Pisa, Florencie, Benátky
Informace
Popis
Program zájezdu:
1.den: Odjezd večer z Ostravy ve 20:00 hod. přes Rakousko do známého italského města Pisa (UNESCO).
2.den: Po příjezdu do Pisy (cca ve 12 hod) si prohlédneme známou Šikmou věž (cca 56 metrů), Křtitelnice, Muzeum synopií, Monumentální hřbitov, kouzelné náměstí Piazza dei Cavalieri s Palácem della Carovana a další památky. Odjezd na ubytování v lázeňském městě Montecatini Terme. Po večeři možnost procházky lázeňskou kolonádou s různými obchody a parkem s léčebnými prameny.
3.den: Po snídani odjezd na celodenní prohlídku Florencie (UNESCO): Piazza della Signoria a Palazzo Vecchio, Michelangelův David, Casa Dante, Bargello, Piazza Duomo, dóm, Giottova kampanila, kopule katedrály, Santa Croce, možnost návštěvy baptisteria, galerie Pitti nebo zahrad Boboli, kostela San Lorenzo a kaple Medicej-ských s Michelangelovými náhrobky, možn. prohl.slavné galerie Uffizi. K večeru návrat na ubytování, večeře.
4.den: Po snídani odjezd do Benátek, Prohlídku města zahájíme na náměstí sv. Marka s nejkrásnější evropskou katedrálou Bazilika sv. Marka. Uvidíme zde honosný Dóžecí palác postavený ve stylu benátské gotiky, který byl sídlem vládců, a věž Kampanilu s nádhernými výhledy. Prohlídka kostela Frari a nejkrásnějšího barokního chrámuv Benátkách Santa Maria della Salute. Projdeme se uličkami historického centra Benátek s malebnými mosty a kanály, přes most Rialto ke kostelu S. Giacomo a k tržišti. K večeru odjezd do ČR, noční přejezd.
5.den: Ráno příjezd do ČR.
2 lůžkový pokoj
3 lůžkový pokoj
Autobus
Trasa:Trasa F
Třinec, Český Těšín, Karviná, Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek, Frýdlant n. O., Bílá, Makov, Bytča.
Zastávky:
-
Bílá
-
Bytča
-
Český Těšín
-
Frýdek-Místek
-
Frýdlant nad Ostravicí
-
Havířov
-
KarvináKarviná
-
Makov
-
Ostrava
-
Třinec AS
-
Třinec MHD Terasa
Trasa:Trasa B
Karviná, Český Těšín, Třinec, Frýdek-Místek, Havířov, Ostrava, Bohumín.
Zastávky:
-
Bohumín
-
Český Těšín
-
Frýdek-Místek
-
Havířov
-
KarvináKarviná
-
Ostrava
-
Třinec AS
-
Třinec MHD Terasa
Trasa:Trasa R
Zastávky:
-
Bohumín
-
Brno
-
Hranice na MoravěHranice na Moravě
-
Olomouc
-
Ostrava
-
ProstějovProstějov
-
VyškovVyškov
Trasa:Trasa U
Zastávky:
-
Brno
-
Praha
Trasa:Trasa C
Třinec, Český Těšín, Karviná, Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek, Příbor, Nový Jičín, Olomouc, Brno.
Zastávky:
-
Brno
-
Český Těšín
-
Frýdek-Místek
-
Havířov
-
KarvináKarviná
-
Nový Jičín
-
Olomouc
-
Ostrava
-
Příbor
-
Třinec AS
-
Třinec MHD Terasa
Trasa:Trasa A
Karviná,Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek, Český Těšín, Třinec, Jablunkov, Čadca.
Zastávky:
-
Čadca
-
Český Těšín
-
Frýdek-Místek
-
Havířov
-
Jablunkov
-
KarvináKarviná
-
Ostrava
-
Třinec AS
-
Třinec MHD Terasa
Trasa:Trasa O
Trasa O
Zastávky:
-
Český Těšín
-
Frýdek-Místek
-
Havířov
-
Hlučín
-
KarvináKarviná
-
Kravaře
-
Opava
-
Ostrava
-
Třinec AS
-
Třinec MHD Terasa
Trasa:Trasa L
Karviná, Český Těšín, Třinec, Frýdek-Místek, Havířov, Ostrava, N. Jičín, V.Meziříčí, Vsetín
Zastávky:
-
Český Těšín
-
Frýdek-Místek
-
Havířov
-
KarvináKarviná
-
Nový Jičín
-
Ostrava
-
Třinec AS
-
Třinec MHD Terasa
-
V.Meziříčí
V.Meziříčí
-
Vsetín
Trasa:Trasa H
Třinec, Č. Těšín, Karviná, Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek, Příbor, N. Jičín, Olomouc, Mohelnice.
Zastávky:
-
Český Těšín
-
Frýdek-Místek
-
Havířov
-
KarvináKarviná
-
Mohelnice
-
Nový Jičín
-
Olomouc
-
Ostrava
-
Příbor
-
Třinec AS
-
Třinec MHD Terasa
Trasa:Trasa K
Karviná, Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek, Třinec, Český Těšín.
Zastávky:
-
Český Těšín
-
Frýdek-Místek
-
Havířov
-
KarvináKarviná
-
Ostrava
-
Třinec AS
-
Třinec MHD Terasa