Termální lázně Dudince - hotel Minerál, Slovensko, Bánskobystrický kraj, 3.6.2018, Plná penze
Číslo zájezdu: 128604837

Termální lázně Dudince - hotel Minerál

Slovensko » Bánskobystrický kraj

Lázně Dudince , okres Krupina, Bánskobystrický kraj, Hotel starstarstarstarTermální lázně Dudince - hotel Minerál

Termín:

3.6.2018 - 9.6.2018
Další termíny

Strava:

Plná penze

Typ zájezdu:

Lázeňský

Délka:

7 dní

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

9 450 Kč  -21 %
7 450 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Adresa:

CESTOVNÍ KANCELÁŘ A-Z TOUR s.r.o.

Staroměstská čp.592, 739 61 Třinec

(U autobusového stanoviště naproti restaurace Záchytka)

Pondělí – Pátek: 9:00 – 17:00 hodin

Tel.:  558 986 800
tel.:  558 551 187-9
fax.: 558 551 190

Popis
Městečko Dudince proslavila hlavně celosvětově známá unikátní silně mineralizovaná léčivá voda, jejíž účinky jsou známé už stovky let. Svědčí o tom bazénky vytesané do travertínu, dnes nazývané "Římské lázně", které se dochovaly v okolí města. Jako jediná léčivá voda na Slovensku a ve střední Evropě léčí současně onemocnění pohybového aparátu a kardiovaskulárního systému. A to díky ojedinělé kombinaci oxidu uhličitého a sirovodíku se zvýšeným obsahem fluoridů, lithia, bóru, vápníku a hydrogenuhličitanů v minerální vodě typu zemito-alkalicko-slaných a glauberovských sirných kyselek. Vodu podobného složení najdete v Evropě jen výjimečně. Kromě vanových a bazénových koupelí v minerální vodě o teplotě 32-38°C, které tvoří základ léčby, mají klienti k dispozici pestrou škálu cca 70 procedur. Léčí se zde nemoci pohybového ústrojí, nemoci nervové soustavy, ischemické choroby srdeční, stavy po infarktech, vysoký krevní tlak, neurologické a kožní nemocí.
Lázně Dudince se vyznačují příjemným klimatem s nejvyšším počtem slunečních dní v roce na Slovensku.
Ubytování
Lázeňský hotel Minerál **** je po rozsáhlé rekonstrukci nejluxusnějším hotelem v Dudincích. Nachází se v centru města v těsné blízkosti lázeňského areálu. Má k dispozici 139 lůžek v moderně zařízených pokojích a jako jediný v Dudincích má i klimatizované pokoje. Klienti hotelu Minerál mají v ceně léčebného pobytu, kromě procedur přímo v hotelu Minerál, i procedury a koupele v originální léčivé dudinské termální vodě v léčebném domě Rubín (400m, 7min. volnou chůzí).
Vybavení a služby
recepce, výtah, směnárna, pedikú-ra, manikúra, kosmetické studio, kadeřník, Wi-Fi, lobby bar, noční bar, velká restaurace a slender studio se 7 rekondičními stroji. Hote-lové wellness disponuje suchou a parní saunou, vířivkou, masážní sprchou a masážním centrem. V letních měsících mohou hosté vyu-žívat i koupaliště Dudinka (350m), kde jsou bazény jak s dudinskou termální vodou (32°C), tak i s vodou pramenitou – rekreační bazén 25m (32°C), bazén s vodními atrakcemi - tobogán, skluzavka, vodní kanál s tryskami, dětský bazén
Další informace
Vybavení pokojů - všechny pokoje jsou moderně vybaveny a mají klimatizaci, koupelnu se spr. koutem, umyvadlem, WC a fénem, LCD TV-SAT, telefon, bezplatné Wi-Fi, minibar a trezor.
Stravování
Plná penze (snídaně formou bufetu, oběd
a večeře - výběr z menu, salátový bufet),
Doprava
Dopravu zájezdovým autobusem,
Trasa A: Karviná, Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek, Český Těšín, Třinec, Jablunkov, Čadca.
Program
Povinná lékařská konzultace, 10 léčebných procedur za pobyt (dle doporuč.lékaře).
V hotelu Minerál - 2x klasická masáž částečná, 2x parafínový zábal, 2x elektroléčba.
Cena zahrnuje
Dopravu zájezdovým autobusem, ubytování ve 4* hotelu Minerál, 1x výlet na zajímavé místo, delegáta CK A-Z TOUR (ubytovaný v hotelu Jantár), pojištění CK proti úpadku. V ceně pobytu je rovněž: welcomedrink, plná penze (snídaně formou bufetu, oběd
a večeře - výběr z menu, salátový bufet), povinná lékařská konzultace, 10 léčebných procedur za pobyt (dle doporuč.lékaře).
V hotelu Minerál - 2x klasická masáž částečná, 2x parafínový zábal, 2x elektroléčba.
Cena nezahrnuje
Povinné cestovní pojištění léčebných výloh a storna - zrušení zájezdu z vážných důvodů (viz tabulka na straně 42), místní poplatek 1 €/os./den (platba na místě).
Pořadatelem tohoto zájezdu je A-Z TOUR s.r.o., IČ 28638565.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK