Baltské moře, Miedzyzdroje - penz. Polonia a Viktoria, Polsko, 19.8.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 128872209

Baltské moře, Miedzyzdroje - penz. Polonia a Viktoria

Polsko

, Penzion

LM


Baltské moře, Miedzyzdroje - penz. Polonia a Viktoria

Termín:

19.8.2018 - 25.8.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

7 dní

Doprava:

autobus  -8 odjezdových míst

Cena od:

9 450 Kč  -37 %
5 950 Kč ()


Adresa:

CESTOVNÍ KANCELÁŘ A-Z TOUR s.r.o.

Staroměstská čp.592, 739 61 Třinec

(U autobusového stanoviště naproti restaurace Záchytka)

Pondělí – Pátek: 9:00 – 17:00 hodin

Tel.:  558 986 800
tel.:  558 551 187-9
fax.: 558 551 190

Popis
Pohodová dovolená u moře s výlety
Ubytování
Penziony Polonia a Viktoria , Komfortní 1, 2 a 3 lůžkové pokoje s možností přistýlky
Poloha
Międzyzdroje – městečko, které se nachází na pobřeží ostrova Wolin 20 km od německých hranic, má přezdívku „Perla Baltského moře“. Je obklopeno lesy Wolinského národního parku a díky čistému vzduchu a širokým plážím je vyhledáváno pro léčení nemocí horních cest dýchacích a oběhového systému. Je to jedno z nejkrásnějších lázeňských a rekreačních letovisek na Baltu.
Vzdálenosti
Oblíbené penziony Polonia a Viktoria pro nenáročné klienty se nacházejí 100m od moře, na klidném a přesto výhodném místě u hlavní lázeňské kolonády.
Vybavení a služby
Koupelna (sprcha, WC, umyvadlo, ručníky), TV a lednice.
Stravování
Polopenze v blízkém hotelu Posejdon (cca 150m), snídaně švédské stoly, večeře 2 chodová
Doprava
Doprava luxusním zájezdovým autobusem s klimatizací bez nočních přejezdů (+ min. 2x výlet autobusem)
Trasa B: Karviná, Český Těšín, Třinec, Frýdek-Místek, Havířov, Ostrava, Bohumín, Polsko.
Program
Program zájezdu 2.- 6. den:
Okružní vyhlídková plavba Baltským mořem s mezipřistáním v německých přístavech - kdysi císařských lázních Bansin, Heringsdorf a Ahlbeck. Výlety autobusem na nejzajímavější místa: Wolinski NP (rezervace Bialowieskich zubrů, vyhlídka na Zielonce, Tyrkysové jezero), nejvyšší maják v Polsku, pevnost Gerharda (Świnoujście), prohlídka města Świnoujście, výlet do Německa – Muzeum raketových zbraní v Peenemünde (kdysi vývojové středisko nacistických raket, vč. V-2), prohlídka ruské ponorky. .
Cena zahrnuje
Ubytování – penziony Polonia a Viktoria, doprava luxusním zájezdovým autobusem s klimatizací bez nočních přejezdů,polopenze v blízkém hotelu Posejdon (cca 150m), snídaně švédské stoly, večeře 2 chodová, min. 2x výlet autobusem, průvodce CK, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
Povinné cestovní pojištění léčebných výloh a storna - zrušení zájezdu z vážných zdravotních důvodů (viz tabulka na straně 46), vstupné do různých objektů, místní (lázeňský) popl. 2,5 zł na os. a den. Výlet do Peenemünde - příplatek 150 Kč/os. (min. 20 osob).
Slevy
Ozdravné pobyty pro skupiny dětí – 5.900 Kč s dopravou, průvodcem, výlety, celodenní stravou a pojištěním CK.
Pořadatelem tohoto zájezdu je A-Z TOUR s.r.o., IČ 28638565.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK