Velký okruh Polskem za památkami UNESCO, Polsko, 23.5.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 128890013

Velký okruh Polskem za památkami UNESCO

Polsko

, Hotel starstarstar

FM


Velký okruh Polskem za památkami UNESCO

Termín:

23.5.2018 - 27.5.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

5 dní

Doprava:

autobus  -6 odjezdových míst

Cena od:

7 950 Kč  -13 %
6 950 Kč ()


Adresa:

CESTOVNÍ KANCELÁŘ A-Z TOUR s.r.o.

Staroměstská čp.592, 739 61 Třinec

(U autobusového stanoviště naproti restaurace Záchytka)

Pondělí – Pátek: 9:00 – 17:00 hodin

Tel.:  558 986 800
tel.:  558 551 187-9
fax.: 558 551 190

Popis
5denní zájezd
Ubytování
4x ubytování ve 3* hotelech, 2 lůžkové pokoje s kompletním sociálním zařízením
Stravování
3x večeře (2., 3. a 4. den), 4x snídaně formou švédských stolů (2., 3., 4. a 5. den)
Doprava
Zájezdovým autobusem s klimatizací
Trasa K: Karviná, Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek, Třinec, Český Těšín, Polsko.
Program
1.den: Odjezd z nástupních míst, krátká zastávka v Kalwarii Zebrzydowské (UNESCO), rozlehlý náboženský komplex s řadou kaplí, kostelů a křížových cest. Vělička - prohlídka nejpopulárnější polské turistické atrakce – solných dolů. Přejezd do centra Krakova - historického sídla polských králů a panovníků. Nejdříve navštívíme slavný hrad Wawel s wawelskou katedrálou a poté zamíříme do centra města Královskou cestou na prohlídku zajímavých historických památek. Přesun na ubytování v okolí města Kielce.
2.den: Po snídani odjezd do hlavního města Polska Warszawy, prohlédneme si nádherné historické centrum, Staré Město, opevnění Barbakan, Staroměstské náměstí s pomníkem a kašnou mořské víly, která je zároveň symbolem města, katedrálu sv. Jana Křtitele, Zámecké náměstí a Královský palác (UNESCO) na břehu řeky Wisly. Po prohlídce odjezd na ubytování.
3.den: Prohlídka největšího středověkého hradu v Evropě Malbork, bývalého sídla křižáků, odpol. přejezd do Gdaňska, histor. města na břehu Baltského moře.Projdeme se Královskou cestou, prohlédneme si centrum, přístav, radnici, katovnu s vězeňskou věží, Zlatý palác, Artušův dvůr, baziliku Nejsv. P. Marie (největší cihlový chrám v Evropě). Po večeři procházka na pláž.
4.den: Sopoty a jeho centrum ulice Monte Casino (obchody, kavárny, bary, restaurace), zavítáme na pláž a na zdejší molo (za poplatek). Před polednem odjezd do historického centra Toruně s množstvím památek, Křivá věž, Staroměstské náměstí, katedrála sv. Jana Křtitele, rodný dům M. Koperníka. K večeru odjezd na ubytování v okolí Lodže.
5.den: Po snídani odjezd do Vratislavi (Wroclaw), které založil český kníže Vratislav. V rámci časových možností si prohlédneme historické centrum města, Trhové náměstí, Solné náměstí, radnici, Královský palác,Tumský ostrov s tzv. „malým Vatikánem “ (nejstarší část města) a gotickou katedrálu Jana Křtitele. Odpoledne odjezd domů.
Večer příjezd na Ostravsko.
Cena zahrnuje
Veškerá doprava zájezd. autobusem s klimatizací, 4x ubytování ve 3* hotelech, 2 lůžk. pokoje s kompl. sociálním zařízením, 3x večeře (2., 3. a 4. den), 4x snídaně formou švédských stolů (2., 3., 4. a 5. den), průvodce CK, místní poplatky, pojištění CK na úpadek.
Cena nezahrnuje
Vše, co není uvedeno v ceně zájezdu, cest. pojištění léčebných výloh
a storna - zrušení zájezdu z vážných důvodů (viz tabulka v katalogu na str. 46), kapesné a vstupy do objektů - cca 150zl.
Pořadatelem tohoto zájezdu je A-Z TOUR s.r.o., IČ 28638565.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK