Termály a lázně s autokarovou dopravou
Rozšířené hledání
TERMÁLNÍ LÁZNĚ HAJDÚSZOBOSZLÓ – HOTEL JÁRJA - Maďarsko - Východní Maďarsko

TERMÁLNÍ LÁZNĚ HAJDÚSZOBOSZLÓ – HOTEL JÁRJA

Maďarsko » Východní Maďarsko

, Hotel starstarstarTERMÁLNÍ LÁZNĚ HAJDÚSZOBOSZLÓ – HOTEL JÁRJA

Počet termínů:

1 termín / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

autobus -

Počasí:

Dnes Počasí v Debrecen - transparent 24°C


Popis
Hajdúszoboszló je město ve východním Maďarsku, které dnes je nazýváno mekkou revmatiků. Město proslavil areál termálních lázní Hungarospa a Aquapalace s unikátní alkalickou, hydrogenuhličitanovou vodou, který patří k největším lázním v Evropě. Je zde 19 krytých i otevřených bazénů s čirou vodou i termální léčivou vodou Gyógyfürdő (34 až 38°C) o celkové ploše 10 000 čtverečních metrů a 2000 hodin slunečního svitu ročně. Pára s obsahem solí jódu vystupující z hladiny bazénů vytváří speciální léčivou mikroklimu lázní. Největší senzací je tzv. středozemní mořská pláž - největší ve střední Evropě, písečná pláž a palmy budí dojem koupání na mořském pobřeží. Nahnědlá termální voda má unikátní složení. Obsahuje velké množství jodu, bromu, železa, manganu, fluoridů, solí a více než dvacet dalších minerálních látek Ojedinělý je obsah ženského hormonu estrogenu. K léčebným účelům se zde používá rovněž horké léčivé bahno. Léčí se zde kloubová a revmatická onemocnění, bolesti páteře, plotének, Bechtěrejova choroba a kožní onemocnění, dále nemoci imunitního systému a nemoci způsobenými hormonálními poruchami (například štítná žláza, gynekologické problémy). Uvnitř areálu jsou bufety, restaurace, stánky, kavárny, drobní prodejci, masáže, vířivky a další lákadla. Ceny jídel jako u nás, a hlavně nemusíte umět maďarsky, ani německy, nebo anglicky, obstojně rozumí jak česky, tak polsky, dokonce mají i nápisy v polštině a jídelní lístky v češtině. V Hajdúszoboszló to žije ve dne i v noci, žádné nudné lázně! Společenský život je protkán neobyčejnou atmosférou.
Ubytování
Prostorné komfortní pokoje jsou vybavené kompletním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, umyvadlo, WC), klimatizací, Wi-Fi (zdarma), TV-SAT, ledničkou a trezorem. Na lázeňské promenádě, která začíná u hotelu je nespočet restaurací a zahrádek. Odevšad zní živá hudba. Restaurace a čardy nabízí jak tradiční maďarská jídla, tak speciality mezinárodní kuchyně a rovněž vynikající vína z nedaleké tokajské nebo egerské oblasti.
Poloha
Oblíbený hotel Járja*** s příjemnou rodinnou atmosférou se nachází na nejvýhodnějším místě v Hajdúszoboszló - přímo u lázeňské promenády a zároveň cca 80m od vchodu do známých lázní Hungarospa Hajdúszoboszló s unikátní léčivou vodou.
Vybavení a služby
Recepce, restaurace, bar, nově vybudované wellness (infračervená a finská sauna, masážní místnost) a posilovna, jejichž využívání je pro hotelové hosty zdarma. Zajímavé je umístění vířivky v kopuli nad hotelem. Hotelová restaurace, nabízí nejen velký výběr jídel maďarské kuchyně, ale i živou hudbu s večerními programy téměř každý den.
Stravování
Polopenze: snídaně formou jednoduchého bufetu, 2 chodová večeře.
Doprava
Doprava zájezd. autobusem s klimatizací,
Trasa A: Karviná, Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek, Český Těšín, Třinec, Jablunkov, Čadca.
Cena zahrnuje
Ubytování - hotel Járja***, doprava zájezdovým autobusem s klimatizací, polopenze, využívání hotelového wellness centra (infrasauna, finská sauna, fitness), delegát CK po celou dobu zájezdu, pojištění CK proti úpadku.
Klienti CK A-Z TOUR mají v ceně 1x denně vstupné do termálních lázní Hungarospa! (mimo první a po-slední den pobytu).
Cena nezahrnuje
Vše, co není uvedeno v ceně zájezdu a dále: místní daň z návštěvní-ků, která je 500,- HUF/ osoba / noc od 18 let (platí se na místě), cestovní pojištění léčebných výloh a storna - zrušení zájezdu z vážných důvodů (viz tabulka na straně 46).

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.