstarVelký Meder hotel Elenka - termály

Termín:

10.6.2018 - 16.6.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Lázeňský

Délka:

7 dní

Doprava:

autobus  -6 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
7 450 Kč ()


Adresa:

CESTOVNÍ KANCELÁŘ A-Z TOUR s.r.o.

Staroměstská čp.592, 739 61 Třinec

(U autobusového stanoviště naproti restaurace Záchytka)

Pondělí – Pátek: 9:00 – 17:00 hodin

Tel.:  558 986 800
tel.:  558 551 187-9
fax.: 558 551 190

Popis
Termální prameny vyvěrají z hloubky přibližně 1500 metrů v teplotě 56 - 76,5 stupně Celsia.
V bazénech se ředí na příjemných 27 - 38 stupňů. Návštěvníci mají k dispozici celkem 9 bazénů s vodní plochou 3 400 m². Na podzim 2010 byl otevřen nový krytý rodinný zábavní sladkovodní bazén. Celý areál je umístěn v lesoparku, který skýtá příjemný stín v teplých letních dnech. Termální voda obsahuje sodík, draslík, železo, hořčík a mnoho dalších užitečných a léčivých prvků.a proto je vhodná k léčbě pohybového ústrojí, nemocí kloubů, bolesti zad, revmatických potíží. Má dobré regenerační účinky na celý organismus. Areál disponuje dvěma oddělenými částmi - celoročně otevřeným krytým rekreačním komplexem a venkovním letním areálem, jenž je v provozu od 1.5. do 30.9. Krytý rekreační komplex je tvořen dvěma samostatnými propojenými částmi: Kryté bazény (plavecký, perličkový, dětský) a polokrytý bazén se sedadly po obvodu, jenž díky stoupající páře umožňuje koupání i v tuhé zimě. Letní areál poskytuje odpočinek v 5 bazénech (rekreační bazén s hydromasážemi a vodopády, rodinný bazén s vodopády, italský bazén s tobogány, plavecký bazén a dětský bazén s tobogánem) s teplotou vody v rozmezí 27-38°C. Součástí komplexu je také Sauna centrum se 4 druhy saun (parní, bylinková, finská a infrasauna), restaurace, masážní salón, solná jeskyně, magnetoterapie, termoakupresurní masážní terapie nebo dětský koutek.
Ubytování
Klimatizovaný hotel přímo na Promenádní ulici u termálního koupaliště je vhodný i pro náročné klienty. Každý pokoj má terasu nebo balkon.
2 lůžkové pokoje s manželskou postelí a pohodlným rozkládacím gaučem pro 1 dospělou osobu nebo 2 děti. Všechny pokoje jsou vybaveny kompletním sociálním zařízením, ledničkou, televizí s českými a slovenskými programy a také samostatným wifi internetovým připojením.
Poloha
Veľký Meder, dříve Čalovo, se nachází v jižním cípu západního Slovenska. Město je známé díky termálním lázním Thermal Corvinus Veľký Meder.
Vybavení a služby
Recepce, restaurace s výbornou kuchyní, pískoviště, skluzavka a houpačky, vhodné pro rodiny s malými dětmi.
Stravování
Snídaně a večeře v hotelové restauraci, obědy v areálu termálního koupaliště, kde je kromě restaurací i mnoho stánků s různými specialitami.
Doprava
Luxusním zájezdovým autobusem
Trasa A – Karviná, Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek, Český Těšín, Třinec, Jablunkov, Čadca
Cena zahrnuje
Ubytování v hotelu Elenka, doprava zájezd.autobusem, polopenze - snídaně (švédské stoly) a večeře, 1x zájezd do maď. Győru, 1x slavnostní večeře s hudbou, delegát CK, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
Povinné cestovní pojištění léčebných výloh a storna - zrušení zájezdu z vážných důvodů (viz tabulka na str. 46), vstup do areálu term. koupaliště: 7-denní permanentka - 48 €, důchodci +62 a děti do 15 let - 35 €. V termínu 12.08. - 18.08. dosp. - 59 €, důch. a děti - 45 €. V ceně není místní popl. 0,7 EUR na osobu a den (platí se na místě).
Slevy
Skupiny nad 10 osob mají různé výhody - přijedeme za vámi, určíte si nástupní místo (po trase) a pod. Informujte se v CK na slevy pro skupiny.
Klienti vlastní dopravou - jen mimo termíny našich autobus. zájezdů. V ceně pobytu nemají výlety a delegáta CK a neplatí pro ně slevy.
Slevy: 250 Kč za rez. do 31.12. , 200 Kč/os. do 15.3. Další sleva - stálý klient - min.3x na našem zájezdu – sleva 200 Kč/os. 7x a více - sleva 300 Kč/os.

Bonus: Klienti mohou 1 x denně opustit koupaliště na libovolnou dobu a opět se vrátit.
Pořadatelem tohoto zájezdu je A-Z TOUR s.r.o., IČ 28638565.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK