Slovinskem od severu k jihu

 • Slovinskem od severu k jihu
 • Slovinskem od severu k jihu
 • Slovinskem od severu k jihu
Aktuální počasí : 22°C oblačno

Pohodový poznávací zájezd pro každého

Cena obsahuje
5x ubytování doprava klimatizovaným autobusem polopenze průvodce pojištění CK proti úpadku volný vstup do aquaparku Žusterna
Cena neobsahuje
Povinné cest. pojištění léčeb. výloh obědy vstupné jízdenky (lanovky) Místní poplatek 3€/os/noc

7/5 06. - 12.09.2020

Kód zájezdu: SVODSV Kód termínu: 805 Typ zájezdu: POZNÁVACÍ

Nastavení rezervace

1.
Ověřuji dostupnost
Sleva za dítě 3-12 let s jedním dospělým
1 000 Kč
Sleva za dítě 3-12 let na přistýlce se dvěma dospělýma
4 050 Kč

Program zájezdu

1.den: Odjezd z nástupních míst rovnou k jezerům Laghi di Fusine (929 m), procházka okolo jezer. K večeru příjezd do Kranjske Gory, ubytování, večeře.

2.den: Po snídani odjezd k italskému jezeru Lago del Predil, cestou skokanské můstky v Planici. Sedlo Predil s krásnými výhledy, prohlídka městečka Bovec a pevnosti Kluže, nákupy, poté údolím Trenta s úchvatnými scenériemi podél řeky Soči do sedla Vršič.

3.den: Odjezd k Bohinjskému jezeru, procházka k vodopádům Savica, gondolovou lanovkou na Vogel (1540 m), odkud jsou nádherné výhledy na Julské Alpy  i s jejich dominantou Triglavem. Odpoledne horské městečko Bled se stejnojmenným jezerem, plavba na pramicích na ostrůvek uprostřed jezera s malebným barokním kostelem.

4.den: Prohlídka Vintgarské soutěsky (nenáročná turistika), odjezd na prohlídku nádherné jeskyně Postojna (pěšky + vláčkem), a unikátního jeskynního Predjamského hradu. Odjezd na ubytování na Slovinskou rivieru.

5.den: Odjezd na prohlídku italského přístavního města Terst a významného sídla Habsburků zámku Miramare a jeho překrásných zahrad, poté navštívíme světoznámý hřebčín Lipica, kde jsou chováni ušlechtilí lipicáni již od roku 1580. Návrat na ubytování.

6.den: Dopoledne koupání, odpoledne prohlídka pobřežních městeček Koper a Piran, které byly vystavěny v typickém benátském stylu, středověké hradby, zvonice, kostelu sv. Jiří. Možnost ochutnávky vín u místního vinaře. Večer odjezd, noční přejezd domů.

7.den: Ráno příjezd na Ostravsko.

 

V ceně zájezdu je:

5x ubytování v hotelu (3x hotel Špik***, 2x hotel Žusterna***), doprava lux. zájezd. autobusem s klímatizací, polopenze - snídaně (šv. stoly), večeře, průvodce CK, pojištění CK na úpadek. 

V ceně je i volný vstup do aquaparku Žusterna v Koperu.

 

V ceně zájezdu není:

Vše, co není v ceně, dále povinné cest. pojištění léčeb. výloh (viz tabulka na str. 42), místní popl. 3 €/os./den, obědy, ochutnávka vín cca 7Є, vstupné, jízdenky (lanovky) – celkem asi 30 €.

 

Slevy:

Skupiny nad 10 osob mají různé výhody, mají možnost určit si vlastní nástupní místo (po trase) a pod. Informujte se v CK na slevy pro skupiny.

Slevy:stálý klient - min.3x na našem zájezdu – sleva 200 Kč/os.,7x a více - sleva 300 Kč/os. Aktuální ceny najdete na www.ckaztour.cz.

Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky

Třílůžkový pokoj

Jednolůžkový pokoj

Autobus

Trasa:Trasa C

Karviná, Český Těšín, Třinec,  Frýdek-Místek, Havířov, Ostrava, Olomouc, Brno.

Zastávky:
 • Brno
 • Český Těšín
 • Frýdek-Místek
 • Havířov
 • KarvináKarviná
 • Olomouc
 • Ostrava
 • Třinec

Polopenze

Aktuální počasí:

22°C oblačno oblačno

Východ slunce: 02:59    Západ slunce: 19:03


Týdenní předpověď


10.07.
prudký déšť
prudký déšť
25 / 15 °C
11.07.
prudký déšť
prudký déšť
10 / 8 °C
12.07.
slabý déšť
slabý déšť
15 / 7 °C
13.07.
slabý déšť
slabý déšť
16 / 8 °C
14.07.
jasno
jasno
18 / 10 °C
15.07.
zataženo
zataženo
20 / 12 °C
16.07.
slabý déšť
slabý déšť
20 / 11 °C
img-loader img-loader img-loader