Vyhledávání zájezdu
Lázně Luhačovice - hotel Harmonie - Česká republika - Jižní Morava

Lázně Luhačovice - hotel Harmonie

Česká republika » Jižní Morava

, Hotel starstarstarLázně Luhačovice - hotel Harmonie

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: LÁZNĚ LUHAČOVICE, HOTEL HARMONIE
Popis
Lázně Luhačovice jsou největší moravské lázně s dlouhou tradicí lázeňské léčby dýchacích cest, trávicího ústrojí, diabetu a pohybového aparátu. Proslulé jsou přírodními léčivými prameny, příznivými klimatickými podmínkami a pěknou přírodou. Na území Luhačovic vyvěrá 16 hydrouhličitanochlorido-sodných kyselek a jeden sirný pramen (Vincentka, Aloiska, Ottovka, Pramen Dr. Šťastného a Sv. Josefa aj). Luhačovické vody jsou považovány za jedny z nejúčinnějších v Evropě (vysoký obsah miner. látek).
Ubytování
Vybavení pokojů: kompl. soc. zařízení, SAT TV, telefon a bezplatná Wi-Fi.
Poloha
Hotel Harmonie s celoročním provozem se nachází v krásném prostředí lesoparku v údolí říčky Horní Olšavy v polovině cesty mezi rekreační přehradní nádrží a lázeňským centrem s kolonádou, které je vzdáleno 10 minut chůze.
Vybavení a služby
Recepce 24 hod., česká restaurace, denní bar, letní otevřená terasa., rehabilitační centrum, bazén, fitness centrum, sauna, tělocvična, kongresový sál, půjčovna kol.
Tip
Možnost dokoupení lázeňských procedur (se slevou): uhličitá koupel, kyslíková terapie, masáže: klasická, sportovní, aroma olejem, lávovými kameny, medová, baňková, perličková a bylinná koupel, rašelinové obklady, inhalace Vincentkou.
Stravování
Polopenze - Snídaně formou studeného a teplého bufetu. Večeře - 3 chody, výběr ze 3 jídel.
Pobyt začíná večeří 1.den a končí snídaní 7.den.
Doprava
Trasa L – Karviná, Český Těšín, Třinec, Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín
Možnost zakoupení místenky na sedadlo v autobusu za cenu 50 Kč na osobu.
Cena zahrnuje
Ubytování v hotelu Harmonie***, 1, 2 a 3 lůžkové pokoje, polopenze, doprava autobusem (staví 100m od hotelu), delegát CK, pojištění CK na úpadek. V ceně pobytu jsou rovněž procedury - 1x rašelinový zábal částečný, 1x masáž klasická – částečná, 2x inhalace Vincentkou, 1x vířivá koupel, 4x vstup do rehabilitačního bazénu na 1 hod, neomezený vstup do fitness a tělocvičny.
Cena nezahrnuje
Lázeňský poplatek 15 Kč/ os./den – platba na místě (mimo os. do 18 a nad 70 let) a cestovní pojištění viz str. 46. Možnost zapůjčení županu - 30 Kč/den a pronájmu ledničky 30,-Kč/den.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.