Vyhledávání zájezdu
Lázně Dudince, Wellness Hotel Jantár - Slovensko

Lázně Dudince, Wellness Hotel Jantár

Slovensko

Dudince, Hotel starstarstar

LM


Lázně Dudince, Wellness Hotel Jantár

Počet termínů:

2 termíny / 1 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

autobus -

Počasí:Popis
Městečko Dudince proslavila hlavně celosvětově známá unikátní silně mineralizovaná léčivá voda, jejíž účinky jsou známé už stovky let. Svědčí o tom bazénky vytesané do travertínu, dnes nazývané "Římské lázně", které se dochovaly v okolí města. Jako jediná léčivá voda na Slovensku a ve střední Evropě léčí současně onemocnění pohybového aparátu a kardiovaskulárního systému. A to díky ojedinělé kombinaci oxidu uhličitého a sirovodíku se zvýšeným obsahem fluoridů, lithia, bóru, vápníku a hydrogenuhličitanů v minerální vodě typu zemito-alkalicko-slaných a glauberovských sirných kyselek. Vodu podobného složení najdete v Evropě jen výjimečně. Kromě vanových a bazénových koupelí v minerální vodě o teplotě 32-38°C, které tvoří základ léčby, mají klienti k dispozici pestrou škálu cca 70 procedur. Léčí se zde nemoci pohybového ústrojí, nemoci nervové soustavy, ischemické choroby srdeční, stavy po infarktech, vysoký krevní tlak, neurologické a kožní nemoci.
Lázně Dudince se vyznačují příjemným klimatem s nejvyšším počtem slunečních dní v roce na Slovensku.
Dudince jsou jedny z nejkrásnějších a nejvyhledávanějších lázní na Slovensku a patří mezi oblasti Slovenska s nejteplejším podnebím. Během roku mají 50 letních dní s teplotami přesahujícími 25 °C. Dobrá poloha a teplé stabilní klima vytváří ideální podmínky pro příjemný oddych a jsou ideálním místem pro rehabilitaci a relaxaci. Lázně Dudince jsou jedinečné díky složení přírodních léčivých zdrojů, které se vyznačují vysokým obsahem plynů jako je sirovodík a oxid uhličitý, který se používá při léčbě revmatických a srdečně-cévních nemocí, stejně tak stavech po úrazech a operacích.
Ubytování
Pokoje - 2lůžkový bez možnosti přistýlky, malý apartmán s přistýlkou (2 lůžka + rozkládací gauč), velký apartmán (2x 2lůžk. pokoj).
Vybavení pokojů - kompl. soc. zařízení, fén, TV-SAT, telefon, chladnička, balkon.
Poloha
Wellness hotel Jantár*** na konci pěší zóny, byl nedávno kompletně zrekonstruovaný podle norem EU.
Vybavení a služby
Vybavení hotelu - recepce, výtah, směnárna, pedikúra, manikúra, kadeřník, Wi-Fi, lobby bar, noční bar, velká restaurace a slender studio se 7 rekondičními stroji. Hotelové wellness disponuje suchou a parní saunou, vířivkou, masážní sprchou a masážním centrem. V letních měsících mohou hosté využívat i koupaliště Dudinka (350m), kde jsou bazény, jak s dudinskou termální vodou (32°C), tak i s vodou pramenitou – rekreační bazén 25m (32°C), bazén s vodními atrakcemi - tobogán, skluzavka, vodní kanál s tryskami, dětský bazén. Vybavení pokojů - všechny pokoje jsou moderně vybaveny a mají klimatizaci, koupelnu se spr. koutem, umyvadlem, WC a fénem, LCD TV-SAT, telefon, bezplatné Wi-Fi, minibar
a trezor.
Stravování
Polopenze, snídaně švédské stoly, večeře výběr ze 3 menu, salátový bufet.
Doprava
Zájezdovým autobusem, min. 1x výlet do okolí.
Trasa A
Cena zahrnuje
Dvě kvalitní léčebné procedury /osoba/den (mimo 1. a poslední den), ubytování s polopenzí,, doprava zájezd. autobusem, 1x výlet do okolí. Vlastní výběr z 15 procedur (např. solux, oxygenoterapie, skot. střiky, přísadové koupele sírové a s mořskou solí, perličková koupel, vířívá masáž noh, parafín, rašelin. zábal, masáže aj.). V ceně pobytu je rovněž: Volný vstup do bazénu kdykoliv od 7:00 do 22:00 každý den - zdarma, použití fitness, stol. tenisu, kulečníku, minigolfu, tenis. kurtů, Wi-Fi ,1x zábav. večer, 1x ochutnávka vína, delegát CK, pojištění CK na úpadek.
Cena nezahrnuje
Povinné cestovní pojištění léčebných výloh a storna - zrušení zájezdu z vážných důvodů (viz. tabulka na straně 42), místní popl. 1 €/ os./den (platba na místě), dopl. za obědy 5 €, župan 1€/den.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.