Vyhledávání zájezdu
Kavkaz Golden Dune - Bulharsko - Burgas - Slunečné Pobřeží

Kavkaz Golden Dune

Bulharsko » Burgas » Slunečné Pobřeží

, Hotel starstarstarstarKavkaz Golden Dune

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:

Dnes Počasí v Nesebar - transparent 23°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel Kavkaz
Popis
HOTEL KAVKAZ je jeden z nejlepších hotelů v jižní části Slunečného pobřeží. Má naprosto ideální polohu. I když se nachází blízko nádherné a široké písečné pláže, je přesto na klidném místě. Vzornými službami, pohodovou atmosférou, uspokojí klienty všech věko-vých kategorií, i rodiny s dětmi. Centrum letoviska s hlavní promenádou s obchůdky, restauracemi atd. je vzdáleno cca 500 m.
Ubytování
Moderní prostorné dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny klimatizací, soc. zařízením (sprchový kout, WC, umyvadlo, fén), ledničkou, SAT/TV, trezorem, telefonem a balkonem s posezením.
Vybavení a služby
Vybavení hotelu: Vstupní hala s recepcí, 2 výtahy, vnitřní a venkovní restaurace, venkovní bar u bazénu, bazén s oddělenou dětskou částí s lehátky a sluneč-níky. Hostům je k dispozici: směnárna, půjčovna kol, Wi-fi připojení na recepci zdarma, dětské hřiště, šipky, obchod se suvenýry, internetový koutek, kadeřnictví, fitness, sauna, masáže, stolní fotbal, stolní tenis, kulečník. Hotel má bezbariérový přístup.
Sport a zábava
Pláž: Na širokou písečnou pláž s pozvolným vstupem do moře, která je vzdálená cca 200m od hotelu, se dostanete po dřevěném chodníku přes písečné duny. Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek). Na pláži množství stánků, restaurací a barů, plážové hřiště, volejbal, půjčovny kol a široká nabídka vodních sportů (vodní lyže a kola, surfy, jízdy na banánu, motorové rogalo, windsurfing, vodní skútry).
V ceně hotelu je i bazén, lehátka, slunečníky, stolní tenis a fitness.
Stravování
Stravování: All inclusive:
Snídaně 7:30–10:00, oběd 12:30–13:30 a večeře 18:30–20:30 for-mou bufetových stolů v restauraci hotelu, pozdní snídaně 10:00 –11:00, odpolední občerstvení 16:00–17:00 (káva, čaj, zákusky, slad-ké pečivo, zmrzlina), neomezené množství místních alko a nealko nápojů v širokém sortimentu od 11:00 do 22:30, 1x týdně tematický bufet.
Doprava
Letecká doprava z Ostravy nebo Prahy do Burgasu a zpět
Cena zahrnuje
leteckou dopravu z Ostravy nebo Prahy do Burgasu a zpět včetně všech poplatků (letištní a bezp. taxy, palivový příplatek), transfery z letiště a zpět v místě pobytu, ubytování s uvedenou stravou, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
komplexní cest. pojištění léčeb. výloh a pojištění storna – zrušení zájezdu z vážných důvodů viz katalog str. 38.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...