Španělsko - Andalusie, Gibraltar

  • Španělsko - Andalusie, Gibraltar
  • Španělsko - Andalusie, Gibraltar
  • Španělsko - Andalusie, Gibraltar
  • Španělsko - Andalusie, Gibraltar
  • Španělsko - Andalusie, Gibraltar
Aktuální počasí : 26°C jasno

Andalusie je kouzelný kraj s nádherným pobřežím, který vytvořili Maurové svými muslimskými stavbami i křesťané impozantními katedrálami. Tento kraj zdobí stovky starobylých hradů, které připomínají právě složitou historii období středověku. Costa del Sol patří právě díky příjemnému klimatu s 300 dny slunečního svitu k nejnavštěvovanějším místům Andalusie. Jsou zde krásné dlouhé pláže, moře s průzračnou a čistou vodou, možnosti zábavy, nákupních možností a sportovního vyžití.   

Cena obsahuje
7x ubytování letenka do Malagy a zpět transfery z letiště na hotel a zpět veškerá doprava na výlety český průvodce pojištění úpadku CK Polopenze
Cena neobsahuje
Povinné cest. pojištění léčebných výloh a storna místní poplatek 1€/osoba/den obědy 20 € lanovka na Callamoro zpáteční - 25 € Sevilla: katedrála cca. 10 Eur Alcázar 15 Eur vstupné do objektů - pokud je navštívíte: Gibraltar 10 eur (pěšky nebo busem). Minibus pod vrchol 24 eur/os. Malaga: pevnost La Alcazaba a hrad Gibralfaro – 3.20 €

9/7 25.09. - 03.10.2021

Kód zájezdu: ESFERMIN Kód termínu: 136 Typ zájezdu: POZNÁVACÍ

Nastavení rezervace

1.
Připojištění COVID PLUS
250 Kč / osoba
Ověřuji dostupnost
Sleva za dítě 3-12 let s jedním dospělým
2 000 Kč
Sleva za dítě 3-12 let s dvěma dospělými osobami
6 000 Kč

Program zájezdu:

1.den: K večeru odlet z Prahy do Malagy, transfer do hotelu, ubytování, večeře z vlastních zdrojů.

2.den: Dopoledne prohlídka hlavního města Andalusie Malagy, která je i rodištěm slavného malíře Pabla Picassa. Možnost prohlídky jeho domu, katedrály, maurské pevnosti La Alcazaba ahradu Gibralfaro s pozůstatky římského divadla, odpoledne lanovkou na horu Callamoro (800 m.n.m.), odkud jsou nádherné výhledy nejen na celé okolí, ale za slunných dní i na Gibraltar a Afriku.

3.den: Volno, procházky, koupání.

4.den: Po snídani odjezd do Sevilly - hlavního města Andalusie. Hist. centrum města, možn. prohlídky třetí největší křesťanské katedrály v Evropě s proslulou maurskou věží Giralda (v katedrále jsou uloženy ostatky Kryštofa Kolumba) a královského paláce Alcázar se zahradami. Procházka židovskou čtvrtí Barrio de Santa Cruz, prohlídka Španělského náměstí s parkem Marie Luisa, případně věž Torre del Oro z maurského období.

5.den: Volno, procházky, koupání.

6.den: Po snídani odjezd do Gibraltaru – unikátní kolonie Velké Británie, místní dominantou je obrovská skála, ve které je 76 km podzemních tunelů a chodeb, které se využívaly pro vojenské účely. Prohlédneme si i maják na nejjižnějším cípu Gibraltaru, můžeme také navštívit i jeskyni sv. Michala. Nakonec se projdeme hlavní ulicí Starého města s obchůdky a restauracemi. Na zpáteční cestě zastávka v úžasném, malebném „bílém městě“ Ronda, které založili Keltové, budovali Féničané, Řekové, Římané i Arabové, kaňon řeky Tejo, býčí aréna aj.

7.den: Volno, procházky, nákupy suvenýrů a dárků. 8.den: Volno, nákupy, oběd v hotelu, k večeru odjezd od hotelu, přílet do Prahy v neděli po půlnoci (01:30). 

 

Hotelový komplex San Ferminse nachází v letovisku Benalmadena, na klidném místě v pěkné udržované zahradě. Pláž Torre Bermeja je vzdálená 350 metrů od hotelu. Vybavení hotelu - restaurace, Wi-Fi, venkovní bazén, bar u bazénu. Ubytování: dvoulůžkové pokoje s možností dětské přistýlky a s kompl. soc. zařízením, fénem, klimatizací, telefonem, TV-SAT a balkonem, lednička za poplatek. Stravování: polopenze, snídaně i večeře formou bufetu.

Dvoulůžkový pokoj

Letecká

Trasa:Letecká trasa - Praha - Katowice

Zastávky:
  • Praha

Polopenze

Aktuální počasí:

26°C jasno jasno

Východ slunce: 05:24    Západ slunce: 19:24


Týdenní předpověď


02.08.
zataženo
zataženo
24 / 23 °C
03.08.
skoro jasno
skoro jasno
26 / 24 °C
04.08.
polojasno
polojasno
28 / 27 °C
05.08.
jasno
jasno
27 / 25 °C
06.08.
jasno
jasno
29 / 25 °C
07.08.
jasno
jasno
26 / 26 °C
08.08.
oblačno
oblačno
29 / 25 °C
img-loader img-loader img-loader