Lázně Piešťany, hotel Park

 • Lázně Piešťany, hotel Park
 • Lázně Piešťany, hotel Park
 • Lázně Piešťany, hotel Park
 • Lázně Piešťany, hotel Park
 • Lázně Piešťany, hotel Park
Aktuální počasí : 5°C skoro jasno

Lázně Piešťany, hotel Park

Piešťany jsou velmi významné lázeňské město s nejznámějšími a největšími lázněmi na Slo-vensku, které jsou známé na celém světě. Jsou zaměřené na léčbu chorob pohybového aparátu – kloubů, svalů, kostí, tkaniv a nervů. Základními přírodními léčivými zdroji piešťanských lázní jsou léčivé sirné bahno a sádro-sirná termální minerální voda, která se využívá k vanovým a bazénovým koupelím. Město je s Lázeňským ostrovem propojeno Kolonádním mostem, také známým jako Sklený most, postaveném již v roce 1933. Na předmostí je nadživotní socha muže lámajícího berlu - symbol uzdravení. Piešťany jsou rovněž městem upravovaných parků, společenského života a kultury. To, co dělá lázně lázněmi, je právě bohatý kulturní a společenský život. Neuplyne jediný den, aby se nepořádala unikátní výstava, venkovní koncert, společenské setkání, hudební festival nebo sympozium výtvarníků. Na své si zde přijdou i mladší ročníky. V Piešťanech jsou diskotéky, kluby a noční bary. Zde si zkrátka vybere zábavu naprosto každý. Turistická sezona v Piešťanech trvá prakticky po celý rok. Ať už se roz-hodnete projít po parcích, posedět si v některé z místních kavárniček, zajít si na koncert, navštívit zajímavá místa v okolí, anebo si vyberete plavbu výletní lodí po jezeře Slňava, určitě nebudete zklamaní.

Cena obsahuje
Doprava zájezdovým autobusem ubytování polopenze delegát CK župan pojištění CK proti úpadku volný vstup do hotel. bazénu volný vstup do fitness centra fit program večerní zábava s živou hudbou dle programu 1x za pobyt zapujčení 1 páru holí nordic walking
Cena neobsahuje
povinné cestovní pojištění léčebních výloh a storna místní popl. 1.50€ / osoba / noc se platí na recepci hotelu Možnost dokoupení oběda formou jednod. bufetu na místě za 10€/den nebo v CK A-Z TOUR za 290 Kč/den. Možnost dokoupení balíčku procedur za příplatek 1400 Kč. Balíček obsahuje: 1x klasická částečná masáž (20 min.) 1x parafango (bahno + parafín) 20 min. 1x hydromasážní vana (20 min.) 1x oxygenoterapie s vitam. nápojem (20 min.) 1x grepovo - citronový detoxikační zábal.

7/6 02. - 08.05.2021

FIRST MINUTE Kód zájezdu: SK_PIEŠŤANY Kód termínu: 165 Typ zájezdu: LÁZEŇSKÝ

Nastavení rezervace

1.
Připojištění COVID PLUS
250 Kč / osoba
Balíček procedur (5 procedur)
1 400 Kč / osoba
Ověřuji dostupnost
Sleva za dítě 6-12 let s 1 dospělým (2lůžk.pokoj)
500 Kč
Sleva za 2. dítě 6-12 let s 2 dospělýma osobama
3 500 Kč
Sleva za 1. dítě 6-12 let s 2 dospělýma osobama
6 750 Kč

Komfortní zrenovovaný 4* hotel Park se nachází v naprosto klidném prostředí krásného městského parku, pouhých 800 m od vchodu na piešťanský Lázeňský ostrov. Moderní budova hotelu nabízí rehabilitační a regenerační programy vysoké kvality. Hotel je vhodný i pro různá školení, konference a kongresy. V hotelu je vstupní hala s recepcí, restaurace, kavárna, interne-tový bar s panoramatickou střešní terasou a lehátky na opalování, konferenční sál a několik salónků. Je zde rehabilitace, wellness centrum s vodoléčbou, balneoterapií a saunovým komplexem s finskou saunou, infra saunou a parní koupelí.

Nový krytý bazén s ohřívanou vodou a různými vodními atrakcemi (vodopád, podvodní gejzír a vodní křesla s perličko-vou hydromasáží) má rozměry 16×8,3×1,2 m a teplotu 31°C. U všech typů pobytů je do krytého bazénu volný vstup. Restaura-ce a Slovenská izba na 6. poschodí se specializují na slovenskou kuchyni, ke café baru patří letní terasa. Hotel pořádá pravidelné tematické večeře s prezentací jídel (francouzská, slo-venská kuchyně, sezonní bufet apod.) a pravidelný dezertní bufet (mix banketových zákusků, domácí záviny hotelového cukráře, palačinky se zdobením dle výběru a pod). Vybavení pokojů: Všechny pokoje mají TV-SAT, telefon, lednici, balkon (s pěkným výhledem do parku, nebo na řeku Váh), Wi-Fi (zdar-ma), župan, bezpečnostní schránku a koupelnu s fénem.

Procedury poskytované v balneocentru hotelu Park Pieš-ťany: bahenní zábaly, parafango zábal, sauny (parní, infra, finská), masáže, sirná koupel, hydromasážní vana, perličková koupel, elektroléčba (magnetoterapie, ultrazvuk, TENS, interferenční a diadynamické proudy), individuální léčebný tělocvik, skupinová kineziterapie, nordic walking, laser, lokální kryoterapie, plynové uhličité insuflácie, oxygenoterapie.

 

V ceně pobytu je:

Doprava zájezd. autobusem, ubytování, polopenze - snídaně a večeře formou bufetu, delegát CK, župan, pojištění CK proti úpadku.

V ceně pobytu je rovněž volný vstup do hotel. bazénu, volný vstup do fitness centra, fit program - min. 2x za pobyt skupinové cvičení: aquafitness, břišní tance ve vodě nebo pilates, fit balony, večerní zábava s živou hudbou - dle  programu, 1x za pobyt zapůjčení 1 páru holí na nordic walking,

V ceně není:

Povinné cestovní pojištění léčeb. výloh a storna - zru-šení zájezdu z vážných zdravot. důvodů (viz tabulka na straně 42), místní popl. 1,50€ / osoba / noc se platí na recepci hotelu. Možnost dokoupení oběda formou jednod. bufetu na místě za 10€/den, nebo v CK A-Z TOUR za 290 Kč/den. Možnost dokoupení balíčku procedur za příplatek 1400 Kč.

Balíček obsahuje: 1x klasická částečná masáž (20 min.), 1x parafango (bahno + parafín) 20 min., 1x hydromasážní vana (20 min.), 1x oxygenoterapie s vitam. nápojem (20 min.), 1x grepovo - citronový detoxikační zábal.

 

Slevy:

Skupiny nad 10 osob mají různé výhody a mají možnost určit si vlastní nástupní místo (po trase) a pod. Informujte se v CK na slevy pro skupiny.

Slevy:včasný nákup do 28.02. - 250 Kč/os. stálý klient 5x a více na našich zájezdech 100 Kč/os. Aktuální ceny najdete na www.ckaztour.cz.  Klienti vlastní dopravou - jen mimo termíny našich autobusových zájezdů. Neplatí pro ně slevy a v ceně pobytu nemají výlety a delegáta CK.

2 lůžkový pokoj s přistýlkou

Výbava pokoje

1 lůžkový pokoj

2 lůžkový pokoj

Autobus

Trasa:Trasa A

Karviná,Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek, Český Těšín, Třinec, Jablunkov, Čadca.

Zastávky:
 • Čadca
 • Český Těšín
 • Frýdek-Místek
 • Havířov
 • Jablunkov
 • KarvináKarviná
 • Ostrava
 • Třinec AS
 • Třinec MHD Terasa

Polopenze

Aktuální počasí:

5°C skoro jasno skoro jasno

Východ slunce: 06:36    Západ slunce: 14:28


Týdenní předpověď


28.11.
slabý déšť
slabý déšť
5 / 5 °C
29.11.
slabý déšť
slabý déšť
2 / 1 °C
30.11.
zataženo
zataženo
3 / 3 °C
01.12.
slabý déšť
slabý déšť
4 / 6 °C
02.12.
slabý déšť
slabý déšť
6 / 2 °C
03.12.
polojasno
polojasno
1 / 0 °C
04.12.
zataženo
zataženo
1 / -0 °C
img-loader img-loader img-loader