Vysočina a Posázaví - hotel Medlov, Česká republika, Posázaví, 29.7.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 128898607

Vysočina a Posázaví - hotel Medlov

Česká republika » Posázaví

, Hotel starstarstarVysočina a Posázaví - hotel Medlov

Termín:

29.7.2018 - 4.8.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

7 dní

Doprava:

autobus  -8 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
6 450 Kč ()


Adresa:

CESTOVNÍ KANCELÁŘ A-Z TOUR s.r.o.

Staroměstská čp.592, 739 61 Třinec

(U autobusového stanoviště naproti restaurace Záchytka)

Pondělí – Pátek: 9:00 – 17:00 hodin

Tel.:  558 986 800
tel.:  558 551 187-9
fax.: 558 551 190

Popis
Pohodová poznávací dovolená pro každého
Ubytování
Ubytování – hotel Medlov 6 nocí , 1,2,3 a 4 lůžkové pokoje. Všechny pokoje s kompletním soc. zařízením, TV a Wi-Fi (zdarma).
Vzdálenosti
Ubytování ve 3* hotelu Medlov v nejkrásnějším místě Vysočiny.
Vybavení a služby
Všechny pokoje s kompl. soc. zařízením, TV a Wi-Fi (zdarma).
Sport a zábava
Vedle hotelu se nachází minigolf, volejbalové hřiště, ruské kuželky a pláž rybníka Medlov.
Stravování
6x polopenze (snídaně i večeře švédské stoly - bufet),
Doprava
Doprava zájezd. autobusem s klimatizací
Trasa C: Karviná, Český Těšín, Třinec, Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Olomouc, Brno.
Program
1.den: Odjezd z nástupních míst, cestou zastávka na prohlídku zámku v Náměšti n. Oslavou a města Třebíč - náměstí, bazilika sv. Prokopa, židovský hřbitov a židovská čtvrť (vše UNESCO). Odjezd na ubytování.
2.den: Lehčí túra nejkrásnějšími místy Vysočiny - CHKO Žďárské vrchy: Blatiny, Dráteníčky, Malínská skála, Lisovská skála, Devět skal, Bílá skála. Žákova hora, Čertův kámen, Tisůvka.
3.den: Dopoledne exkurze ve sklárně Škrdlovice, poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře (UNESCO), prohlídka zámku Žďár n. Sázavou a unikátního Muzea nové generace.
4.den: Hlavní město Vysočiny - Jihlava, prohlídka unikátního podzemí, Muzea Vysočiny nebo exkurze v míst. pivovaru, prohlídka nádherného zámku ve Světlé n. Sázavou, možnost exkurze ve sklárnách.
5.den: Skanzen Veselý Kopec, památník Ležáky, obec vypálená nacisty, historické město Polička (rodná světnička B. Martinů, městské hradby, centrum), odpoledne prohlídka jednoho z nejstarších královských hradů v ČR - Svojanova.
6.den: Procházka přírodou v okolí hotelu, houbaření, koupání, možnost návštěvy měst. lázní v Novém Městě na Moravě.
7.den: Odjezd domů, cestou zastávka v Litomyšli, prohlídka zámku, který patří k nejkrásnějším renesančním stavbám střední Evropy (UNESCO), klášterní zahrady a náměstí.
Cena zahrnuje
6x ubytování – hotel Medlov 2 lůžk. pokoje s možn. 1 přistýlky, doprava zájezd. autobusem s klimatizací včetně všech výletů, 6x polopenze, průvodce CK, pojištění CK na úpadek.
Cena nezahrnuje
Vstupy, obědy, cest. pojištění viz str. 46, místní poplatek – 15 Kč/os./noc.
Pořadatelem tohoto zájezdu je A-Z TOUR s.r.o., IČ 28638565.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK