PROHLÁŠENÍ A-Z TOUR K 1.4.2020

Našim váženým klientům,

vzhledem k mimořádné situaci ohledně výskytu koronaviru, a tím i pochopitelně k Vaší nejistotě, rozhodli jsme se upravit naše storno podmínky ve Váš prospěch tím, že prodloužíme nejnižší hranici storno poplatků až do našeho konečného rozhodnutí, zda se Váš zájezd uskuteční nebo ne – což je nejpozději 3 týdny před termínem. Rovněž doplatek za zájezd můžete uhradit až po tomto našem rozhodnutí.

V případě zrušení Vašeho zájezdu Vás pak budeme sami kontaktovat s individuálním řešením – výměna zájezdu, termínu apod.

Finance, které jsme od Vás zatím přijali za uzavřené smlouvy, jsme z větší části použili k úhradě záloh dopravcům a hotelům, ve kterých máte být ubytováni. Zatím nám je nevracejí, ale přesouvají na pozdější termíny. Proto i my budeme rádi, pokud smlouvy nebudete rušit, ale změníte je na pozdější termíny.

Pokud Vám nebude nový termín nebo jiný zájezd vyhovovat, vystavíme Vám Voucher-poukaz na částku, kterou jste nám již uhradili, a za který si pak po otevření hranic a obnovení normálního cestovního ruchu můžete zakoupit libovolný zájezd ještě z naší letošní nabídky nebo i z nabídky na rok 2021 (prodej od 1.11.2020).

Pokud jste už nyní rozhodnuti nikam necestovat, máte možnost zrušit uzavřenou smlouvu kdykoliv před naším rozhodnutím o konání zájezdu s minimálním storno poplatkem (jak je výše uvedeno). Předpokládaný termín vrácení finanční částky však bohužel v současnosti nemůžeme určit (klikněte prosím na přiložené pokyny Ministerstva pro místní rozvoj).

Všechny Vaše vložené finance i Vouchery-poukazy jsou pojištěny proti případnému úpadku CK na 100 % (80 % pojišťovna, 20 % garanční fond). Zároveň Vás tímto chci osobně ubezpečit a uklidnit, že cestovku A-Z TOUR v žádném případě koronavir neohrozí, i kdyby trval celý rok, nebo i déle. Jsme na to připraveni a s přehledem zvládneme i tuto nešťastnou situaci. Dávám Vám své slovo, že o své peníze v žádném případě nepřijdete. Pouze se posuneme na pozdější termíny, případně pak na rok 2021.

Mějte prosím na paměti, že nám velmi záleží na Vašem zdraví, určitě Vás proto nepošleme do oblastí, kde je zákaz cestování a kde nejsou zajištěny všechny důležité služby, které jsou nutné pro spokojený pobyt v dané oblasti. Momentálně rušíme všechny zájezdy s příjezdem do 30.5.2020, v současné době kontaktujeme všechny přihlášené klienty a domlouváme se na vhodném řešení vzniklé situace.
Podle zpráv Bezpečnostní rady státu budeme postupně rušit další zájezdy. Pokud jste přihlášeni na zájezd v termínech od 31.5.2020 vyčkejte prosím na naše rozhodnutí, zda se zájezd uskuteční nebo ne (cca 6 týdnů až 1 měsíc před termínem).

Děkujeme předem za pochopení současné situace a přejeme pevné nervy a hlavně zdraví.

Jaroslav Walczysko - majitel
a kolektiv CK A-Z TOUR s.r.o.

img-loader img-loader img-loader