Autokarové pobytové a poznávací zájezdy
Rozšířené hledání
Jižní Morava - příroda, památky, víno - Česká republika - Jižní Morava

Jižní Morava - příroda, památky, víno

Česká republika » Jižní Morava

, HotelJižní Morava - příroda, památky, víno

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Popis
Ubytování je v těsné blízkosti mnoha turisticky nejzajímavějších míst Jižní Moravy. Nedaleko je například Lednickovaltického areálu, dominantní Pálava a Pavlovské vrchy. Během příjemné procházky ve vinohradech můžete navštívit jeden z mnoha vinných sklípků, ve kterých vás místní vinaři vždy rádi uvítají a pozvou vás k ochutnávce dobrého moravského vína. Díky stále živému folklóru mají Velké Bílovice své kouzlo, které k této oblasti neodmyslitelně patří. Penzion Mlýn je vhodný jak pro všechny kteří hledají příjemné ubytování za příznivé ceny.
Ubytování
Ubytování v penzionu Mlýn v největší vinařské obci ČR - Velkých Bílovicích. Pěkné velké pokoje na úrovni 3*, s kompl. soc. zařízením, TV a Wi-Fi připojením. Ledničky jsou na chodbách.
Poloha
Penzion Mlýn najdete na okraji obce Velké Bílovice, Jižní Morava. Penzion najdete v nejatraktivnější oblasti vinařů na Jižní Moravě. Od ubytování je pár minut od náměstí, autobusového nádraží a obchodů které jsou soustředěny v centru.
Vybavení a služby
Součástí ubytování je WiFi připojení k internetu ve všech prostorách. Můžete využít soukromé parkoviště ve dvoře, které je pro hosty restaurace a ubytované zdarma. Pokud patříte k milovníkům cykloturistiky máme pro vás úschovnu kol.
Sport a zábava
V blízkosti penzionu Mlýn jsou tenisové kurty, fotbalové a dětské hřiště.
Stravování
Polopenze - snídaně formou bufetu a večeře 3 chodová – výběr ze 3 menu.
Doprava
Zájezdovým autobusem s klimatizací
Trasa L – Karviná, Český Těšín, Třinec, Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín
Možnost zakoupení místenky na sedadlo v autobusu za cenu 100 Kč na osobu.
Program
1.den: Odjezd z nástupních míst, plavba Baťovým kanálem, vinné sklepy Petrov – Plže (památková rezerv. lid. architektury), prohlídka zámku Milotice, ubytování.
2.den: Lednicko - valtický areál (UNESCO), prohlídka lednického zámku, zámeckého parku a palmového skleníku, odpoledne plavba Zámeckou Dyjí k minaretu, pak pěšky parkem zpět. Na závěr prohlídka Templářských sklepů s ochutnávkou vín.
3.den: Výlet za příplatek NP Podyjí, Znojmo – Čížova (zbytky železné opony), pěšky do NP Podyjí a k vranovskému zámku, odjezd do Znojma, prohlídka historického centra města a Znojemského podzemí.
4.den: Mikulov - mikulovský zámek, Dietrichsteinská hrobka, Kozí hrádek, Sv. kopeček, centrum města, odjezd do Valtic, prohlídka zámku a zahrad, zámecké sklepy Chatenau Valtice, návrat na ubytování.
5.den:Dopoledne prohlídka Velkých Bílovic, odpoledne naučná stezka Mezi vinicemi Velkých Bílovic. Po večeři návštěva vinného sklípku s hudbou a ochutnávkou vín.
6.den: Přechod CHKO Pálava, z Pavlova přes Pavlovské vrchy na Dívčí hrady, dále přes Sirotčí hrádek a Stolovou horu k jeskyni Na Turoldu.
7.den: Odjezd domů, cestou zastávka na zámku Buchlovice.
Cena zahrnuje
Ubytování – penzion Mlýn Velké Bílovice, 6 nocí.Doprava zájezd. autobusem s klimatizací včetně 3 výletů, polopenze, výběr ze 3 menu), průvodce CK, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
Vstupy, plavba na pramici, ochutnávky vín, vinný sklípek, obědy, příplatek za výlet do NP Podyjí – 100 Kč/osoba, do 15 let – 50 Kč, pojištění storna zájezdu viz str. 46, místní poplatek – 15 Kč/os./noc.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.