Vysoké Tatry pro každého, Velká Lomnica - hotel Agro, Slovensko, 15.7.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 128896785

Vysoké Tatry pro každého, Velká Lomnica - hotel Agro

Slovensko

Slovensko, Vysoké Tatry, Hotel starstarstarVysoké Tatry pro každého, Velká Lomnica - hotel Agro

Termín:

15.7.2018 - 21.7.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

7 dní

Doprava:

autobus  -6 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
6 550 Kč ()


Adresa:

CESTOVNÍ KANCELÁŘ A-Z TOUR s.r.o.

Staroměstská čp.592, 739 61 Třinec

(U autobusového stanoviště naproti restaurace Záchytka)

Pondělí – Pátek: 9:00 – 17:00 hodin

Tel.:  558 986 800
tel.:  558 551 187-9
fax.: 558 551 190

Popis
Poznávací dovolená s termály a turistikou
Poznávaní krásných majestátních Vysokých Tater a zajímavých míst v okolí bude patřit mezi vaše nejkrásnější zážitky, které vám nikdo nemůže darovat, ani vzít. Pojeďte si s námi vychutnat kouzlo velehor, načerpat energii a poznat tento nádherný kraj.
Ubytování
Ubytování, hotel Agro, Velká Lomnica - 2,3 a 4 lůžkové pokoje s kompletním sociálním zařízením.
Stravování
Polopenze – snídaně švédské stoly, večeře s polévkou (výběr ze 3 menu)
Doprava
Zájezdovým autobusem
Trasa A: Karviná, Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek, Český Těšín, Třinec, Jablunkov, Čadca.
Program
1.den: Zastávka na Štrbském plese, procházka okolo plesa ke známým skokanským můstkům a poté lehká túra na Popradské pleso s nádhernými výhledy
2.den: Turistika pro každého, Tatranskou električkou do Starého Smokovce a odtud lanovkou na Hrebienok. Pak okruh okolo Hrebienku, okolo Bielikovy chaty k Studenovským vodopádům a zpět, zdatnější na Zamkovského chatu a případně i dále na Skalnaté pleso a lanovkou do Tatranské Lomnice.
3.den: 1.skup. termály Vrbov. 2.skup. výlet do Spišského kraje, prohlédneme si Spišský hrad, katedrálu sv. Martina ve Spiš. Kapitule, a historické město Levoča (UNESCO) - opevnění, radnice, kostel sv. Jakuba.
4.den: Dopoledne Muzeum Tanapu v Tatranské Lomnici, prohlídka Belianské jeskyně, odpoledne unikátní Stezka v korunách stromů v Bachledově dolině, památky města Kežmarok - historické centrum, Lyceální knihovna - 150 000 sv. knih, dřevěný evang. kostel, zvonice.
5.den: Stará Ľubovňa, ľubovňanský hrad ze 14.století, Červený Kláštor - prohlídka kláštera kartuziánských mnichů, Pieninský NP - plavba na vorech kaňonem řeky Dunajec.
6.den: 1. skup termály Vrbov, 2.skup. lanovkou na Skalnaté pleso a přes V. Svišťovku k chatě u Zeleného plesa. Návrat zpět dolinou Bielej vody.
7.den: Cesta zpět do ČR se zastávkou ve skanzenu v Pribylině a na oběd a nákup liptovských sýrů.
Cena zahrnuje
Ubytování: hotel Agro, Velká Lomnica, 2,3 a 4 lůžk. pokoje, doprava zájezd. autobusem včetně všech výletů, polopenze , průvodce CK, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
Povinné cestovní pojištění léčebných výloh, storna a pojištění na zásah Horské služby (viz tabulka na straně 46), místní poplatek 0,5 € na os. a den (platí se na místě), lanovky, vstupy, plavba na vorech.
Pořadatelem tohoto zájezdu je A-Z TOUR s.r.o., IČ 28638565.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK