Autokarové pobytové a poznávací zájezdy
Rozšířené hledání
Polsko, Dolní Slezsko, Wrocław - Polsko

Polsko, Dolní Slezsko, Wrocław

Polsko

, Hotel starstarstarPolsko, Dolní Slezsko, Wrocław

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Popis
5 denní poznávací zájezd
Ubytování
4x ubytování na úrovni 3*, 2 a 3 lůžkové pokoje s kompletním sociálním zařízením
Stravování
4x polopenze (snídaně švédské stoly, večeře)
Doprava
Doprava zájezd. autobusem
Trasa B: Karviná, Český Těšín, Třinec, Frýdek-Místek, Havířov, Ostrava, Bohumín, Polsko.
Program
1.den: Ráno odjezd z nástupních míst do Polska, cestou prohlídka Medvědí jeskyně v Kletně a bývalého zlatého dolu v městečku Złoty Stok, včetně jízdy podzemím vláčkem, odjezd na ubytování.
2.den: Nejdříve navštívíme podzemní město Osówka, poté si prohlédneme třetí největší zámek v Polsku Ksiaź s více než 400 místnostmi a palmovým skleníkem. Na závěr zavítáme do městečka Swidnica, odkud pocházela třetí manželka Karla IV. Anna Svídnická. Rovněž prohlídku místního kostela Míru (UNESCO) nesmíme vynechat.
3.den: Dopoledne prohlídka Kladské pevnosti v Klodzku, odpoledne pěšky okolo Bludných skal ve Stolových horách a poté procházka a nákupy v lázeňském městečku Kudowa-Zdroj.
4. a 5.den: Wroclaw (Vratislav) je jedno z nejkrásnějších měst, které založil český kníže Vratislav. Prohlídka zahrnuje: Historické centrum města, Trhové náměstí - 2. největší náměstí v Polsku, Solné náměstí, radnice, Královský palác, kostel sv. Alžběty, Piwnica Swidnica, multimediální fontána, Japonské zahrady, Sky Tower - výjezd na 49. patro, Tumský ostrov, kde si prohlédneme tzv. „malý Vatikán“, nejstarší část města, založenou knížetem Vratislavem, gotickou katedrálu Jana Křtitele, kostel sv. Kříže a románský kostel sv. Jiljí.
Odpoledne odjezd domů.
Cena zahrnuje
4x ubytování na úrovni 3*, 2 a 3 lůžk. pokoje s kompletním sociálním zařízením, 4x polopenze, doprava luxusním zájezdovým autobusem, průvodce CK, místní poplatky, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
Vše, co není uvedeno v ceně zájezdu, cestovní pojištění léčebných výloh a storna - zrušení zájezdu z vážných důvodů (viz tabulka v katalogu na str. 46), kapesné a případné vstupy do objektů.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.