Lázně Dudince, Wellness Hotel Jantár, Slovensko, 2.9.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 128604831

Lázně Dudince, Wellness Hotel Jantár

Slovensko

Dudince, Hotel starstarstarLázně Dudince, Wellness Hotel Jantár

Termín:

2.9.2018 - 8.9.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Lázeňský

Délka:

7 dní

Doprava:

autobus  -6 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
6 550 Kč ()


Adresa:

CESTOVNÍ KANCELÁŘ A-Z TOUR s.r.o.

Staroměstská čp.592, 739 61 Třinec

(U autobusového stanoviště naproti restaurace Záchytka)

Pondělí – Pátek: 9:00 – 17:00 hodin

Tel.:  558 986 800
tel.:  558 551 187-9
fax.: 558 551 190

Popis
Městečko Dudince proslavila hlavně celosvětově známá unikátní silně mineralizovaná léčivá voda, jejíž účinky jsou známé už stovky let. Svědčí o tom bazénky vytesané do travertínu, dnes nazývané "Římské lázně", které se dochovaly v okolí města. Jako jediná léčivá voda na Slovensku a ve střední Evropě léčí současně onemocnění pohybového aparátu a kardiovaskulárního systému. A to díky ojedinělé kombinaci oxidu uhličitého a sirovodíku se zvýšeným obsahem fluoridů, lithia, bóru, vápníku a hydrogenuhličitanů v minerální vodě typu zemito-alkalicko-slaných a glauberovských sirných kyselek. Vodu podobného složení najdete v Evropě jen výjimečně. Kromě vanových a bazénových koupelí v minerální vodě o teplotě 32-38°C, které tvoří základ léčby, mají klienti k dispozici pestrou škálu cca 70 procedur. Léčí se zde nemoci pohybového ústrojí, nemoci nervové soustavy, ischemické choroby srdeční, stavy po infarktech, vysoký krevní tlak, neurologické a kožní nemoci.
Lázně Dudince se vyznačují příjemným klimatem s nejvyšším počtem slunečních dní v roce na Slovensku.
Dudince jsou jedny z nejkrásnějších a nejvyhledávanějších lázní na Slovensku a patří mezi oblasti Slovenska s nejteplejším podnebím. Během roku mají 50 letních dní s teplotami přesahujícími 25 °C. Dobrá poloha a teplé stabilní klima vytváří ideální podmínky pro příjemný oddych a jsou ideálním místem pro rehabilitaci a relaxaci. Lázně Dudince jsou jedinečné díky složení přírodních léčivých zdrojů, které se vyznačují vysokým obsahem plynů jako je sirovodík a oxid uhličitý, který se používá při léčbě revmatických a srdečně-cévních nemocí, stejně tak stavech po úrazech a operacích.
Ubytování
Pokoje - 2lůžkový bez možnosti přistýlky, malý apartmán s přistýlkou (2 lůžka + rozkládací gauč), velký apartmán (2x 2lůžk. pokoj).
Vybavení pokojů - kompl. soc. zařízení, fén, TV-SAT, telefon, chladnička, balkon.
Poloha
Wellness hotel Jantár*** na konci pěší zóny, byl nedávno kompletně zrekonstruovaný podle norem EU.
Vybavení a služby
Vybavení hotelu - recepce, výtah, směnárna, pedikúra, manikúra, kadeřník, Wi-Fi, lobby bar, noční bar, velká restaurace a slender studio se 7 rekondičními stroji. Hotelové wellness disponuje suchou a parní saunou, vířivkou, masážní sprchou a masážním centrem. V letních měsících mohou hosté využívat i koupaliště Dudinka (350m), kde jsou bazény, jak s dudinskou termální vodou (32°C), tak i s vodou pramenitou – rekreační bazén 25m (32°C), bazén s vodními atrakcemi - tobogán, skluzavka, vodní kanál s tryskami, dětský bazén. Vybavení pokojů - všechny pokoje jsou moderně vybaveny a mají klimatizaci, koupelnu se spr. koutem, umyvadlem, WC a fénem, LCD TV-SAT, telefon, bezplatné Wi-Fi, minibar
a trezor.
Stravování
Polopenze, snídaně švédské stoly, večeře výběr ze 3 menu, salátový bufet.
Doprava
Zájezdovým autobusem, min. 1x výlet do okolí.
Trasa A
Cena zahrnuje
Dvě kvalitní léčebné procedury /osoba/den (mimo 1. a poslední den), ubytování s polopenzí,, doprava zájezd. autobusem, 1x výlet do okolí. Vlastní výběr z 15 procedur (např. solux, oxygenoterapie, skot. střiky, přísadové koupele sírové a s mořskou solí, perličková koupel, vířívá masáž noh, parafín, rašelin. zábal, masáže aj.). V ceně pobytu je rovněž: Volný vstup do bazénu kdykoliv od 7:00 do 22:00 každý den - zdarma, použití fitness, stol. tenisu, kulečníku, minigolfu, tenis. kurtů, Wi-Fi ,1x zábav. večer, 1x ochutnávka vína, delegát CK, pojištění CK na úpadek.
Cena nezahrnuje
Povinné cestovní pojištění léčebných výloh a storna - zrušení zájezdu z vážných důvodů (viz. tabulka na straně 42), místní popl. 1 €/ os./den (platba na místě), dopl. za obědy 5 €, župan 1€/den.
Pořadatelem tohoto zájezdu je A-Z TOUR s.r.o., IČ 28638565.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK