Andalusie , Benalmádena - hotel San Fermin, Španělsko, Španělsko pevnina, Andalusie, Costa del Sol, Benalmadena, 5.5.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 128771675

Andalusie , Benalmádena - hotel San Fermin

Španělsko » Španělsko pevnina » Andalusie » Costa del Sol » Benalmadena

Španělsko pevnina » Andalusie » Costa del Sol » Benalmadena , Hotel starstarstarAndalusie , Benalmádena - hotel San Fermin

Termín:

5.5.2018 - 12.5.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

8 dní

Doprava:

letecky  Krakow0 odjezdových míst

Cena od:

18 950 Kč  -5 %
17 952 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Adresa:

CESTOVNÍ KANCELÁŘ A-Z TOUR s.r.o.

Staroměstská čp.592, 739 61 Třinec

(U autobusového stanoviště naproti restaurace Záchytka)

Pondělí – Pátek: 9:00 – 17:00 hodin

Tel.:  558 986 800
tel.:  558 551 187-9
fax.: 558 551 190

Popis
Andalusie je kouzelný kraj s nádherným pobřežím, který vytvořili Maurové svými muslimskými stavbami i křesťané impozantními katedrálami. Tento kraj zdobí stovky starobylých hradů, které připomínají právě složitou historii období středověku. Costa del Sol patří právě díky příjemnému klimatu s 300 dny slunečního svitu k nejnavštěvovanějším místům Andalusie. Jsou zde krásné dlouhé pláže, moře s průzračnou a čistou vodou, možnosti zábavy, nákupních možností a sportovního vyžití.
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností dětské přistýlky a s kompletním sociálním zařízením, fénem, klimatizací, telefonem, TV-SAT a balkonem, lednička za poplatek.

Hotelové pokoje mají dlážděné podlahy a jsou zařízené v plážovém stylu.
Poloha
Hotelový komplex San Fermin se nachází v letovisku Benalmadena, na klidném místě v pěkné
udržované zahradě. Pláž Torre Bermeja je vzdálená 350 metrů od hotelu.
Vzdálenosti
Hotel San Fermin je vzdálen 7 minut jízdy od golfového hřiště Torrequebrada. San Fermín je snadno dostupný z dálnice A7 a méně jak 20 minut jízdy od letiště Málaga.
Vybavení a služby
V hotelové bufetové restauraci se hosté mohou těšit na jídla mezinárodní kuchyně a kuchařskou show. Hosté mohou využít také kavárenského baru s terasou.
Sport a zábava
Hotel pořádá pestrý zábavní program včetně profesionálních show a živé hudby. Nechybí ani squashový kurt, bazén a stoly na stolní tenis.
Stravování
Polopenze, snídaně i večeře formou bufetu
Doprava
Odvoz z Ostravy na letiště do Krakova a zpět, let do Malagy a zpět (letecká spol. Ryanair), transfery z letiště v Malaze na hotel a zpět, doprava na výlety místním zájezdovým autobusem s klimatizací.
Trasa svozu: OV-KR
Program
1.den: Ráno odjezd z Ostravy do Krakova, odlet do Malagy, transfer do hotelu, odpoledne volno, koupání.
2.den: Dopoledne prohlídka hlavního města Andalusie Malagy, která je i rodištěm slavného malíře Pabla Picassa. Možnost prohlídky jeho domu, katedrály, maurské pevnosti La Alcazaba a hradu Gibralfaro s pozůstatky římského divadla, odpoledne lanovkou na horu Callamoro (800 m.n.m.), odkud jsou nádherné výhledy nejen na celé okolí, ale za slunných dní i na Gibraltar a Afriku
3.den: Volno, procházky, koupání.
4.den: Po snídani odjezd do Granady, prohlídka centra města, které je směsí arabských a křesťanských kultur, uličky Albaicínu. Pak se přesuneme do Alhambry na okraji města Granada na prohlídku unikátního historického komplexu paláců a pevností maurských panovníků. Poté se projdeme jednou z nejkrásnějších zahrad na světě Generalife, návrat na ubytování.
5.den: Volno, procházky, koupání.
6.den: Po snídani odjezd do Gibraltaru – unikátní kolonie Velké Británie, místní dominantou je obrovská skála, ve které je 76 km podzemních tunelů a chodeb, které se využívaly pro vojenské účely. Prohlédneme si i maják na nejjižnějším cípu Gibraltaru, můžeme také navštívit i jeskyni sv. Michala. Nakonec se projdeme hlavní ulicí Starého města s obchůdky a restauracemi. Na zpáteční cestě zastávka
v úžasném, malebném „bílém městě“ Ronda, které založili Keltové, budovali Féničané, Řekové, Římané i Arabové, kaňon řeky Tejo, býčí aréna aj.
7.den: Volno, procházky, nákupy suvenýrů a dárků.
8.den: Snídaně - balíček, odjezd od hotelu 4:00, přílet do Krakova v 10:20, příjezd do Ostravy ve 12:30 hod.
Cena zahrnuje
7x ubytování v hotelu San Fermin*** Benalmadena na pobřeží Costa del Sol (350m od moře), 2 lůžk. pokoje s kompl. soc. zařízením, polopenze, odvoz z Ostravy na letiště do Krakova a zpět, letenka do Malagy a zpět, transfery z letiště v Malaze na hotel a zpět, veškerá doprava na výlety místním zájezdovým autobusem s klimatizací, český průvodce CK po celou dobu zájezdu, pojištění úpadku CK.
Cena nezahrnuje
Povinné cest. pojištění léčebných výloh a storna - zrušení zájezdu z vážných důvodů (viz tabulka v katalogu na straně 46), místní
poplatek 1 €/osoba/den, obědy, vstupné do objektů - pokud je navštívíte: Gibraltar 10 eur (pěšky nebo busem), lanovka dalších 20 eur. Malaga: pevnost La Alcazaba a hrad Gibralfaro – 3,20 €, lanovka na Callamoro, zpáteční - 25 €, Granada, Alhambra: Nasridovy paláce, vojenské pevnosti Alcazaba, paláce Generalife a zahrady - 25 €. = 700 Kč, v ceně je i popl. za rezervaci a místní průvodce.
Pozor! Pokud máte zájem o zajištění vstupenky do Alhambry, je nutné částku 700 Kč na osobu uvést na smlouvě o zájezdu a zahrnout ji do celkové ceny.
Pořadatelem tohoto zájezdu je A-Z TOUR s.r.o., IČ 28638565.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK