Krkonoše - Špindlerův Mlýn, Harrachov, Benecko, Pec pod Sněžkou, Česká republika, Krkonoše, 12.8.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 128898239

Krkonoše - Špindlerův Mlýn, Harrachov, Benecko, Pec pod Sněžkou

Česká republika » Krkonoše

, Hotel starstarstar

LM


Krkonoše - Špindlerův Mlýn, Harrachov, Benecko, Pec pod Sněžkou

Termín:

12.8.2018 - 18.8.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

7 dní

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

6 550 Kč  -31 %
4 550 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Adresa:

CESTOVNÍ KANCELÁŘ A-Z TOUR s.r.o.

Staroměstská čp.592, 739 61 Třinec

(U autobusového stanoviště naproti restaurace Záchytka)

Pondělí – Pátek: 9:00 – 17:00 hodin

Tel.:  558 986 800
tel.:  558 551 187-9
fax.: 558 551 190

Popis
Krkonoše jsou nejvyšší, nejkrásnější a nejnavštěvovanější české hory s neuvěřitelně pestrou přírodou. Najdeme tu ledovcová jezera, kvetoucí horské louky, skalnaté hřebeny, malebná údolí i populární krkonošské horské boudy.
Ubytování
6 nocí: Hotel Diana, 2, 3 a 4 lůžkové pokoje s kompletním sociálním zařízením a TV-SAT
Poloha
Hotel Diana*** s nádhernými výhledy do okolí je umístěn v jedné z nejkrásnějších částí Krkonoš – Benecku.
Vybavení a služby
V každém z pokojů Hotelu Diana naleznete vlastní sociální zařízení a televizi se satelitním příjmem. V hotelu můžete dále využít společenskou místnost s dětským koutkem a billiárem, šipky, stolní tenis, stolní fotbal, solárium, saunu, vířivou vanu, posilovnu, půjčovnu horských kol a lyží, letní terasu a houpačky.
Stravování
Polopenze - snídaně formou bufetu a večeře 3 chodová – výběr ze 3 menu
Doprava
Trasa H: Karviná, Č.Těšín, Třinec, F. Místek, Havířov, Ostrava, Olomouc.
Možnost zakoupení místenky na sedadlo v autobusu za cenu 100 Kč na osobu.
Program
1. den: Odjezd z nástupních míst, cestou zastávka v Janských Lázních, výjezd lanovkou na Černou horu, odjezd na ubytování.
2.den: Špindlerův Mlýn. Ze Sv. Petra, lanovkou pod vrchol Stohu a odtud pěšky na Výrovku, z Výrovky Dlouhým dolem, okolo Svatopetrského potoka do Špindlerova Mlýna. Zdatnější na Luční boudu a odtud rovněž sestup do Špindlu. Neturisté si mohou užívat pohodu v místních cukrárnách a kavárnách.
3.den: Z Harrachova k pramenům Labe, exkurze ve sklárnách, pak okolo Mumlavského vodopádu k rozcestí U Čtyř pánů a dále Labskou loukou k prameni Labe. Poté přes Dvoračky do Rokytnice n.J., kde bude čekat náš autobus (celkem 19 km). Skupina č.2: Lanovkou okolo mamutího skokanského můstku na Čertovu horu, odtud na Dvoračky (tur. chata – občerstvení) a dolů do Rokytnice n.J.(celk. 11 km). Neturisté - lanovkou na Černou horu a zpět, prohlídka Harrachova, volno, nákupy.
4.den: Sněžka z Pece p.S.novou lanovkou na Sněžku, poté sestup k turist. chatě na polské straně (Sląski dom) a pak Obřím dolem do Pece (7 km/2 hod.). Pokud si chce někdo přidat, může to vzít přes Výrovku (+ 4km). Neturisté - lanovkou zpět do Pece p. Sněžkou.
5.den: Benecko a okolí - pěšky od hotelu vystoupáme na Přední Žalý (1,7 km), výstup na rozhlednu, návrat k hotelu stejnou nebo jinou trasou (4,2 km).
6.den: Lanovkou na Medvědín, odtud k Vrbatově boudě a k mohyle Hanče a Vrbaty a dále k Labské boudě a Labskému vodopádu. Následuje sestup do Labského dolu a trasa nádherným údolím okolo řeky Labe do Špindlerova Mlýna (celk. 14 km).
7.den: Odjezd domů.
Cena zahrnuje
Ubytování - 6 nocí: Hotel Diana, 2, 3 a 4 lůžk. pokoje s kompl. soc. zařízením, doprava zájezd. autobusem s klimatizací, polopenze. V ceně zájezdu jsou i všechny výlety naším autobusem, průvodce, CK, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
Obědy, cestovní pojištění viz str. 46, místní poplatek 15 Kč/os./noc (vybere průvodce), exkurze ve sklárnách a pivovaru -120,-Kč, lanovky cca 300,-Kč.
Slevy
Skupiny nad 10 osob mají různé výhody - přijedeme za vámi, určíte si nástupní místo (po trase) a pod. Informujte se v CK na slevy pro skupiny.
Slevy: 250 Kč za rez. do 31.12. 200 Kč/os. do 15.3. Další sleva - stálý klient: min. 3x na našem zájezdu – sleva 150 Kč/os. 7x a více - sleva 200 Kč/os.
Pořadatelem tohoto zájezdu je A-Z TOUR s.r.o., IČ 28638565.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK