Bükfürdő, hotel Répce

 • Bükfürdő, hotel Répce
 • Bükfürdő, hotel Répce
 • Bükfürdő, hotel Répce
 • Bükfürdő, hotel Répce
Aktuální počasí : 14°C jasno

Velmi oblíbený a kvalitní hotel Répce*** se nacházejí v klidném prostředí přímo u termálního lázeňského komplexu, se kterým jsou oba propojeny vnitřní (vytápěnou) spojovací chodbou. Vstup do základní zóny termálních lázní je zahrnut v ceně pobytu, od roku 2019 je v ceně i volný vstup do zážitkové zóny.

Vybavení hotelu - hostům je k dispozici trezor na recepci, restaurace, lobby bar. V obou hotelech je k dispozici zdarma i hotelové wellness (plavecký bazén, jacuzzi, whirpool, finská sauna, infrasauna, parní lázeň), hřiště na basketbal, dětský koutek, půjčovna kol, masáže - za poplatek.

V okolí hotelu se nachází golfové hřiště, tenisový kurt, bowling, jízdy na koni a výlety v kočáře. Vybavení pokojů - prostorné dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením jsou vybaveny TV, telefonem, Wi-Fi (zdarma) a chladničkou. Některé pokoje jsou s možností přistýlky.  Stravování je hostům poskytováno v hotelových restauracích (každý hotel má svou) – snídaně i večeře formou bufetutu.Obědy je možno zakoupit na místě z aktuální nabídky hotelového lobby baru nebo využít nabídky stravovacích zařízení v areálu termálních lázní.

 

V ceně zájezdu je:

Ubytování, polopenze, neomezený vstup do hotelového wellness centra, denně neomezený počet vstupů do termálních lázní, (kromě saunového světa), doprava zájezdovým autobusem, Wi-Fi, 0,25 l minerální vody k večeři, delegát CK, pojištění CK proti úpadku, 1x výlet do okolí.

 

V ceně zájezdu není:

Povinné cestovní pojištění léčebných výloh (viz tabulka na straně 42), místní poplatek cca 500 Ft/os./ den nad 18 let (vybere průvodce), záloha na čipové hodinky 200 Kč nebo 2000ft (vrátí vám po odevzdání na koci pobytu).

 

Slevy:

Děti do 3 let zdarma, děti 3- 12 let s min. 2 osobami na pokoji 6950 Kč.  

 Skupiny nad 10 osob mají různé výhody a mají možnost určit si vlastní nástupní místo (po trase) a pod. Informujte se v CK na slevy pro skupiny.

Slevy:stálý klient - min.3x na našem zájezdu – sleva 200 Kč/os.,7x a více - sleva 300 Kč/os. Aktuální ceny najdete na www.ckaztour.cz.

Cena obsahuje
Ubytování polopenze neomezenývstup do hotelového wellness centra doprava zájezdovým autobusem Wi-Fi průvodce CK pojištění CK proti úpadku 1x výlet do okolí (pouze u 7 denních zájezdů). denně neomezený vstup do termálních lázní a zážitkové zóny (kromě saunového světa)
Cena neobsahuje
Povinné cestovní pojištění léčebných výloh (viz tabulka na straně 42) místní poplatek cca 500 Ft/os/ den nad 18 let (platí se na recepci) záloha na čipové hodinky 200 Kč (vrátí vám po odevzdání na koci pobytu).

7/6 07. - 13.06.2020

Kód zájezdu: HUREPCE Kód termínu: 401 Typ zájezdu: LÁZEŇSKÝ

Nastavení rezervace

1.
Ověřuji dostupnost
Sleva dítě 3-12 let se 2 dosp.
4 000 Kč
Sleva za dospělého na přistýlce
1 600 Kč

1 lůžkový pokoj

2 lůžkový pokoj

2 lůžkový pokoj s přistýlkou

Autobus

Trasa:Trasa C

Karviná, Český Těšín, Třinec,  Frýdek-Místek, Havířov, Ostrava, Olomouc, Brno.

Zastávky:
 • Brno
 • Český Těšín
 • Frýdek-Místek
 • Havířov
 • KarvináKarviná
 • Olomouc
 • Ostrava
 • Třinec

Polopenze

Aktuální počasí:

14°C jasno jasno

Východ slunce: 04:37    Západ slunce: 17:17


Týdenní předpověď


30.03.
mírné sněžení
mírné sněžení
4 / 2 °C
31.03.
jasno
jasno
5 / 1 °C
01.04.
jasno
jasno
6 / 2 °C
02.04.
jasno
jasno
8 / 4 °C
03.04.
jasno
jasno
11 / 8 °C
04.04.
polojasno
polojasno
9 / 4 °C
05.04.
jasno
jasno
10 / 6 °C
img-loader img-loader img-loader