Bükfürdő, hotel Répce Gold

 • Bükfürdő, hotel Répce Gold
 • Bükfürdő, hotel Répce Gold
 • Bükfürdő, hotel Répce Gold
 • Bükfürdő, hotel Répce Gold
 • Bükfürdő, hotel Répce Gold
 • Bükfürdő, hotel Répce Gold
Aktuální počasí : 14°C jasno

Velmi oblíbený a kvalitní hotel RépceGOLD**** se nacházejí v klidném prostředí přímo u termálního lázeňského komplexu, se kterým jsou oba propojeny vnitřní (vytápěnou) spojovací chodbou. Vstup do základní zóny termálních lázní je zahrnut v ceně pobytu, od roku 2019 je v ceně i volný vstup do zážitkové zóny. Hotel Répce Gold**** má navíc klimatizaci (zdarma) a župan.

Vybavení hotelu - hostům je k dispozici trezor na recepci, restaurace, lobby bar. V obou hotelech je k dispozici zdarma i hotelové wellness (plavecký bazén, jacuzzi, whirpool, finská sauna, infrasauna, parní lázeň), hřiště na basketbal, dětský koutek, půjčovna kol, masáže - za poplatek.

V okolí hotelu se nachází golfové hřiště, tenisový kurt, bowling, jízdy na koni a výlety v kočáře. Vybavení pokojů - prostorné dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením jsou vybaveny TV, telefonem, Wi-Fi (zdarma) a chladničkou. Některé pokoje jsou s možností přistýlky.  Stravování je hostům poskytováno v hotelových restauracích (každý hotel má svou) – snídaně i večeře formou bufetutu.Obědy je možno zakoupit na místě z aktuální nabídky hotelového lobby baru nebo využít nabídky stravovacích zařízení v areálu termálních lázní.

 

V ceně zájezdu je:

Ubytování, polopenze, neomezený vstup do hotelového wellness centra, denně neomezený počet vstupů do termálních lázní vč. bezplatného zapůjčení županu, (kromě saunového světa), doprava zájezdovým autobusem, Wi-Fi, 0,25 l minerální vody k večeři, delegát CK, pojištění CK proti úpadku, 1x výlet do okolí.

 

V ceně zájezdu není:

Povinné cestovní pojištění léčebných výloh (viz tabulka na straně 42), místní poplatek cca 500 Ft/os./ den nad 18 let (vybere průvodce), záloha na čipové hodinky 200 Kč nebo 2000ft (vrátí vám po odevzdání na koci pobytu).

 

Slevy:

Děti do 3 let zdarma, děti 3- 12 let s min. 2 osobami na pokoji 6950 Kč.  

 Skupiny nad 10 osob mají různé výhody a mají možnost určit si vlastní nástupní místo (po trase) a pod. Informujte se v CK na slevy pro skupiny.

Slevy:stálý klient - min.3x na našem zájezdu – sleva 200 Kč/os.,7x a více - sleva 300 Kč/os. Aktuální ceny najdete na www.ckaztour.cz.

Cena obsahuje
Ubytování polopenze neomezenývstup do hotelového wellness centra župan po dobu celého pobytu doprava průvodce CK pojištění CK proti úpadku 1x výlet do okolí (pouze u 7 denních zájezdů). denně neomezený vstup do termálních lázní a zážitkové zóny (kromě saunového světa) klimatizace
Cena neobsahuje
Povinné cestovní pojištění léčebných výloh (viz tabulka na straně 42) místní poplatek cca 500 Ft/os/ den nad 18 let (platí se na recepci) záloha na čipové hodinky 200 Kč (vrátí vám po odevzdání na koci pobytu).

7/6 24. - 30.05.2020

Kód zájezdu: HUREPCEGOLD Kód termínu: 320 Typ zájezdu: LÁZEŇSKÝ

Nastavení rezervace

1.
Ověřuji dostupnost
Sleva za dítě 3-12 let min. se 2 dospělými osobami na pokoji
4 300 Kč
Sleva za dospělého na přistýlce
1 500 Kč

1 lůžkový pokoj

2 lůžkový pokoj

Autobus

Trasa:Trasa C

Karviná, Český Těšín, Třinec,  Frýdek-Místek, Havířov, Ostrava, Olomouc, Brno.

Zastávky:
 • Brno
 • Český Těšín
 • Frýdek-Místek
 • Havířov
 • KarvináKarviná
 • Olomouc
 • Ostrava
 • Třinec

Polopenze

Aktuální počasí:

14°C jasno jasno

Východ slunce: 04:37    Západ slunce: 17:17


Týdenní předpověď


30.03.
mírné sněžení
mírné sněžení
4 / 2 °C
31.03.
jasno
jasno
5 / 1 °C
01.04.
jasno
jasno
6 / 2 °C
02.04.
jasno
jasno
8 / 4 °C
03.04.
jasno
jasno
11 / 8 °C
04.04.
polojasno
polojasno
9 / 4 °C
05.04.
jasno
jasno
10 / 6 °C
img-loader img-loader img-loader