Český ráj, pohodová poznávací dovolená s výlety - Hotel Paříž, Česká republika, Český ráj, 20.5.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 128897596

Český ráj, pohodová poznávací dovolená s výlety - Hotel Paříž

Česká republika » Český ráj

, Hotel starstarstar

FM


Český ráj, pohodová poznávací dovolená s výlety - Hotel Paříž

Termín:

20.5.2018 - 26.5.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

7 dní

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

6 550 Kč  -31 %
4 550 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Adresa:

CESTOVNÍ KANCELÁŘ A-Z TOUR s.r.o.

Staroměstská čp.592, 739 61 Třinec

(U autobusového stanoviště naproti restaurace Záchytka)

Pondělí – Pátek: 9:00 – 17:00 hodin

Tel.:  558 986 800
tel.:  558 551 187-9
fax.: 558 551 190

Popis
Pohodová poznávací dovolená pro každého s výlety na nejkrásnější místa
Český ráj - hrady, zámky, lesy, rozmanitá pískovcová skalní města, hluboká údolí a kopce s dalekými výhledy, prostě ráj.
Ubytování
hotel Paříž*** 6 nocí, 2 a 3 lůžkové pokoje s kompletním sociálním zařízením, TV.
Poloha
Český ráj (německy Böhmisches Paradies) je název pro území ve středním Pojizeří, které vyniká vysokou koncentrací přírodních i historických památek.
Vzdálenosti
Český ráj leží zhruba 90 km severovýchodně od Prahy.
Stravování
Polopenze: snídaně – švédské stoly, večeře 3 chody (výběr ze 2 menu).
Doprava
Doprava zájezdovým autobusem s klimatizací
Program
1.den: Odjezd z nástupních míst, pěšky okruh vesnický skanzen Vesec, hradiště Poráň, hrad Kost, odjezd do Jičína, ubytování.
2.den: Prohlídka zámku Sychrov a poté Maloskalsko, Malá Skála, pěšky Vranovský hřeben, skalní hrad Panteon, hrad Frydštejn, skalní městečko Drábovna a zpět do Malé Skály, volno, prohlídka.
3.den: Klokočské skály. Pěšky z Turnova: Zdenčina skála, vyhlídky, Klokočské průchody, zřícenina hradu Rotštejn, jízda busem na nejvyšší vrch Českého ráje – Kozákov (rozhledna), odjezd na prohlídku Bozkovské dolomitové jeskyně.
4.den: Volno pro řidiče - město Jičín a jeho památky (Valdštejnovo náměstí, Valdštejnský zámek, Valdická brána, Rumcajsova ševcovna aj.), Valdštejnská lodžie a Milohlídka (rozhledna), možnost koupání v novém aquacentru.
5.den: Zámek Hrubý Rohozec a poté pěšky Zlatou stezkou Českého ráje - skála Hlavatice, hrad Valdštejn, Hruboskalské skalní město (Skalák), vyhlídky U Lvíčka a Na Kapelu (Kapelník), arboretum Bukovina, zámek Hrubá Skála, Sedmihorky. Zdatní pokračují Potroseckým údolím podél rybníků Krčák a Vidlák k hradu Trosky. Cestou odbočka do Věžického údolí k rybníku Věžák. Neturisté autobusem Turnov (památky), hrad Valdštejn, Sedmihorky, zámek Hrubá Skála, Trosky.
6.den: Prachovské skály - 2 okruhy: Malý okruh (1,5 km) od turist. chaty přes vyhlídku Míru a Českého ráje zpět přes Císařskou chodbu (asi 1 hodinu). Větší okruh (3,5 km) vede navíc přes vyhlídky Pechova, Šikmá věž, Hlaholská, Rumcajsova, Hakenova a Všetečkova, zámeček Humprecht. Fakultativní výlet na večerní program ve středověké krčmě Dětenice.
7.den: Odjezd domů se zástavkou na nákup
Cena zahrnuje
Ubytování – hotel Paříž*** 6 nocí, 2 a 3 lůžk. pokoje s kompl. sociálním zařízením, doprava zájezd. autobusem s klimatizací, polopenze, průvodce CK, pojištění CK proti úpadku. V ceně zájezdu je rovněž 4x výlet autobusem.
Cena nezahrnuje
Místní poplatek 10 Kč /os/den, obědy, pojištění storna zájezdu (viz str. 46), vstupy (zámky), příplatek 50 Kč/os. na fakultativní výlet do Dětenic.
Pořadatelem tohoto zájezdu je A-Z TOUR s.r.o., IČ 28638565.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK