Hévíz, hotel CE Quelle

 • Hévíz, hotel CE Quelle
 • Hévíz, hotel CE Quelle
 • Hévíz, hotel CE Quelle
 • Hévíz, hotel CE Quelle
 • Hévíz, hotel CE Quelle
 • Hévíz, hotel CE Quelle
Aktuální počasí: -2°C mírné sněžení

O termálním jezeře v maďarském městečku Hévíz se někdy mluví jako o jezeře zázraků. S rozlohou 4,4 ha je zároveň největším termálním jezerem v Evropě. Jeho hřejivá voda má nesmírně blahodárné účinky na lidský organismus. První zmínky o těchto lázních se datují již od roku 1328.

Cena obsahuje
ubytování doprava plná penze wi-fi delegát CK pojištění CK proti úpadku
Cena neobsahuje
místní daň 1.70 EUR/osoba/noc cestovní pojištění léč. výloh a storna

7/6 25. - 31.08.2019

Kód zájezdu: HUHEVIZ Kód termínu: HU700 Typ zájezdu: LÁZEŇSKÝ

Nastavení rezervace

1.
Balíček 4 procedur
1 200 Kč / osoba
Ověřuji dostupnost
Sleva za dítě 3-12 let na přistýlce se dvěma dospělýma
3 000 Kč
Sleva za dítě do 12 s jedním dospělým
1 000 Kč
FIRST MINUTE DO 31.12.2018
250 Kč

Voda z jezera léčí nemoci pohybového ústrojí všech typů - kloubní onemocnění, revma, nemoci páteře a pomáhá při gynekologických potí-žích. Jako pitná kúra pomáhá při léčení poruch za-žívacího traktu a paradentóze. K léčebným účelům se používá také bahno ze dna jezera. Teplota vody v jezeře dosahuje v létě 33-35 °C a v zimě 24-26 °C, což umož-ňuje celoroční provoz lázní. Voda v jezeře obsahuje ka-tionty draslíku, sodíku, amoniaku, vápník a hořčík, ani-onty fluoru, chlóru, bromu, jódu, síry a další organické sloučeniny. 2 prameny (26+41°C), které zásobují jezero vodou, jsou tak vydatné, že se voda v jezeře vymění každých 72 hodin a je v neustálém pohybu. Teplá voda ze spodní části jezera stoupá k hladině, zatímco ochla-zená voda z povrchu klesá ke dnu. Na pilířích u hladiny jezera se nachází lázeňská budova, ve které se nacházejí pokladny, šatny, sprchy, ale také několik „bazénků“, kterými se dá proplout až do samotného jezera. Voda ve vnitřních prostorách dosahuje teploty okolo 36 stupňů. Venku okolo 32-34°C, na jaře a na podzim okolo 30°C (podle počasí). Proto, aby návštěvníci nebyli nuceni k neustálému plavání, byla zde vystavěna odpočívadla - dřevěné lavice a držadla. Koupat se lze i v malé hloubce (160cm) v jednom z bazénků, většinou se však k udržení na hladině používají pěnové tyče, které půjčuje hotel Quelle zdarma. V městečku se v úterky, ve čtvrtky a v soboty konají známé farmářské trhy (různé gurmánské výrobky, klobásy, sýry, koření, ale i starožitnosti, dárky a pod.). Přímo v Hévízu se nacházejí Egregyské vinice s vinnými sklípky a hospůdkami, jež nabízejí nejen výborné místní víno, ale také různé speciality.

Oblíbený 4* hotel CE Quelle se nachází na poklidném místě blízko centra Hévízu, cca 700 metrů od tamního termálního jezera.
Vybavení hotelu - recepce, bar, kavárna, terasa, kadeřnictví, salon krásy, výtah, Wi-Fi (zdarma), rozsáhlé wellness centrum, které mohou hosté využívat zdarma - whirlpool, finská sauna, infrasauna, aroma kabina, solná komora. Dostupné (za poplatek) jsou nejrůznější masáže - relaxační, aromatické, těla, chodidel, zad, hlavy i masáže lávovými kameny, fyzioterapeutická ošetření a další procedury. Hotelová restau-race nabízí velký výběr jídel maďarské kuchyně. Léčivá voda v bazé-nu hotelového wellness centra je čerpána z hevízského termální-ho jezera! Vybavení pokojů - komfortní pokoje jsou vybaveny kom-pletním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, umyvadlo, WC), klimatizací (zdarma), TV-SAT, ledničkou a balkonem.

Dvoulůžkový pokoj

Jednolůžkový pokoj

Třílůžkový pokoj

Autobus

Trasa:Trasa C

Karviná, Český Těšín, Třinec,  Frýdek-Místek, Havířov, Ostrava, Olomouc, Brno.

Zastávky:
 • Brno
 • Český Těšín
 • Frýdek-Místek
 • Havířov
 • KarvináKarviná
 • Olomouc
 • Ostrava
 • Třinec

Plná penze

Aktuální počasí:

-2°C mírné sněžení mírné sněžení

Východ slunce: 06:29    Západ slunce: 15:03


Týdenní předpověď:


16.12.
jasno
jasno
-3 / -3 °C
17.12.
mírné sněžení
mírné sněžení
-2 / -0 °C
18.12.
mírné sněžení
mírné sněžení
-1 / -3 °C
19.12.
jasno
jasno
-1 / -3 °C
20.12.
sněžení
sněžení
-1 / -3 °C
21.12.
slabý déšť
slabý déšť
-2 / 1 °C
22.12.
slabý déšť
slabý déšť
2 / -1 °C
img-loader img-loader img-loader