Vyhledávání zájezdu
Lázně Piešťany, hotel Park - Slovensko - Trnavský kraj

Lázně Piešťany, hotel Park

Slovensko » Trnavský kraj

, Hotel starstarstarstarLázně Piešťany, hotel Park

Počet termínů:

1 termín / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

autobus -

Počasí:Popis
Piešťany jsou velmi významné lázeňské město s nejznámějšími a největšími lázněmi na Slovensku, které jsou známé v celém světě. Jsou zaměřené na léčbu chorob pohybového aparátu – kloubů, svalů, kostí, tkaniv a nervů. Základními přírodními léčivými zdroji piešťanských lázní jsou léčivé sirné bahno a sádro-sirná termální minerální voda, která se využívá k vanovým a bazénovým koupelím. Město je z lázeňským ostrovem propojeno Kolonádovým mostem, taky známý jako Skleněný most, byl postaven již v roce 1933. Na předmostí je nadživotní socha muže lámajícího berlu - symbol uzdravení. Piešťany jsou rovněž městem upravovaných parků, společenského života a kultury. To co dělá lázně lázněmi, je právě bohatý kulturní a společenský život. Neuplyne jediný den, aby se nepořádala unikátní výstava, venkovní koncert,společenské setkání, hudební festival nebo symposium výtvarníků. Na své si zde přijdou i mladší ročníky. V Piešťanech jsou diskotéky, kluby a noční bary. Zde si zkrátka vyberete zábavu naprosto každý. Turistická sezóna v Piešťanech trvá prakticky po celý rok. Ať už se rozhodnete projít po parcích, posedět si v některé z místních kavárniček, zajít si na koncert, navštívit zajímavá místa v okolí anebo si vyberete plavbu výletní lodí po jezeře Slňava, určitě nebudete zklamaní.
Ubytování
2 a 3 lůžkové pokoje s možností přistýlk.
Všechny pokoje mají satelitní TV, telefon, lednici, balkon (s pěkným výhledem do parku, nebo na řeku Váh), Wi-Fi (zdarma), župan, bezpečnostní schránku a koupelnu s fénem.
Poloha
Světoznámé lázeňské město Piešťany se nachází v západní části Slovenské republiky, v Trnavském kraji - v údolí dolního toku nejdelší slovenské řeky Váh
Vzdálenosti
Komfortní zrenovovaný 4* hotel Park se nachází v naprosto klidném prostředí krásného městského parku, pouhých 800m od vchodu na piešťanský Lázeňský ostrov. Moderní budova hotelu nabízí rehabilitační a regenerační programy vysoké kvality. Hotel je vhodný i pro různé školení, konference a kongresy.
Vybavení a služby
V hotelu je vstupní hala s recepcí, restaurace, kavárna, interne-tový bar s panoramatickou střešní terasou a lehátky na opalovaní, konferenční sál a několik salónků. Je zde rehabilitace, wellness centrum s vodoléčbou, balneoterapií a saunovým komplexem s finskou saunou, infra saunou a parní koupelí. Nový krytý bazén s ohřívanou vodou a různými vodními atrakcemi (vodopád, podvodní gejzír a vodní křesla s perličkovou
a hydro masáží), má rozměry 16×8,3×1,2 m a teplotu 31°C. Ve všech typech pobytů je do krytého bazénu volný vstup. Restaura-ce a Slovenská izba na 6. poschodí se specializují na slovenskou kuchyni, ke café baru patří letní terasa. Hotel pořádá pravidel-né tematické večeře s prezentací jídel (francouzská, slovenská kuchyně, sezónní bufet apod.) a pravidelný dezertní bufet (mix hotelových banketových zákusků, domácí záviny hotelového cukráře, palačinky se zdobením dle výběru, a pod.
Tip
Možnost dokoupení balíčku procedur za příplatek 1100 Kč - balíček obsahuje:
1x klasická částečná masáž (20 min.)
1x parafango (bahno + parafín) 20 min.
1x hydromasážní vana (20 min.)
1x oxygenoterapie s vitaminovým nápojem (20 min.)
1x grepovo - citronový detoxikační zábal.
Další informace
Procedury poskytované v balneocentru hotelu Park Piešťany: bahenní zábaly, parafango zábal, sauny (parní, infra, finská), masáže, sirná koupel, hydromasážní vana, perličková koupel, elektroléčba (mag--netoterapie, ultrazvuk, TENS, interferenční a diadynamické proudy), individuální léčebný tělocvik, skupinová kineziterapie, nordic walking, laser, lokální kryoterapie, plynové uhličité insufflácie, oxygenoterapie.
Stravování
Polopenze, Možnost dokoupení oběda formou jednoduchého bufetu na místě za 8€/den, nebo v CK A-Z TOUR za 260 Kč/den
Doprava
Doprava zájezd. autobusem
Trasa A
Cena zahrnuje
Doprava zájezd. autobusem, ubytování, polopenze - snídaně a večeře formou bufetu, průvodce CK, župan, pojištění CK proti úpadku. V ceně pobytu je rovněž: Neomezený vstup do hotelového bazénu, 1x denně vstup do hotelové sauny (finská, parní, infra - max. 3 hod.), neomezený vstup do fitness centra, fit program - min. 2x za pobyt skupinové cvičení: aquafitness, břišní tance ve vodě nebo pilates, fit balony, 20 % sleva na další procedury spa & wellness, večerní zábava s živou hudbou - dle programu, 1x za pobyt zapůjčení 1 páru holí na nordic walking, 1x výlet autobusem na okolní zajímavé místo.
Cena nezahrnuje
Místní poplatek 1,10€/ osoba/ noc se platí na recepci hotelu

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.